Kamp Jaz - Crna Gora

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
bobi
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 06 Jul 2007 23:43

Post od bobi »

Molim neko ko je iskusan Kamperista da mi pomogne oko odluke i izbora kampa na Jadranu preferiram na crnogorsko primorje,prvi put idem na tom delu sveta i ne znam niti jedan kamp.Trazio sam po internetu neki web da se inforisem ali to je veoma pskudno.
šumski
Novi korisnik
Postovi: 2
Pridružio se: 16 Jul 2007 23:26
Lokacija: nikšic

Post od šumski »

Jaz, i najljepši a ima i tradiciju. Potraži malo po netu naci ceš i više informacija.
Ja idem ali krajem avgusta-septembar.
Pogledaj : http://www.rivijera.net/budvaplaze.htm#vrhstrane
Stari kamper, ribolovac, planinar. Ali, baš stari, 53 god ;)
sladja
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 18 Dec 2006 15:14
Lokacija: Doboj, Republika Srpska

Post od sladja »

Prosle godine sam posjetila Jaz , napominjem samo posjetila jer osim predivne plaze nisam naisla ni na jednu stvar kaja bi me ponukala da tu prenocim. Naime, hlad cine nekakve sitne viyljaste topole tako da hlada gotovo da i nemas . Ajde de sto nemas hlada ali sto ni vode nema ( naravno o toploj vodi nemoj ni pomisljati ). Nakon nekih pola sata nestalo je i struje ! Nekolicina ljudi koja je vec bila u kampu rekli su mi da je to normalno da nema vode a struja ce vec brze doci. A tek WC - pogledom sam trazila dugo po kampu nesto sto lici na WC, dok mi nije na pamet palo da pogledam u redu pored plaze . Ljubazna gospodja koja radi u nekoj trgovini tu pored kada sam je upitala za WC rekla mi je da mi je bolje da idem dublje u kamp pa da to obavim negdje iza drveta !!!! No moje cudjenje je malo splasnulo kada sam usla u WC i vidjela zardjale cucavce, prljave do besvjesti i naravno NEMA VODE.
Ne bih se mogla svrstati u neke stare kampere ali mogu reci da smo stekli dosta iskustva u cetiri godine koliko moja porodica i ja kampujemo. Meni je zao, sto je ovakva situacija sa kampovanjem u crnojgori , u koju ja sa radoscu uvijek dodjem , ali ja sam prinudjena da ljetujem na Hrvatskom primorju.
kamelot1
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 28 Jul 2007 13:10

Post od kamelot1 »

Stvarno je ovaj kamp jaz užasan,apored toga što ste prije kazali ima još jedna stvar.Ja sam bio ove godine i u cetri dana su dva puta streljali ko u vesrernu.Ali znam za jedan dobar kamp izmedu Bara i Uljcinja,u uvali Utjeha,akamp se zove Oliva.Imaju i svoju veb stranicu.
peraseljak
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 14 Nov 2009 23:33

Post od peraseljak »

Ja sam ove,odnosno sad vec prosle godine bio u Crnoj Gori 16 dana.Nigde nisam koristio kamp i bilo je super.Na Skadarskom jezeru bih preporucio parking na nasipu kod hotela Pelikan.Velika preporuka za gazda Marka.Dalje od Sutomora do Heceg Novog svuda se moze naci mesto za parkiranje tako da kamp uopste nije neophodan sem ako je nekom potrebna struja.Sreo sam dosta stranih kampera,domonirali su Italijani u grupama.Svi su mahom koristili slobodna parkiralista.Ko zeli mogu mu dati dodatne informacije.
Odgovori