Kampovi aktivni u Srbiji

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Pojavio se clanak u Ilustrovanoj politici o kampovima u Srbiji pa da ne trazimo novine evo adrese, a ima i par reci o iznajmljivanju kamper vozila.
Putokaz da nije da se nista kod nas ne desava !

http://www.ilustrovana.com/tekst.php?broj=2584&tekst=01
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sajam turizma se otvara 24.02. i traje do 28.02. na Beogradskom sajmu. Tu cemo imati priliku da se snabdemo informacijama o celokupnoj turistickoj ponudi Srbije i sire.
Preporucujem vam da sajam obavezno posetite.
Inace, tekst iz Ilustrovane treba da odstampamo i nosimo ga kao prirucnik u kamperima.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

VEĆ URAĐENO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Kamper gde si Bre? Pritajio si se a sezona nam je na vidiku. Ne dremaj vec novce spremaj.
kamper
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 05 Jan 2009 20:50

Post od kamper »

admin napisao:Kamper gde si Bre? Pritajio si se a sezona nam je na vidiku. Ne dremaj vec novce spremaj.
Mpjim prijateljima je poznato da ja odavno uvećavam kapital.
NOVCI su drugorazredno neophodno sredstvo, dobro za raspoznavanje ljudskih osobina.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Informacija o rentiranju kampera u Ilustrovanoj politici posredno se odnosi na ponudu vozila iz Slovenije.
Ako neko zeli da iznajmi vozilo u Sloveniji ili Hrvatskoj najbolje je da udje preko internet sajtova ipronadje odgovarajuce vozilo. Svoj automobil moze se bezbedno parkirati na kamperski plac i dalje nastaviti kamperom. Na slovenackom sajtu www.ccs-si.com ...- Razne povezave ..... imate deo na kome su koncentrisani svi koji rentiraju kamp vozila. U Hrvatskoj u Sesvetama kod Zagreba vozila mozete iznajmiti kod gospodina Ronalda Petrovica www.petroni.hr.
marta
Korisnik
Postovi: 189
Pridružio se: 22 Nov 2007 21:37

Post od marta »

Da li neko zna kada se sutra otvara sajam tj. da li je sutra za posetioce ili je ono vecernje otvaranje pa onda tek moze od utorka?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

radi od sutra posle otvaranja zvanicno radi
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kao korisne informacije svakako bi trebalo uvrstiti saznanje da Novo nastalo Udruženje Kampera Vojvodine, sve vise jaca i postaju punopravni clanovi evropske federacije campera. Ta saznanja sam dobio od naseg Predsednika i svakako me raduje da sve vise organizovanih udruzenja u nasoj zemlji. Ako za bar za malo a sigurno ce to biti i bitno vise pomogne da se asocijacija kampera prosiri vredi svakog pomena .
Ja nemam puno informacija o toj temi kao nas Predsednik sto verujem da ce on vise napisati o eventualnoj saradnji sa "kamperima Vojvodine" Cestitam sto su se izborili za svoje aktivnosti u zemlji i van nje i zelim brz razvoj.
http://www.kamperivojvodine.com/
Slika
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Danas smo Admin predsednik Camping Kluba Beograd i ja imali priliku da se sretnemo sa prijateljima ne novog i vec Afirmiranih u Evropi Kamperima Vojvodine . O njihovim naporima da ih priznaju zvanicnici iz Kamper formacija Evrope svakako ce Admin nasiroko i opisno u narednim izvestajima za Travel i verovatno na forumu . Svakako da je poseta bila vredna paznje a za svaki napor da se kamperima priblizi jos jedna od destinacija u Srbiji i entuziazam tih ljudi da se afirmise ljihova sredina i resursi kojim raspolazu.
Slika
Slika
Slika
Slika
Poslednja izmena od zoranGROS u 05 Jun 2010 00:32, izmenjeno 1 put ukupno.
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Tekst i desavanje koje nam je promaklo a desavalo se u Srbiji.
ZLATIBOR 10. 07. 2010
PRESS
Slovenci kampuju na Zlatiboru
Grupa od 50 Slovenaca sa svojim kamp vozilima posle Tare i Mokre Gore stigla je na Zlatibor. Svoje luksuzne četvorotočkaše Slovenci su parkirali na imanju Milije Gacovića, vlasnika turističke agencije specijalizovane za dovođenje stranih gostiju
Slika
Kao nekad... Druženje uz prasiće
Gosti iz Slovenije su uglavnom penzioneri koji, kako kažu, ova putovanja sebi obezbeđuju uglavnom kreditima i uštedom iz vremena dok su radili. Članovi su kluba „Kamper" koji broji 3.000 kućica na točkovima, najviše u Evropi. Došli su da uživaju na ovoj planinskoj lepotici koja u njima budi nostalgiju na stare dane. Sebe nazivaju „savremenim nomadima 21. veka". Iako njihove pokretne kućice izgledaju male, one se opremljene telefonima, satelitskim antenama, GPS uređajima, modernim kuhinjama... Uz okretanje prasića na ražnju, trubače i veselo druženje, Slovenci su izjavili da je kampovanje na Zlatiboru položilo ispit i poručuju da će ih dogodine biti u znatno većem broju.
Poslednja izmena od groskamper u 15 Okt 2010 21:02, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

U periodu od 17.09.-22.09.2010. 25 kampera iz Slovenije boravilo je u Apatinu, u povratku svratili, pa sam se video sa nekima od njih. Kažu da je bilo ekstra, roštilj, pekli rakiju i sl.

Gros je potpuno u pravu, ne znam kako nam takve stvari promaknu. Na takvim skupovima, lepo bi bilo da se pojavimo u bar nekoj grupi, ispred Foruma. Dogovorimo se ko je slobodan da ispred Foruma bude prisutan obavezno, a ostali članovi su uvek dobrodošli.

Možda je vreme da se započne sa malo ozbiljnijim radom. Da se napr. dizajnira logo kluba, da se odštampa pristupnica, članska karta, nalepnice i sl.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pogledao sam logo našeg Kamping kluba. Lepo je dizajniran, oblik kampera je super, ali mislim da bi ceo koncept možda trebalo malo izmeniti-prilagoditi, da bi mogla da se napravi efektna nalepnica, koja bi se kačila na kampere.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Admine prokomentarisi ovo pa da napravimo akciju
Odgovori