Kampovanje u Grckoj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
matori61
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Maj 2010 05:52

Post od matori61 »

AUTO-KAMP "EVRIDIKI"

Auto kamp "EVRIDIKI" se nalazi u grčkom delu koji se zove PIERIA, neposredno izpod planine Olimp i grada LITOHORO,120km. od grčko-makedonske granice,80km od Soluna i 16 km.južno od Paralije. Mesta u kampu ima za oko 300 kamp-prikolica, šatora ili auto-karavana. Zbog mikro klime i blizine Olimpa noćna temperatura je u julu i avgustu izmeđi 18 i 20 stepeni. U kampu ima 12 ženskih,12 muških kupatila i isto toliko wc-a. Na samoj plaži ima oko 10-ak tuševa. Plaža kampa je sastavljena od krupnijeg kamena uz ogradu pa sve sitniji i sitniji do vode. Na svakih 20-ak metara se nalaze česme sa pijaćom vodom. Ispred kampa postoji prodavnica mešovite robe a svakog jutra u kamp stiže hleb. Jednom dnevno dovoze u kamp voće i povrće. Cena boravka za jedno iznajmljeno mesto je 12 evra po danu (zavisi koliko ljudi ima na iznamljenom mestu, ali je to cena za četvoro-petoro).Kada stignete u kamp priključite se na strujomer i na kraju letovanja vam se isčita koliko ste potrošili (mi smo plaćali za 20 dana oko 5-10 evra).
www.camping-evridiki.com
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam siguran,ali koliko mi se čini da sam bio u tom kampu, ali davnih 80-ih, sa roditeljima. U vreme kada sam ja bio, kamp je zaista bio luksuzno sređen, kupatila u zelenim pločicama, polukružna, sve odvojeno, topla-hladna voda, čisto kao kod kuće. Bilo je i nekoliko bumgalova.
Matori da li se pruga i dalje nalazi negde pred kraj kampa?.
Pretprošle godine sam u povratku svratio u Leptokariju kod sestre. Išao sam starim putem, desno uz autoput. Mislim da sam prošao pored njega.
Ako se radi o tom kampu, ne bi bilo loše da objasniš kako se najlakše stiže do njega, i to nakon Paralije, gde se silazi sa autoputa i sl. da neko ko je zainteresovan ne bi promašio, čini mi se da nije baš zgodno skretanje za ovaj kamp, lako se promaši, ako se ne zna.
Poslednja izmena od sprinter u 27 Feb 2011 13:52, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

U junu idem tamo, saljem fotke i kordinate za GPS.

Slika
Poslednja izmena od Joe u 08 Mar 2011 19:43, izmenjeno 1 put ukupno.
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
sanja
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 06 Jul 2011 13:46

Post od sanja »

Da li je neko bio ove godine i kako izgleda?
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

Koga zanima kamp Evridiki može pogledati na ovoj stranici

http://campingclubbelgrade.org/upload/v ... d=229&p=12
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Joe, zaista si dao lep opis kampova u Grčkoj.

Mislim samo da si postove ubacio u pogrešnu temu. Opis kampova ne ide u temu "molba vlasnicima kamp prikolica". Sada pamtimo, ali za par mesci ćemo većč imati problem sa snalaženjem.

Pronađi na forumu drugu sličnu temu pa prebaci svoje postove, ako ima takva tema, ili ukoliko imaš još opisa i nameravaš da pišeš, moj je savet da otvoriš novu temu sa odgovarajućim i upućujućim imenom, i sve ove postove postaviš u tu novu temu.

Ovako si napr u temi Kampovanje u Grčkoj stavio link ka temi Molba vlasnicima prikolica, umesto da je obrnuto.

Pozdrav
Odgovori