Kamp Mako HU

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Kamp Mako HU

Post od sinisasky »

Pozdrav svim kamperima.
Da objavim da smo ove godine prvi put porodicno bili na kampovanju u Madjarskom mestu Mako. Istocno od Szegedina oko 35km.
granicni prelaz Djala na kojoj nikada nema guzve radi od 7 - 19h.
Imaju simpatican kamp na obali reke Maros. Za nas cetvoro smo morali da platimo 21eur po danu(dvoje odraslih, dvoje dece,struja i taxe - nije jeftino)
Bili smo 4 dana u kampu i svaki dan uzivali u banji Hogymatikum. Nova banja, perfektno cista i uredna. Dovoljno zanimacija za decu i odraslih.
Na reci Maros imaju uredjenu plazu za kupanje i rentu camaca. Pored toga se nalazi i veliki adrenalin park za ljubitelje pentranja po drvecu.

Sve u svemu prijatno provedeno vreme.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Kamp Mako HU

Post od sprinter »

@sinisasky
Imaš li možda neku sliku, da vidimo uživo kako izgleda kamp.
Ja sam ove godine za Uskrs bio u Segedinu, ušao sam na Kelebiji i otišao do Segedina. Dva puta sam video skretanje za Djalu, drago mi je da je prelaz otvoren do 19,00ha, mislio sam da se radi o malograničnom prelazu , samo za lokalce. Kako doći do Djale, nešto se ne sećam od Subotice da sam video skretanje za ovaj prelaz.
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: Kamp Mako HU

Post od sinisasky »

Slika
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: Kamp Mako HU

Post od sinisasky »

Slika

Slika
zoran_su
Korisnik
Postovi: 11
Pridružio se: 10 Avg 2015 14:13

Re: Kamp Mako HU

Post od zoran_su »

ako se dolazi autoputem, onda ici autoputem do horgosa, iskljuciti se za kanjizu, zatim ici prema novom knezevcu i srpskom krsturu posle koga je selo djala i istoimeni prelaz.
posle prelaza, nakon 3-4 km je skretanje za Mako, ima i tabla, a 20-ak km od prelaza je i Segedin.
guzve su uglavnom vrlo retke ....
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: Kamp Mako HU

Post od sinisasky »

Zoran_su vam je sve precizno objasnio.
evo jos koja slika:
Slika
Slika
Slika
Odgovori