Kamp u Banji Vrujci

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Svrljao po netu i nadjoh ovaj oglas

BANJA vrujci, auto-kamp, kamp prikolice, kamping mesta, centar, bazeni. 065/444-0038 :/

Zna li neko nesto o ovom kampu?
Kad se mora, nije teško.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

bio sam dosta puta u vrujcima, nisam nikad boravio u tom kampu, al samo dosta puta prosetali kroz njega pogotovu posle kupanja popodne.
kamp je mahom sa stacioniranim prikolicama, ima i struju i vodu, mokri cvor, nije bas u top stanju, ali je u debeloj hladovini, zelena pokosena travica, vazda se neki dim od rostilja vidi iz njega...
ovo je sve vezano za letnje utiske, na zalost nemam ni jednu sliku tog kampa, blizu je starih bazena (oko 200m) a od novih ima vise 1,5km, blizu je cesme sa banjskom vodom tako da bih ga preporucio za vikend konaciste kampera koji dolaze leti na kupanje
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Pre par dana smo imali priliku i posetili Banju Vrujci! Okrug Hotela Vrujci je vrlo uredan i cist, sto se za samu Banju Vrujci nebi moglo reci.
Postoje tri auto-kampa koji su nedaleko jedan od drugog. Evo par slika pa neka svako za sebe presudi sta o njima misli.

Slika
Slika
Slika
Slika

Evo po zelji jos par slika.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Poslednja izmena od BOSS u 29 Jan 2013 03:25, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

potpuno ista slika je kampa Srebrno jezero i Borsko jezero, nisam hteo da kacim te slike , .. . tako.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@groskamper
Kaci brate slike!


Nego jel ima nekih brojeva telefona ili cenovnika ili tako nesto?

P.S. Jel to ista macka na srednje 2 slike :) ?
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Sto se tice kampa Srebrno jezero da kazem koju rec.Imam prikolicu koja se nalazi stacionirana u kampu.Prosle godine je polovina kampa izdata coveku koji je resio da izgleda promeni sliku kampa i konacno ulozi nesto u njega.Posle zavrsetka sezone smo sklonili prikolice kako bi se sredio kamp i konacno uveo neki red jer je tamo vladao javasluk koji je bio prouzrokovan nemarom onih koji su gazdovali tim kampom.Inace novi vlasnik je mlad i izgleda ambiciozan covek koji je uvideo sve nedostatke i posle samo jedne sezone odlucio da to resi.Osim ravnanja i uklanjanja onih ruzni gradjevina po kampu(razni tendi nastresnica i drugih objekata) radi se i novi mokri cvor koji ce koristiti samo gosti tog dela kampa uz koriscenje kartica za ulazak a ne kao do sad toalet i kupatilo u kampu su koristii svi koji su dolazili na plazu na jezeru.Ali naravno koliko ja znam bice povecane i cene koriscenja kampa sto ce imati i svoje dobre strane,nadam se da se kamp nece koristiti kao parking-zimovnik za prikolice.
Cim grane sunce ici cu tamo pa cu vas obavestiti o tome sta je uradjeno i kolike su nove cene.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Misliš na partizanku?
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

ja se izvinjavam ali neznam sta je partizanka
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

"Sinbad"!

Broj telefona jednog od kampova si sam vec objavio, inace je se nisam oko toga trudio. Sto se cena tice, kada vidim slike mene cene vise uopste ne zanimaju.
Nisam odabrao i objavio najgore slike, sto znaci.....! Nadam se da nije problem naci ostale brojeve telefona ukoliko nekoga zanima.
Macka je jedna te ista, koja nas je stotinama metra kao pas pratila dok smo se kroz Banju setali.

Pozzz.....
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Pa jesam naveo broj, ali ne znam koji je to kamp od tih sto si naveo, i da li je uopste jedan od tih. Ali ako ne znas, nema ni veze. Ne opterecavaj se. Oticicemo na lice mesta da ih pitujemo za zdravlje. :)

U sustini, kako sam skontao, kampovi su neka amatrska (imam dvoriste), varijanta. Ako ti nije frka nakaci jos slika. Slobodno. Da znamo s kim imamo posla.
Kad se mora, nije teško.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Halo "Sinbad"!

Evo gore jos par slika koje si zeleo da vidis. Koliko je meni poznato u Banji Vrujci postoje samo ta tri auto-kampa. Sva tri su prakticno u centru na potezu od ca 200m.
Sve izgleda i jeste jako zapusteno. Dali to leti mnogo drugacije izgleda, ne znam. Ubedjen sam da je broj telefona koji si naveo od jednog od ovih kampova.
Ideja da odes i sam to pogledas je u stvari najbolja. Mi svratimo ponekad u prolazu u kafanicu ispred samog hotela ili u sam hotel, ali kampove zaobilazimo.

Pozzzz.............
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

mačka crno bele boje ( komentar je bio vezan za Sinbadov post)
Poslednja izmena od sprinter u 29 Jan 2013 11:55, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

što se tiče "kampa", uz svo uvažavanje, po nekim slikama me podsećaju na nekakva poluromska naselja,samo fale mali ganci. Možda se leti sredi, ali ovako zaista je deprimirajuće.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Mozda je Kusturica ovde snimao neki film...
Omnia mea mecum porto
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

stvarno sad jadno izgleda, u sezoni je slika drugacija, cesto leti idemo na kupanje u vrujce, na zalost nisam slikao kamp ali nije ni blizu ovoga sto gledam.
kamp preko puta cesme gde se toci voda u sezoni je pun, svaka prikolica je useljena, travica zelena i nisko pokosena, miris rostilja je bio prisutan uvek u popodnevnim satima...
mozda je sad van sezone u fazi zimskog sna, pa sa prvim vesnicim proleca dovede se u red.
to nije nikad bio fensi kamp, ali u sezoni kupanja nije bas ni rupa, prvom prilikom kad budem isao na kupanje slikacu ga da dokumentujem svoj iskaz
Odgovori