Otvaranje kampa - Zornića Kuća

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dobili smo poziv da upriličimo svečano otvaranje kampa Zornića Kuća u blizni Beograda.

Poštovani/e,

Sa zadovoljstvom Vas pozivamo na otvaranje novog sadržaja našeg domaćinstva. Na prostoru oko 0.5 hektara, u zelenilu između višegodišnjih stabala, niklo je kamp parkiralište i konačište.

U prilogu Vam dostavljam program samog događaja.

Molim Vas da zaključno sa Sredom, 11.06., potvrdite svoj dolazak.

Dolazak:
*petak, 13.06., u 15 h
*subota, 14.06, u 10 h.

Dodatne informacije; potvrde učešća na 011.254.0.254 ili 069.254.0.254, etnozk@gmail.com

Očekujemo Vas!
Dobrodošli.
 
Zornića Kuća


Program otvaranja Kampa "Zornića Kuća"

Gosti kampa

Pet 13.06.2014.

Vreme Aktivnosti

16-18 h dolazak, postavljanje šatora i kamp prikolica, upoznavanje sa domaćinstvom, piće dobrodošlice.
18-19:30 h sportske aktivnosti (odbojka na pesku, mali fudbal,vožnja bicikla).
20 h spuštanje zastave (najmlađi član kampa).
20:30 h paljenje logorske vatre i tradicionalna kamp večera (prženje kobasica, uz salate i sireve kuće).
Sledi druženje uz gitaru i kamperski plamen

Sub 14.06.2014.

07-09 h buđenje i doručak (baćevački sto).
09 h dizanje zastave (najstariji član kampa).
09:30 h prijava za takmičenje u odbojci na pesku i malom fudbalu.
10-13 h takmičenja po programu, slobodne aktivnosti (šetnja i vožnja bicikla stazama zdravlja), učestvovanje u etno radionicama i izrada (oslikavanje) sopstvenih suvenira.

Evo još jedne prilike za spontanim druženjem. Naravno ko može do sutra neka se prijavi kako bismo mogli da javimo ljudima.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

vise puta sam bio bez kampera kod njih, i par puta sam sretao parkirane kampere kod njih u dvoristu, bili su to stranci (francuzi) dobili su preporuku od prijatelja iz beograda da je tu dobra domaca kuhinja.
inace braca zornici (denis i elvis) su moji skolski drugari, veoma ambiciozni i poslovni ljudi koji su od seoskog imanja napravili jedan jako lep kopleks sa etno restoranom (klopa za svaku preporuku), konacistem (mislm da ima 10 soba) ekonomijom (ergela konja, farma ovaca), ribnjakom, i velikom okucnicom gde su park za decu i nepregledne livade za setnju
za kamp nisam znao da prave jer se od proslog leta nisam video sa njima, a tad smo proslavljali kod njih 20 godina mature
potrudicu se da dodjem na otvaranje kampa, ali zbog dosta obaveza nisam siguran da cu stici, u svakom slucaju preporucujem ko je u stanju da ode na otvaranje i poseti zornica kucu uveri se u sve ovo sto sam pomenuo videce sa sve to mnogo bolje izgleda od mog opisa
lokacija je mesto bacevac, 2 km posje erine kafane i meljaku levo za bacevac, posle centra bacevca desno tablama je sve lepo obelezeno nemoze da se promasi, put se na kraju suzava u ulicu sto je tipicno za periferna mesta
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:vise puta sam bio bez kampera kod njih, i par puta sam sretao parkirane kampere kod njih u dvoristu, bili su to stranci (francuzi) dobili su preporuku od prijatelja iz beograda da je tu dobra domaca kuhinja.
inace braca zornici (denis i elvis) su moji skolski drugari, veoma ambiciozni i poslovni ljudi koji su od seoskog imanja napravili jedan jako lep kopleks sa etno restoranom (klopa za svaku preporuku), konacistem (mislm da ima 10 soba) ekonomijom (ergela konja, farma ovaca), ribnjakom, i velikom okucnicom gde su park za decu i nepregledne livade za setnju
za kamp nisam znao da prave jer se od proslog leta nisam video sa njima, a tad smo proslavljali kod njih 20 godina mature
potrudicu se da dodjem na otvaranje kampa, ali zbog dosta obaveza nisam siguran da cu stici, u svakom slucaju preporucujem ko je u stanju da ode na otvaranje i poseti zornica kucu uveri se u sve ovo sto sam pomenuo videce sa sve to mnogo bolje izgleda od mog opisa
lokacija je mesto bacevac, 2 km posje erine kafane i meljaku levo za bacevac, posle centra bacevca desno tablama je sve lepo obelezeno nemoze da se promasi, put se na kraju suzava u ulicu sto je tipicno za periferna mesta
@driver57s A sećaš se kad sam ti skoro govorio da bi mogli kamperski skup kod njih da napravimo? Vidovit sam ko Ljubiša Trbovčević :)
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

Potvrđujemo dolazak:
REKREATOR - Pančevo, kamper i 4 osobe
RADAR - Beograd, kamper i dve osobe
SOKOL - Smederevo, kamper i dve osobe
Miki - Pančevo
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

"Zornića kuća" Baćevac, 44°34'25.02"N, 20°22'21.74"E
Miki - Pančevo
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Post od rekreator »

rekreator napisao:Potvrđujemo dolazak:
REKREATOR - Pančevo, kamper i 4 osobe
RADAR - Beograd, kamper i dve osobe
SOKOL - Smederevo, kamper i dve osobe
"Zornića kuća"
44°34'25.02"N, 20°22'21.74"E
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

@rekreator Prijavili smo vaš dolazak, javite samo kad stižete petak popodne-uveče ili subota.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

Jader napisao:@driver57s A sećaš se kad sam ti skoro govorio da bi mogli kamperski skup kod njih da napravimo? Vidovit sam ko Ljubiša Trbovčević :)
znaci "javlja ti se" zavrti prsten i eto unosnog biznisa....

onomad kad smo se vracali sa barajevskog jezera pricali smo o tome, eto prodje mesec dana i predjosmo s reci na dela, eh da su nasi politicari upola od nas....
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

driver57s napisao:
Jader napisao:@driver57s A sećaš se kad sam ti skoro govorio da bi mogli kamperski skup kod njih da napravimo? Vidovit sam ko Ljubiša Trbovčević :)
znaci "javlja ti se" zavrti prsten i eto unosnog biznisa....

onomad kad smo se vracali sa barajevskog jezera pricali smo o tome, eto prodje mesec dana i predjosmo s reci na dela, eh da su nasi politicari upola od nas....
Nadam se da će vlasnici Zornića kuće imati dovoljno marketinškog sluha da organizuju izlete do obližne Beljine gde je smešten naš jedini i čuveni HAARP. Ništa nije slučano.

P.S. Šalim se naravno :lol:
Odgovori