Zodijak, kamp na putu ka grckoj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

http://www.camping-zodiac.com/index.php?l=en&s=2

Za nas kojima je put do Grcke u jednom cugu prenaporan, mozda je ovo dobra prilika da se napravi pauza, poseti manastir Rila, prespava, pa sutradan dalje.

Bilo bi lepo da , ako je neko bio, napise ovde svoje utiske.
Mene konkretno zanima kakav je put od skretanja sa " Grcke magistrale" pa do manastira.
Ima li puno uspona ? Google mi je pokazao da od skretanja sa glavnog puta do manastira ima 30 km.
Na kraju krajeva, svaki predlog u smislu gde prenociti u satorskoj prikolici na putu za Grcku je dobrodosao.
Unapred hvala
Pozdrav
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

roberto_s napisao:http://www.camping-zodiac.com/index.php?l=en&s=2

Za nas kojima je put do Grcke u jednom cugu prenaporan, mozda je ovo dobra prilika da se napravi pauza, poseti manastir Rila, prespava, pa sutradan dalje.

Bilo bi lepo da , ako je neko bio, napise ovde svoje utiske.
Mene konkretno zanima kakav je put od skretanja sa " Grcke magistrale" pa do manastira.
Ima li puno uspona ? Google mi je pokazao da od skretanja sa glavnog puta do manastira ima 30 km.
Na kraju krajeva, svaki predlog u smislu gde prenociti u satorskoj prikolici na putu za Grcku je dobrodosao.
Unapred hvala
Pozdrav
Imaš posle Velesa motel/kamp Makedonija, nema skretanja s rute, a tu je i benzinska pumpa. 41.685669,21.830643
roberto_s
Korisnik
Postovi: 19
Pridružio se: 23 Jan 2014 14:33

Post od roberto_s »

Jader, hvala.
Tek sada uklavirih da nisam u prethodnom postu naveo da bih isao preko Bugarske, otuda i ideja o poseti manastiru Rila.
I dalje, svaka sugestija je dobrodosla.
Pozdrav
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@ Imas i dva zelena kartona tj 50€ treoska za nista. Ja idem preko Bugarske.
Kad se mora, nije teško.
Odgovori