Zvanično otvaranje Eko Kampa Fruška Gora

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Drage kolege

Kao što je već bilo napisano u nekoj od tema u podforumu Kampovi, 15.03.2013. zvanično sa radom počinje Eko kamp Fruška Gora. Na Prolećnom okupljanju smo se složili da bi bilo lepo da se čanovi koji imaju vremena i mogućnosti okupe tog dana i na taj način daju podrže ovaj projekat.
Zvanično otvaranje počinje u subotu u 9h i tog dana se neće naplaćivati boravak u kampu. Za članove Camping Cluba Serbia koji ostanu i u nedelju će biti određena neka simbolična cena boravka (tipa po vozili i nešto sl.)
Evo link sa zvaničnog sajta gde možete naći lokaciju i kordinate ( 45.173997 19.929767).
http://campingfruskagora.com/ekokamp/kako-do-nas/
U toku dana ću postaviti i detaljna uputstva kako doći do Stražilova (za one koji ne znaju).
Što se naše intrerne organizacije tiče svakako ćemo se organizovati za neki zajednički roštilj, kotlić ili večeru . Moguće je i da organizujemo kraći izlet do Sremskih Karlovaca (ako Liiiman hoće da nam bude vodič). Svaka kombinacija i predlog je moguć.
Prijavljivanje kreće od danas, trenutno je potvđen dolazak par posada pa ko hoće neka se prijavi.

1. Admin - Beograd
2. Liiiman - Novi Sad
3. Tadija - Šabac
3. Mića - Smederevo
4. Sokol - Smederevo
5. Jader - Beograd
6. Driver 57 - Beograd
7. Dusan Hy- Beograd
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:Drage kolege

Kao što je već bilo napisano u nekoj od tema u podforumu Kampovi, 15.03.2013. zvanično sa radom počinje Eko kamp Fruška Gora. Na Prolećnom okupljanju smo se složili da bi bilo lepo da se čanovi koji imaju vremena i mogućnosti okupe tog dana i na taj način daju podrže ovaj projekat.
Zvanično otvaranje počinje u subotu u 9h i tog dana se neće naplaćivati boravak u kampu. Za članove Camping Cluba Serbia koji ostanu i u nedelju će biti određena neka simbolična cena boravka (tipa po vozili i nešto sl.)
Evo link sa zvaničnog sajta gde možete naći lokaciju i kordinate ( 45.173997 19.929767).
http://campingfruskagora.com/ekokamp/kako-do-nas/
U toku dana ću postaviti i detaljna uputstva kako doći do Stražilova (za one koji ne znaju).
Što se naše intrerne organizacije tiče svakako ćemo se organizovati za neki zajednički roštilj, kotlić ili večeru . Moguće je i da organizujemo kraći izlet do Sremskih Karlovaca (ako Liiiman hoće da nam bude vodič). Svaka kombinacija i predlog je moguć.
Prijavljivanje kreće od danas, trenutno je potvđen dolazak par posada pa ko hoće neka se prijavi.

1. Admin - Beograd
2. Liiiman - Novi Sad
3. Tadija - Šabac
3. Mića - Smederevo
4. Sokol - Smederevo
5. Jader - Beograd
6. Driver 57 - Beograd
7. Dusan Hy- Beograd
Ja nisam 100% siguran, neću znati do petka.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

sto se mog dolaska tice vec je neizvesan zbog supruge mora da radi pa cu usmeriti sve snage da se to promenim jos se ja ne predajem-danas sam razgovarao sa njenim prepostavljenjima-samo su mi rekli ti si jedini suprug koji zastupa svoju zenu u ovom kolektivu
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Kako stvari stoje, izgleda da dolazimo nas 4 momka - tri generacije. Da li je okupljanje u petak poslepodne ili treba poraniti u subotu :( ?
Dule, pita moj sin da li dolazio Teodora?
Poslednja izmena od Jader u 10 Jun 2013 21:23, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Jader napisao:Kako stvari stoje, izgleda da dolazimo nas 4 momka - tri generacije. Da li je okupljanje u petak poslepodne ili treba poraniti u subotu :( ?
Dule, pita moj sin da li dolazio Teodora?
Ja ću doći u subotu ujutro, tako mi je lakše, a Teodora dolazi naravno.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Kratke smernice oko dolaska na Stražilovo, bar za one koji nisu dolazili u Sremske Karlovce.
Po meni je najlakše auto putem za Novi Sad, imate posebno odvajanje za Sremske Karlovce. Mada sa druge strane ni stari novosadski put preko Batajnice, Pazove , Inđije .. nije loš, sve u svemu uštedi se tek nekih 350,00 din za putarinu u jednom pravcu ali je znatno sporije i zna da bude po neka milicijska patrola. Pa ko kako želi.
Važno je da prilikom ulaska u Sremaske Karlove NE skrenete na ovom semaforu, na ovaj način ćete izbeći deo centra gde ima dosta autobusa i može biti problema sa prolaskom kampera, a naročito prikolica ...

Slika

već produžite nekih 1.2 Km do sledećeg isključenja,

Slika

i tu skrene levo i pratite put pored gimnazije i česme četri lava do sledećeg semafora

Slika

Na tom semaforu idete levo (imate putokaz Stražilovo) i pratite samo glavni put, nakon 3 kilometara ćete naići na oštru desnu krivinu i kamp sa desne strane.
Ako imate nekih pitanja samo napred.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Ako je verovati prognozama imaćemo odlično vreme!
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Evo ga članak u današnjim Novostima:

Slika
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

@Jader
Evo ti moj br. mobilnog pa se čujemo sutra da se dogovorimo za subotu.
@Liiiman
Jesi li se čuo sa Sinbadom, nije se prijavio za subotnje druženje, a bukvalno mu je pod nosom.
Poslednja izmena od DusanHY u 16 Jun 2013 21:21, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

DusanHY napisao:@Jader
Evo ti moj br. mobilnog pa se čujemo sutra da se dogovorimo za subotu.
064/647-18-72
@Liiiman
Jesi li se čuo sa Sinbadom, nije se prijavio za subotnje druženje, a bukvalno mu je pod nosom.
Dule, zovem te sutra
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Ja sam trenutno u Kraljevu i jos ne znam da li cu za vikend biti u Novom Sadu.
Kad se mora, nije teško.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

mi na zalost otkazujemo dolazak, na poslu su se desile neke komplikacije, evo cele nedelje pokusavam da iz otklonim ali bezuspesno, i deca su se radovala susretu, pa su sad malo razocarana kao i ja.
nadam se da ce biti jos prilika za okupljanje pre sisojevca
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Gde radiš kad imaš tolike probleme? Da znam da izbegavam tu firmu :D
Kad se mora, nije teško.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

Sinbad napisao:Gde radiš kad imaš tolike probleme? Da znam da izbegavam tu firmu :D
ne smem da pomenem ime firme ispostavice mi admin profakturu za reklamiranje,
salim se naravno, sopstvena firma u kojoj mi je sopstvena zena glavni i pretpostavljeni, pa onda ti je sve jasno


mozda ujutru krenemo put strazilova, javicu se duletu hy
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Lele... Nebio ja u tvojoj koži! :D
Kad se mora, nije teško.
Odgovori