Auto kamp na Adi Bojani

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Ima li ko kakvo iskustvo, savet, sugestiju? Akcenat nije na onom / nudisticki/
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Ja bio letos kod prijatelja, Donjii Stoj! Ali ne priolicom. Ima nekoliko kampova na Adi Bojani. Od Ulcinja do Ade ima ih jedno 3-4. Zato moras da ih obidjes sve i sam izaberes.
Svidela mi se pristupacna cena, i uredjenost onih novijih. Nije mi se svidela higijena. Sam kamp je cist a iza ograde deponija sa razlicitim mirisima trulezi svega i svacega. Inace je ceo taj deo CG obale veoma prljav i lose odrzavan. Najvise me nerviraju ribari koji na plazama ciste ulovljenu ribu i onda glave i iznutrice zakopavaju u pesak na plazi. Kad ujutro dodjes na kupanje na plazu, ne mozes da zivis od smrada. Uz to ulcinjska kanalizacija se izliva direktno u more, pa kad je struja ponese na jug, dozivljaj je potpun.
Sto se mene tice, nikada vise tamo.
Kad se mora, nije teško.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Hvala Sinbade, korisne informacije.
Ja sam u stvari pitao za kamp koji se nalazi na samom ostrvu.
Gledao sam neke fotografije na netu, deluje mi kao livada bez hlada. Mozda se u medjuvremenu nesto promenilo?!
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Nisi valjda prikolicu nabavio? :)
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ako vučeš prikolicu, mnogo ti je bolja opcija Grčka, lakši put i puuno bolji kampovi. Neuporedivo. Ja sam sigurno 6,7 godina bio na Jazu, bio u Lepetanima, Bjeloj, iznad Rosa, Crvenoj Glavici, Valdanosu, Radovićima, Agavi ... jednostavno nije za poređenje bilo koji kamp u Crnoj Gori sa kampovima u Grčkoj. A što se tiče mora, čuvena priča da nigde nema mirisa Jadrana, pada u vodu čim budeš negde 100km van Soluna
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

sprinter napisao:Ako vučeš prikolicu, mnogo ti je bolja opcija Grčka, lakši put i puuno bolji kampovi. Neuporedivo. Ja sam sigurno 6,7 godina bio na Jazu, bio u Lepetanima, Bjeloj, iznad Rosa, Crvenoj Glavici, Valdanosu, Radovićima, Agavi ... jednostavno nije za poređenje bilo koji kamp u Crnoj Gori sa kampovima u Grčkoj. A što se tiče mora, čuvena priča da nigde nema mirisa Jadrana, pada u vodu čim budeš negde 100km van Soluna
Dzaba , obecao zeni da za ovo leto ne kupujemo kupace gace. Sala je naravno, i Grcija je u opticaju.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Sinbad napisao:Nisi valjda prikolicu nabavio? :)
Pa ja se predstavih u temi za to namenjenoj, a posle sam vam i o prikolici ponesto napisao. :) :)
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

roberto_s napisao:
sprinter napisao:Ako vučeš prikolicu, mnogo ti je bolja opcija Grčka, lakši put i puuno bolji kampovi. Neuporedivo. Ja sam sigurno 6,7 godina bio na Jazu, bio u Lepetanima, Bjeloj, iznad Rosa, Crvenoj Glavici, Valdanosu, Radovićima, Agavi ... jednostavno nije za poređenje bilo koji kamp u Crnoj Gori sa kampovima u Grčkoj. A što se tiče mora, čuvena priča da nigde nema mirisa Jadrana, pada u vodu čim budeš negde 100km van Soluna
Dzaba , obecao zeni da za ovo leto ne kupujemo kupace gace. Sala je naravno, i Grcija je u opticaju.
Onda je razumljivo zasto trazis kamp oko Ade. Sala isto
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Kupio prikolicu pa sad nema pare za gace! :D
Kad se mora, nije teško.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Sinbad napisao:Kupio prikolicu pa sad nema pare za gace! :D
Ako, ako, kapiram da sam ovde nov i da moram malo da se sagnem..... samo nek ide na veselje, ljutnji nema mesta.
Sinbade, skidam kapu ali pamtim. Znas ono da sreca dodje kad se najmanje nadas.
I gde sad ovde da ucackam smajlije da ljudi ne pomisle da se drndam???
Ziv'li!!!
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Prijatelju idemo na Adu Bojanu samo ako ima hladnog Efesa a moze i Nik Gold od 0,25l. Nece nam ni smece smetati! ;)
Kad se mora, nije teško.
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Sinbad napisao:Prijatelju idemo na Adu Bojanu samo ako ima hladnog Efesa a moze i Nik Gold od 0,25l. Nece nam ni smece smetati! ;)
Sinbade, nesto mi poznata ova prozivka za efes, sunac ti kalaisan Cika Simo. Jos samo Joe da oplete, pa pola Panda foruma ovdi , bre.... :)
Vidim ja da ce trebati da se obnove zalihe vazelina.. :)
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

;)
Kad se mora, nije teško.
loolo
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 25 Jun 2014 18:07

Post od loolo »

Sinbad napisao:Ja bio letos kod prijatelja, Donjii Stoj! Ali ne priolicom. Ima nekoliko kampova na Adi Bojani. Od Ulcinja do Ade ima ih jedno 3-4. Zato moras da ih obidjes sve i sam izaberes.
Svidela mi se pristupacna cena, i uredjenost onih novijih. Nije mi se svidela higijena. Sam kamp je cist a iza ograde deponija sa razlicitim mirisima trulezi svega i svacega. Inace je ceo taj deo CG obale veoma prljav i lose odrzavan. Najvise me nerviraju ribari koji na plazama ciste ulovljenu ribu i onda glave i iznutrice zakopavaju u pesak na plazi. Kad ujutro dodjes na kupanje na plazu, ne mozes da zivis od smrada. Uz to ulcinjska kanalizacija se izliva direktno u more, pa kad je struja ponese na jug, dozivljaj je potpun.
Sto se mene tice, nikada vise tamo.
pristupacna cena?
koliko je to pristupacno? moze u dinarima ili evrima ,tako je mnogo pristupacnije da se vidi . Ja idem na hrvatsko primorje i tamo za savaki kamp ima cena na sajtu.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Samo ti idi u HR... bolje je nego u CG ali su cene izuvanje iz cipela za srednje tuznu uslugu i usluga ne vredi ni blizu tih para...
Prosle i predprosle godine, kampovi u Grckoj. Daleko lepse nego u HR, More daleko bistrije i toplije, a cene bar upola manje.
Hrvatska je preskupa za ono sto nudi. Samo putarina za autoput do Splita i nazad za auto sa kamp prikolicom kosta preko 100€. Jos ako uzmem u obzir da tamo jos uvek nismo dobrodosli, bar ne u Dalmaciju, onda je Grcka ipak pravi izbor.
Poslednja izmena od Sinbad u 28 Jun 2014 17:19, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Odgovori