KAMPING PARKING

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Potvrdite termin na camping-bg@eunet.rs sa vasim podacima kako bi vas kontaktirali i predlozili program vaseg boravka u skladu sa vasim zeljama. Pozdrav.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika

parking plac ispod Kalemegdana. Iznad beton hale , zao mi je bio sam u zurbi pa nisam slikao bus sa prikolicom za spavanje komplet putnika iz busa . Jutros lociran na parkingu ispod Zoovrta.
igorpet
Korisnik
Postovi: 264
Pridružio se: 20 Avg 2012 23:41
Lokacija: Kraljevo

Post od igorpet »

groskamper napisao:... bus sa prikolicom za spavanje komplet putnika iz busa ...
Jel ta prikolica veca nego bus :) bas me interesuje kako izgleda ... ako nadjes neku sliku takve prikolice okaci, nisam to do sada video
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

igorpet napisao:
groskamper napisao:... bus sa prikolicom za spavanje komplet putnika iz busa ...
Jel ta prikolica veca nego bus :) bas me interesuje kako izgleda ... ako nadjes neku sliku takve prikolice okaci, nisam to do sada video
Ovo smo mi videli na Bledu.

Slika

Još jedan način kampovanja. Koga interesuje može da pogleda na:

http://www.rotel.de/index.php

Slika

bukvalno ovako ako bude danas popodne na istom mestu saljem slike
igorpet
Korisnik
Postovi: 264
Pridružio se: 20 Avg 2012 23:41
Lokacija: Kraljevo

Post od igorpet »

@groskamper, hvala na slikama, interesantno, nisam imao prilike do sada da vidim nesto ovako.
Lepo se vidi i na ovim slikama, ne moras da se cimas sa konkretnim parkiranim busom.

Kao prikolica za kosnice :) ... ko nema srece sa prevozom moze da se oproba i u pcelarstvu sa istom prikolicom :)
a velika kao citav autobus a mozda i malo veca.

Ovo je prava osnova za prepravku u kamper ili prikolicu :) komotno izvedes 2 sprata, i smestis sve sto treba ... a mozda i malo vise
Poslednja izmena od igorpet u 27 Avg 2013 18:12, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Mi smo ostali bez teksta kada je ova prikolica prošla pored nas na Bledu i stvarno izgleda kao košnica za ljude. Mada iz razgovora sa njenim korisnicima sam shvatio i da oni uživaju u kampovanju kao što to i mi radimo.
Odgovori