Kampovi u Grckoj

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Uključi se u rad, zaista se nadam da ćemo se ovih dana konačno sastati i valjda nešto i uraditi u vezi organizacije Foruma.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ljudi kampovanje nije tema samo za prikolicare naravno i kampere i satordzike i uopste za nekog ko zeli da vidi kako izgledaju kampovi na nekom mestu gde se recimo nalazi na odmoru ili nekom gradu u Evropi. Ali budimo realni pogledajte na naslov KORISNE INFORMACIJE postoje teme sa kampovima koji se preporucuju i postoje. . . Ukoliko je neko boravio u kampu. Tema PUTOVANJA impresije iz tog i tog kampa. Za citaoca sasvim dovoljno . Sta vise tu dodati sem dobre volje?
Kamp koji zeli posebno da se istakne moze to uciniti i preko nasih strana u posebnim okvirima ali o tome drugi put. Kad ovo pisem mislim na kamp Zasavica koja je reklamirana na nasem sajtu i na dve strane lista TRAVEL kao i uslugu koju smo ucinili snimajuci kadrove sa otvaranja. I slicno, ostali kampovi u zemlji Srbiji bar da nas zamole pa ajde! Dakle nekog da molimo da se slika zarad svoje reklame? Nemojmo osudjivati druge teme vec malo samodiscipline i eto resenje , a da nekom obrisem komentar odma sujeta radi . Molim za malo reda i uvek sam za predloge i dobru ideju
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

@DusanHY

Nisam na vreme ovo pročitao, pa kasnim. Za mene je ova diskusija završena ali pošto
verovatno nisi pročitao diskusiju od početka, molio bih Te čisto da znaš da je zahtev
postojao za temu KAMPOVI umesto SIMPATIZERI. Samo 19 postova pre tvog gde
kažeš da nije postojao. To je sve na ovoj temi pa kreni od početka, možda shvatiš da je
ova naša borba bila poštena i da ne postoji dobra volja nekih ljudi da te tema bude tamo
gde joj je i mesto. Ne bih želeo da se pokrene dalja diskusija, sve je rečeno i svi smo sve
shvatili, pa čak i oko teme molba vl.....je rečeno da ĆU prebaciti tamo kampove i da će
Liiiman postaviti svoju Sloveniju, kao i ostali koji imaju opis nekog kampa. A da je
prihvaćemo, predložio bih i da ostalo sa teme prekrstimo u recimo '' svašta nešto''.
To je bila lepa zamisao, ali, ali, hahaha.
Molio bih kolege da prekinemo uzaludnu diskusiju, ovo sam samo hteo DusanHY – u da
pokažem da je bio zahtev, a kriv sam što ne pazim bolje na času i zato kasnim.

Pozdrav Slika
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: Kampovi u Grckoj

Post od poseidon »

Stara tema novo obavestenje,u kampu Poseidon u mestu Pantelemon prvih 6 do 8 parcela do samog mora je rezervisano za kamp vozila u prolazu tj.na nekoliko dana.Znači tu nema godišnjaka kakva je praksa do sada bila tako da su kamperi morali u pozadinu.PS ja sam bio povlašćen ali eto sad mogu i svi!
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: Kampovi u Grckoj

Post od ljubomir372 »

Znači samo kažemo da nam je Pedja drug.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: Kampovi u Grckoj

Post od poseidon »

Pa naravno!
Odgovori