Bansko, Bugarska

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Bansko, Bugarska

Post od GorchaHY »

Na moje pitanje o Banskom (Bugarska) kako i gde sa kamperom, dobio sam sledeće odgovore od kamperista, ali na Viberu. Pošto je Viber prolazna svar, a ovo ovde na forumu trajno, izdvojio sam sve korisne odgovore i postavljam ovde. Naravno, šalu i upadice ostavio sam za Viber, gde mu je i mesto.

Znači, gde i kako na Banskom (Bugarska)?
DušanHY: „ Nema nasta. Nekada bilo lepo vreme pa se pisalo i diskutovalo po forumima, a sad .....
Jebo nas viber i grupe“.
Jader: „Molim vas da sad sve ovo prekucate na forum... Gorca ajde sad prinskrinuj ovu koverzaciju i okaci na forum. Ovo su korisne informacije“
Gorča: Evo, i to smo uradili za našegA PredCednika 

DušanHY:
- Sto se parkinga tice. Moze ali nema struje i vode
- Ima jos jedan parking pored shoping mola i t se u pruncipu parkiraj kamperi. Ima negde cak i na netu reklama zs Bansko camper stop
- Proverio sam. Radi ti camper stop kod Mall-centra
- 8e za 2 osobe i kamper. Ne pise posto je struje. Imas mail pa posalji upit.
- Kod same gondole je.
- A do centra imas 5min. peske. U Mall centru imas veliki super market
- Samo proverite da li ima mesta. Parking nije veliki. Otprilike 10ak kampera
- Mislim da vam je daleko da idete na vikend. A guzve jesu velike. Gledate samo sa izbegnete raspust. Bugarski i Engleski.
- A mozete da izbegnete gondolu i odete kamperom na stazu. Imate parking na Bunderaskim poljanana. 5e ceo dan.
- Evo vam pa koga zanima nek procita
http://www.campingforum.rs/viewtopic.ph ... nsko#p4260" onclick="window.open(this.href);return false;
- Oko 550km od BGD-a
- Sad je auto put do Blagoevgrada
- Što se gužve tiče, to je u jeku sezone. Ja vam kazem izbegnite raspuste Bugara i Engleza

Evo, toliko za sada sa prepiske iz Viber grupe u vezi sa Banskim kako, gde, kako...
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: Bansko, Bugarska

Post od DusanHY »

Izvinjavam se za psovku omaklo mi se ... neće više :D
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Bansko, Bugarska

Post od GorchaHY »

Bili, videli, boravili, lepo se proveli.
Kamp "Camper Stop" je pored parkinga polazne stanice gondole. Znači u centru zbivanja, sve je blizu i na vidiku. Kamp sadrži struju, vodu, sigurnost, upotrebu toaleta u objektu preko puta kampa. Vlasnici kampa su ljubazni i moguć je svaki dogovor. Takođe poseduju kampera HYMER i znaju šta treba i kako.
Inače, smeštaj za kamper je 16 leva (8 €), plus struja (postoji merač potrošnje).

https://facebook.com/604771276357082/po ... 76?sfns=mo" onclick="window.open(this.href);return false;

Da krenem redom, od adrese i koordinata:
Kamp u Bansko, Bugarska
Kvartal Glanze
Ul. Javor 105
Koordinate
S 41° 49' 46,8"
I 23° 28' 36,1"
Nadmorska visina 977m
Ako je nekome lakše da objasnim rečima:
Iz pravca Sofije, autoputem ka Blagojevgradu. Blagoevgrad - Sandanski (prati se pravac Kulata), pre Sandanskog odvaja se put za Bansko (Levo). Nakon odvajanja nekih 40-ak kilometara je Bansko. Pre samog ulaska u Bansko, sa desne strane je benzinska stanica, nakon nekih 300-400 metara odvaja se prvi izlaz koji vodi direktno do Kampa.
Poslednja izmena od GorchaHY u 19 Feb 2019 00:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Bansko, Bugarska

Post od sprinter »

Gorča, čestitam na ovome, ali još više na postavljanju prepiske sa grupe na Viberu.
Zaista bih ti bio zahvalan ( a mislim i ostali sa grupe) da vodiš računa o prepiskama i da izdvojiš one kojima bi po sadržaju bilo mesto na Forumu, a ne na Viberu. Toga ima podosta, kao i što sam znaš
Pozz
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: Bansko, Bugarska

Post od DusanHY »

sprinter napisao:Gorča, čestitam na ovome, ali još više na postavljanju prepiske sa grupe na Viberu.
Zaista bih ti bio zahvalan ( a mislim i ostali sa grupe) da vodiš računa o prepiskama i da izdvojiš one kojima bi po sadržaju bilo mesto na Forumu, a ne na Viberu. Toga ima podosta, kao i što sam znaš
Pozz
Nema šta tu da se vodi računa, mislim da dnevna prepiska na grupi nesto normalno. ali ako pregledam grupu u poslednjih godinu dana ima tu putopisa, lokacija, saveta i sl. Gledano tako Viber jeste brži oblik komunikacije i slažem se sa tim da vreme u kojem živimo i tempo života nameće da koristimo takve oblike komunikacije. Ali isto tako mnogo je teže pretražiti poruke na Viberu i naći nešto o čemu smo pisali. Smatram da smo svi koji smo u grupi na Viberu jednako odgovorni što se ne piše više na forumu.
Zato još jednom molim sve prijatelje iz grupe da malo posvete pažnju da se pojedine prepiske sa Vibera prebace na forum.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Bansko, Bugarska

Post od sprinter »

@Dusan HY. Verovatno nisi razumeo šta sam napisao. Kad sam napisao "da vodi računa o prepiskama" nisam ga prekoreo, naprotiv. Gorča je neke prepiske već stavio na Forum, kako ne znam, pa sam u tom smislu svojim postom samo želeo da ga podstaknem da nastavi sa tom dobrom praskom. Da se ne ponavljam, ja sam mnogo puta isticao da neke stvari treba da budu na Viberu, ali da ima podosta stvari koje su za Forum.
Kad se samo setim koliko dobrih korisnih saveta kao i kratkih putopisa sa slikama je ostalo na Viberu, sada suštinski izgubljenih i teško dostupnih, da mi je prosto žao što isti nisu postavljeni i sačuvani na Forumu, dostupni uvek i svima . Gorča je prebacio neke poruke , pa kad već zna i ume, neka nastavi, od mene ima punu podršku.
Lično mislim i da bi trebalo da preume mesto moderatora nekih od tema, ali to je stvar novog rukovodstva, pa da se ne mešam.
Odgovori