Kampovi aktivni u Srbiji

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

20) Kamp Bogojevo
Postavili su svoju prezentaciju: http://www.camping-bogojevo.rs/
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Prezentacija je uradjena po ugledu na Kamp Zasavica, moze se reci prekopirana, cime ne zelin da kazem da je losa!
Zamerka sa moje strane je da nedostaju detaljnije slike tuseva i sanitarnih objekata, sto mislim da je za prezentaciju kampova najvaznija tacka!
Nisam imao prolike da posetim kamp Bogojevo i Zasavicu (sto cu prvom prilikom nadoknaditi) i zbog toga moja procena mozda nije objektivna.
Ipak, smatram da su cene za vecinu nasih kolega previsoke. Gde ljudi zaradjuju 3-4 puta vise, ta ponuda takodje nekosta vise od 20-tak Evra dnevno!
Naravno da tu izuzimam ekskluzivne Evropske turisticke centre u jeku letnje/zimske sezone ili npr. Azurnu obalu, ali ni ovi kampovi nisu tamo!
Ja sam protiv divljeg kampiranja i nocenja po kojekakvim parkinzima, ali mislim da ce upravo ovako visoke cene biti razlog nasim ljudima da to cine.
Neznam, mozda ipak varam!

Pozzz...............
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Slažem se sa komentarima o web prezentaciji. No treba ih ohrabriti da ne odustanu.
Što se tiče cene, ponoviću svoje mišljenje. Ove cene su orjentisane ka prolaznim turistima, i po mom iskustvu, nešto su niže od cena kampova u Austriji, Italiji, Sloveniji .... Što se tiče nas, mi bi trebali preko kluba da obezbedimo popust za članove kluba i na taj način da prilagodimo cene naših kampova domaćoj ekonomskoj situaciji.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Neposredno pored kampa u Bogojevu, prolazi zeljeznicka pruga. Pitam se sta se desava kada u 3 noću prodje teretni voz sa 50 vagona? :) 'Ajmo svi na umivanje :D
Kad se mora, nije teško.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Kamp Kovčica - Prijepolje

Nalazi se u Kamenoj Gori na izvorištu istoimenog potoka i okružen je četinarskom i brezovom šumom. U kampu je izgrađen bezen 12x6x1.5m, postoji i jezerce, 2 drvena bungalova sa šest zasebnih ulaza, hladnjaci, letnja kuhinja, tuševi...

http://www.halooglasi.com/odmor/domaci- ... 3.128.html
Slika
Oglas objavljen: 27.11.2012

Telefon 064/ 13 13 109

Jel neko bio u ovom kampu?
Poslednja izmena od Sinbad u 19 Dec 2012 15:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

10) Veliko Gradište: Kamp "Srebrno jezero"
ljubomir372 napisao:Sto se tice kampa Srebrno jezero da kazem koju rec.Imam prikolicu koja se nalazi stacionirana u kampu.Prosle godine je polovina kampa izdata coveku koji je resio da izgleda promeni sliku kampa i konacno ulozi nesto u njega.Posle zavrsetka sezone smo sklonili prikolice kako bi se sredio kamp i konacno uveo neki red jer je tamo vladao javasluk koji je bio prouzrokovan nemarom onih koji su gazdovali tim kampom.Inace novi vlasnik je mlad i izgleda ambiciozan covek koji je uvideo sve nedostatke i posle samo jedne sezone odlucio da to resi.Osim ravnanja i uklanjanja onih ruzni gradjevina po kampu(razni tendi nastresnica i drugih objekata) radi se i novi mokri cvor koji ce koristiti samo gosti tog dela kampa uz koriscenje kartica za ulazak a ne kao do sad toalet i kupatilo u kampu su koristii svi koji su dolazili na plazu na jezeru.Ali naravno koliko ja znam bice povecane i cene koriscenja kampa sto ce imati i svoje dobre strane,nadam se da se kamp nece koristiti kao parking-zimovnik za prikolice.
Cim grane sunce ici cu tamo pa cu vas obavestiti o tome sta je uradjeno i kolike su nove cene.
Ovo su zaista ohrabrujuće vesti. Ljubomire372 šalji slike i nove informacije čim ih sakupiš.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

10) Veliko Gradište: Kamp "Srebrno jezero"

evo danasnjih slika sa srebrnog jezera

Slika
Slika
Slika
Slika

kamp se jos radi ali se stacionarne prikolice polako vracaju na svoja mesta .Sto se tice novog toaleta tu ima nekih papiroloskih problema ali novi vlasnik obecava renoviranje starog ili izgradnju novog do pocetka sezone.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

10) Veliko Gradište: Kamp "Srebrno jezero"

Ljubomir372, odličan izveštaj o napredku radova. Sređivanje jednog od najpoznatijih naših kampova može puno doprineti razvoju ovog tipa turizma u Srbiji. Jako me raduje ovaj potez novog vlasnika i nadam se da će pokrenuti ovakve akcije u belocrkvanskim, ovcarskokablarskim i drugim nekad poznatim i lepo uređenim kampovima. Trebali bi i mi kao klub da razradimo Simbadovu ideju http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... php?id=745

Kakva je tvoja procena, koliko će biti mesta za prolazne kampere?
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

10) Veliko Gradište: Kamp "Srebrno jezero"

Mesta će u kampu biti zato sto se jedan deo vlasnika prikolica nije uopste javio niti dolazio prosle godine.tako da su te prikolice sklonjene,apreostale prikolice su preslozene tako da ce mesta biti.Cesljajuci forum uglavnom sam shvatio potrebe i zahteve prolaznih kampera tako da sam i o tome popricao sa vlasnikom ovog dela kampa koji se radi i on mi je rekao da zna potrebe prolaznih kampera i da ce za njih obezbediti mesto pored jezera cim se za to steknu uslovi tj cim se zavrse pregovori oko tog dela kampa pored vode posto tamo jos gazduje neki turisticki savez neznam tacno koji samo znam da je tamo bezvlasce bar trenutno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

10) Veliko Gradište: Kamp "Srebrno jezero"

Odlican primer.
Stavite sto vise slika sa ove destinacije , da i mi damo doprinos!
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

21) Banja Vrujci: Kamp u okolini hotela
BOSS napisao:Pre par dana smo imali priliku i posetili Banju Vrujci! Okrug Hotela Vrujci je vrlo uredan i cist, sto se za samu Banju Vrujci nebi moglo reci.
Postoje tri auto-kampa koji su nedaleko jedan od drugog. Evo par slika pa neka svako za sebe presudi sta o njima misli.

Slika
Slika
Slika
Slika

Evo po zelji jos par slika.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

22) Sremski Karlovci - Stražilovo: Eko kamp Fruška gora

Izgleda da seradovi na izgradnji eko kampa na Stražilovu privode kraju. Kako sam pročitao na Facebook stranici, probno otvaranje je za 1. maj, a zvanično 15. juna. Evo ga link: http://www.facebook.com/EcoCampingFruskaGora
Poslednja izmena od Jader u 24 Apr 2013 11:45, izmenjeno 1 put ukupno.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

22) Sremski Karlovci - Stražilovo: Eko kamp Fruška gora

Bio prekjuce.
Kamp je ogradjen, WC i tusevi izgradjeni, recepcija takodje., Struja i voda jos nisu razvuceni, a kapija koja je postavljena je isuvise uska, i preblizu putu, tako da ce veci kamperi i duze prikolice, imati problema sa prolaskom kroz kapiju.
Taj prostor su vec osvojili izletnici koji iza sebe ostavljaju gomile smeca.
Problem je i put ka Strazilovu koji prolazi tik pored kampa, a njime cak i usred noci jurcaju klinci na velikim motorima i turirajuci ih, rasipaju decibele buke i remetice mir kampera i predivan zvuk prirode.
Dobro zamisljeno, ali sa mnooogo propusta.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

22) Sremski Karlovci - Stražilovo: Eko kamp Fruška gora
Sinbad napisao:Bio prekjuce.
Kamp je ogradjen, WC i tusevi izgradjeni, recepcija takodje., Struja i voda jos nisu razvuceni, a kapija koja je postavljena je isuvise uska, i preblizu putu, tako da ce veci kamperi i duze prikolice, imati problema sa prolaskom kroz kapiju.
Taj prostor su vec osvojili izletnici koji iza sebe ostavljaju gomile smeca.
Problem je i put ka Strazilovu koji prolazi tik pored kampa, a njime cak i usred noci jurcaju klinci na velikim motorima i turirajuci ih, rasipaju decibele buke i remetice mir kampera i predivan zvuk prirode.
Dobro zamisljeno, ali sa mnooogo propusta.
Uf, pa zar ništa kod nas ne može normalno?
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

22) Sremski Karlovci - Stražilovo: Eko kamp Fruška gora

Struja i voda su razvučeni, ali još nisu završili finalne radove, odnosno završna spajanja. Što se tiče smeća i izletnika, taj problem će morati da reši NP Fruška gora koji gazduje kampom. Imam utisak da će za 1. maj ovaj kamp iskoristiti kao lokaciju za "tradicionalno" radničko roštiljanje, a ne kao kampersku lokaciju. Treba sačekati da se kamp završi i da krene da radi, a onda videti ko će biti zadužen za njega i dobronamernim savetima ih uputiti u pravom smeru.

@Simbad
Mislim da si malo preterao sa jurcanjem klinaca na motorima, put ka Stražilovu nije tako jako prometan. Ovo je moj utisak, nisam još prespavao na toj lokaciji, tako da ne mogu da garantujem za ovo napisano.
Odgovori