Kalamitsi Thalatta kamp Grčka

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Zeleni karton od juče košta 3000 dinara. :(

Kakve su cene u kampu? Auto, prikolica i 2x odrasla osoba struja.
Poslednja izmena od Sinbad u 13 Jun 2013 19:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:Zeleni karton od juče košta 3000 dinara. :(

Kakve su cene u kampu? Auto, prikolica i 2x odrasla osoba struja.
Zeleni karton je poskupeo ima barem dve sedmice (pisao sam o tome pod Razno), ali nisu svi digli cene koliko sam čuo.
Auto + prikolica 6000 RSD što opravdava put preko Bugarske (do Sitonije duzi oko 50 km u jednom smeru).

Ja sam rezervisao kamp 6 dana u augustu (2 odraslih, 2 dece, auto, prikolica, struja): ukupno 226 EUR (38 EUR/dan), depozit 57 EUR, provizija banke 10 EUR.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Navedi neke cene namirnica u Makedoniji. Lep provod, svrati u Carrfour nalazi se na ring rouxu oko Soluna
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@Jader

koji si kamp rezervisao? Thalatta?

@stevanfilip

Vidim da u blizini Kalamitsija ima jos kampova pa bi bilo dobro da nam se raspitas za cene. Kamp Porto na primer.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:@Jader

koji si kamp rezervisao? Thalatta?

@stevanfilip

Vidim da u blizini Kalamitsija ima jos kampova pa bi bilo dobro da nam se raspitas za cene. Kamp Porto na primer.
Da, Thalatta
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Nesto mi je mnogo 38e na dan... Ufff! Ali vas je cetvoro...

Nego jel mora rezervacija, depozit i to?

Sta se desava ako samo naletim tamo i kazem dobar dan ja stigao, i hteo bih da ostanem 10 dana?
Ovo pitam jer lepsa polovina ne zna kad joj je godisnji sve do 5 dana pred godisnji...
Poslednja izmena od Sinbad u 13 Jun 2013 21:17, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:Nesto mi je mnogo 38e na dan... Ufff! Ali vas je cetvoro...

Nego jel mora rezervacija, depozit i to?

Sta se desava ako samo naletim tamo i kazem dobar dan ja stigao, i hteo bih da ostanem 10 dana?
Ovo pitam jer lepsa polovina ne zna kad joj je godisnji sve do 5 dana pred godisnji...
I ja sam hteo tu varijantu "dobar dan, evo mene"... i onda me naplašiše ovi forumaši kako u špicu sezone može da bude problem za mesto :|
Taj kamp se ozbiljno reklamira na internetu i nije nemoguće da ne bude mesta. Depozit se vraća u slučaju otkazivanja do 21 dan pre dolaska, što je OK. Ja sam rezervisao samo 6 dana, ako bude OK i bude mesta kasnije, produžavam.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Koje datume u avgustu si rezervisao?

Mozda se i vidimo tamo.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Sinbad napisao:Koje datume u avgustu si rezervisao?

Mozda se i vidimo tamo.
1.8.-7.8.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Ja mislim da cu ici posle 15-tog avgusta.
Kad se mora, nije teško.
stevanfilip
Korisnik
Postovi: 17
Pridružio se: 10 Jul 2012 07:52

Post od stevanfilip »

Došao sam u Talatta kamp oko 2 sata u noć, čuvar kampa odmah izašao i uputio nas na parking ispred samog kampa koji je isto ograđen i obezbeđen. Kad smo se naspavali odemo na recepciju da se prijavimo, damo pasoše i ljubazno nas pošalju da proberemo na koji broj parcele hoćemo da se smestimo, oni proveriše da nije možda rezervisano i odštampaju nam broj koji smo odabrali. Nismo ništa rezervisali, nisu nam tražili depozit.
Cene po danu: kamp prikolica 6€, odrasli 5,4€, deca do 12 godina 2,9€, struja 4€, auto 2,7€ ko hoće da mu bude u kampu, a ne mora jer auto može biti na 300m,na gore pomenutom parkingu koji ima tende za auta i NE PLAĆA SE. Popusti se ostvaruju 15 dana - 7%, 20 dana - 12%.
Što se tiče rezervacija mislim da nisu potrebne jer ovaj kamp ima preko 500 parking mesta.
U ovoj regiji ima puno kampova, cene su slične ali svi kažu da Talatta nudi najbolje uslove za iste pare. Danas idem do Neos Marmarasa pa ću svratiti u kamp Stavros, da vidim kako izgleda.

Pozdrav svim kamperima.
Poslednja izmena od stevanfilip u 16 Jun 2013 12:40, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori