Holandija - Putovanje Amsterdam

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Evo uhvatih malo vremena da vam javim koordinate kampa u Amsterdamu. Kamp Zeeburg 52 21 56, 4 57 34. Odlicna veza sa gradom, 600m peske do tramvaja, a odatle 10 do 15 min centar Amsterdama. Kamp je lepo uredjen, voda je svuda okolo, u okviru kampa je ogradjen prostor za "slatke male zivotinjice" (jarici i jaganjci), ali ih ovde ne koriste u svrhe u koje ih koristi Dragisa iz Cacka.
Jedino mi se ne svidja sto se topla voda placa!!!(0.8EUR zeton za 17min kupanja!!!). Placa se posebno i tankovanje vode u kamper , 0.5EUR 60lit. Nije mi bas jasno, ali tako je.
Amsterdam necu opisivati, dodjite i vidite.
Sledeca destinacija Pariz.
Gros ce staviti sliku? Ja cu nakaciti slike kada se vratim, sada stvarno ne uspevam.
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Pomoci cu koliko mogu , nisam znao da postoji ovako sredjen kamp ausred grada, koja je cena za kamper po danu ili osobi ?
Slika Slika
Slika Slika
Slika Slika
zoranGROS
Korisnik
Postovi: 95
Pridružio se: 27 Mar 2009 22:09

Post od zoranGROS »

Da dodam i adresu filma sa opisom ovog kampa;
http://www.youtube.com/watch?v=OQF5IhuS ... r_embedded
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ovo već počinje da liči na pravi forum.
Omnia mea mecum porto
nidacon
Korisnik
Postovi: 84
Pridružio se: 23 Maj 2011 00:07

Post od nidacon »

Slika

Uploaded with ImageShack.us
Slika

Uploaded with ImageShack.us
evo i slika kampa u amsterdamu
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Lepo covece pokazao si nam putokaz i dao kordinatu ostaje samo da pratimo trag.
Svakako sam razmisljao o Amsterdamu kamp izgleda fantastican kao sto vidim na drugim slikama da je mladja populacija i ja se osecam mlad bar u dusi pa ako me ili nas povede atmosfera (a u Amsterdamu je izvesno) bice to super izlet koji planiram sa jeseni sad me vuku ove juzne destinacije i planiram za dve nedelje -ili krajem Juna put Halkidikija po 2. i 3. prstu plazicu po plazicu . Ako jos ko ima takve planove neka obznani pa susret na jugu da osmislimo.
Pozdrav
Odgovori