KAMPING PARKING

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

U nedostatku kvalitetnih kampova,dobro rasporedjenih uz magistralne puteva,bilo bi dobro napraviti kamping parkinge za koje ne treba preterana procedura. Odgovarajuci ogradjeni komad privatnog zemljista ograditi,poravnati i staviti u funkciju parkinga koji ce se kao kasica prasica stalnopuniti, ne bi trebalo da bude preterana investicija. Sa automatskim sistemom naplate u nocnom rezimu i dnevnim rezimom sa povremenim nadzorom moze se efikasno uspostaviti rad parkinga.Vremenom se mog dodavati i drugi sadrzaji radi komercijalnih efekata i podizanja kategorije kamping parkinga.
Postose ocekuje povecano interesovanje za boravak i tranzit kroz Srbiju kamping karavaning turista, treba aktivno razmisljati i raditi na buducem dodatnom poslu.
Mustang u Nisu ima strateku lokaciju za jedan kamping parking koji bi pokrivao tranzit za Grcku m Bugarsku-Tursku.

Ja sam letos imao u nekoliko navrata goste iz Poljske,Slovenije i Danske, koji su me nasli na internetu i boravili na parkingu ispred mog preduzeca koji koriste i clanovi kluba. Boravili su besplatno uz lepo druzenje i zelje da ih uzvratno posetimo. Moj parking i dalje ostaje otvoren za sve dobronamerne kamperiste koji se najave/zbog raspolozivog prostora/.

U potrazi sam za nekom lokacijom u okolini Beograda da navedeni projekat realizujem idejno i komercijalno. Ne trebaju zidani objekti vec se sve moze resiti sa objektima kontejnerskog tipa. Uz redovno "nemacko" odrzavanje sanitarnih kontejnera trebalo bi da na higijeni pozavide i vrhunski restorani u gradu. Ako se to postigne i odrzi boljeg marketinga nema. Svaki zadovoljan klijent dovesce sledece godine jos tri nova .

Kolege, evo vam ideja za dodatni posao i izvor prihoda u buducnosti.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ideja je dobra, razmisljao sam o tome ali sam trenutno okupiran renoviranjem nekog objekta. Finansijski ne bih mogao u ovom trenutku da ispratim takvu investiciju. Možda će neko od Niskih kolega moći da odradi tako nesto.
Poslednja izmena od mustang u 31 Jan 2010 21:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

Kakva slucajnost,jutros sam Mustangu izlozio moju ideju koja je prakticno ista kao Adminova.Ja sam takoreci u zavrsnoj fazi izgradnje auto servisa koji se nalazi na periferiji Nisa, na povrsini od 24 ara.Lokacija je relativno dobra tj.na nekoliko km od auto puta,pored starog auto puta za Skoplje,ako se jos secate.U mojoj glavi vec postoji deo placa za kampere,druzenje,odmor.To sam hteo da objavim sa zvanicnim pocetkom rada,zravlje Boze za par meseci.Zlu netrebalo servis ima visinu 4.4m i jedan deo je namenjen tezim vozilima.Jedino ce hvaliti malo vise hladovine ali boze moj bice hladne vode a za one koji nezure i jos nesto hladno a moze i vruce ha ha ha.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sjajna informacija. Uz kamping parking i servis. Ne moze bolje. Daj koordinate, adresu i telefone da pocnemo da pravimo spisak i da ga objavimo. Ideja je da od Batrovaca, Horgosa do Pirota i Vranja imamo evidentirane lokacije za kampersko parkiranje i pomoc.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

A, sta kažete, ni mi iz "Nis" nismo za bacanje!
Omnia mea mecum porto
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Post od poseidon »

E pa ovako stoje stvari:br.telefona koji je i bice nadalje aktivan je 065 656 656 6.Kordinate sam odredio ali hocu da ih proverim GPS-om na licu mesta za svaki slucaj.Zavrsetak radova na tom objektu odlazem vec duze vreme a ova situacija mi dodje kao dodatni stimulans jer kao vecina vas vise volim kampovanje i druzenje od svakodnevnog posla,tako da u ovome prvo vidim zadovoljstvo.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Nikada nismo bili u Nis, tako da cemo svakako biti musterije. Mozda na putu za Grcku da ostanemo neki dan ili vec neka druga kombinacija, u svakom slucaju ove godine ako Bog da.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ko prolazi kroz Niš, dok parking našeg kolege ne bude završen, može slobodno parkirati kamper ispred moje kuće. Na 5 minuta pešice od centra i sa pogledom na Nišavu.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nebi bilo korektno da se na neki nacin postidimo mi u Beogradu pred ovim srdacnim Nislijama , pa ponudim posetu i kod mene na obali Save. Naravno da je svako doba dobro , ali posebno naglasavam period proleca i leta kada Sava sija sjajem metropole i slatkog zivota.
Nesta o tim temama sam i postavio na yuo tub-u SPLAV GROS
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Poto me je Nicadon inspirisao sa svojom vec zapocetom pripremom za Pariz i Prag,da otvorim na ovom mestu (nadam se da je pravo) svecano zapocetu pripremu za put od 23.03 do 12-14.04 Barselona i Madrid. Dakle, oko tri nedelje na putu, ali ne bih da se bas rasplinem tako da mi je zelja da budem 6-7 dana Barselona i 6-7 dana Madrid,eventualno poseta Toledu (blizu je Madrida). U svakom slucaju vreme leti tako da mislim da nije prerano za planiranje. Sve sugestije su dobrodosle.
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Kakvi prerano, ja vec plavim planove za kraj jula i avgust za Portugaliju i Spaniju. Pa meni su i planiranja zadovoljstvo nevidjeno. Ajde pa spremi kampove i parkinge, posebno me interesuje Madrid. Barselonu sam obisao i tu sam koristio parking na 15min od centra peske, blizu plaze, mislim da se zove olimpic placa. Vodu sam tocio na pumpi svako vece bez problema. Lep kamp smo nasli u Taragoni, na samoj obali mora, sa peskovitom plazom, koju jos pamtim. Nisam imao navigaciju tada, ali cu probati da nadjem u kamperu prospekt od tog kampa.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Ovog trenutka sam sa kartama,putovanjima opisanim kod slovenaca,nerviram se oko nekog kampa kod Barselone (12km),najblizi je,ali ga ocrnise neki nemci na jednom sajtu. Blizina aerodroma, oseca se miris kanalizacije ali zato primaju kampin-cek (15 evra) nocenje,struja,dve osobe. Vidim na karti gde je Taragona samo ne znam koliko treba do Barselone. Ovi pristojniji kampovi su na 40 km od nje. Ne znam za to parkiraliste,koliko je sigurno, mene su naplasili Spanijom. Za Madrid sam nasao kamp Alpha-u predgradju, hvalega slovenci. Inace juce smo zena i ja hteli da glavni odmor (od sredine jula do 20 avgusta) umesto u Grcku idemo u Portugaliju.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Narode, otvorite posebnu temu za planirano putovanje. Pisete o Portugaliji i Spaniji u rubrici KAMPING PARKING.
Zbog kasnije lakseg nalazenje teme.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kamper parking, bilo bi skroz uredu da stavim kordinate naseg Kluba u slucaju da se zadesite u Beogradu mislim da je uredu da znate sediste Kluba , pa tako ukucajte google mapa : 44.817893, 20.503589 i sve ce biti lakse.
Odgovori