Svi kampovi u Crnoj Gori

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY, admin

Odgovori
ACO610
Korisnik
Postovi: 18
Pridružio se: 16 Jul 2013 16:15

Post od ACO610 »

Ja sam odlučio da pokrenem ovu temu u nadi da će neko od "starih" kampera, prenjeti iskustva iz kampovo širom Crne Gore. Da budem iskren vidio sam neke kampove po Crnoj Gori ali su mi djelovali nekako ne uređeno i nikad nisam na taj način ljetovao, iako veđ duže vrijem vozim motor nikad nisam odlučio da svratim u kamp nego sam tražio privatni smještaj. Jednom sam prspavao kod prijatelja ja mislim 2008. goduina da je bila, u kampu u Bijeloj. On je imamo postavljenu kamp prikolicu u tom kampu, nisam siguran da li radi taj kamp još. Ima neki kamp u Radovićima kod Tivta, on je baš zapušten, pošto ja često ljetujem sa porodicom u Radovićima, ni na kraj pameti mi nije bilo da dijecu uvedem u taj kamp bar je tako bilo prije, ako se šta nije promjenilo. Spazio sam i kamp u blizini Kamenara, ima jedan u blizini Sutomora, ali ja ništa ne znam o tim kampovima da li su još u fukciji ni kakve su cijene kampovanja.Znam i za kamp Jaz kod Budve ima dole neki kamp i kod Ulcinja to sam vidio prije mjesec dana kada sam prolazio sa motorom išao za Ohrid. Sve mi to djeluje nekako prljavo i zapuštano.
Ja ću se potruditi da saznam nešto više o tim kampovima, a i vi koji imate iskustva i nešto znate ne budite lijeni nego objavite da i mi koji želimo da postanemo kamperi nešto saznamo više. Lijep pozdrav.
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Post od laki 086 »

Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Post od laki 086 »

Kamp na Lustici se zove Veslo. 20 km od raskrsnice Kotor - Tivat - Lustica.
Vrlo lijepo sredjen i smjesten u maslinjaku. Ima svoj izlaz na more.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Kamp na Lustici, Veslo!
Jako lepo i mirno mesto. pored mora a daleko od magistrale.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
laki 086
Korisnik
Postovi: 35
Pridružio se: 14 Mar 2013 12:18

Re: Svi kampovi u Crnoj Gori

Post od laki 086 »

Kamp Maslina u Buljarici kod Petrovca je za svaku preporuku. Super sređeno mjesto i vrlo dobri domaćini.
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: Svi kampovi u Crnoj Gori

Post od GoranBGD »

Ja sam par godina kampovao kao omladinac u Utjesi u kampu Oliva...tada je bio sfrj opremljenosti ...sada je bas lux po ugledu na eu ...cene ne znam al je na samoj plazi ...

http://oliva.co.me/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Svi kampovi u Crnoj Gori

Post od Jader »

Pre par godina smo baravili u kampu Nirvana u Kumboru. Kamp je mali, ali uredan sa dosta zelenila i u blizini plaže.
Cena je bila sasvim korektna. Web: http://www.montenegro.com/accommodation ... ments.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Re: Svi kampovi u Crnoj Gori

Post od liiiman »

Durmitor kamp Kod Boće.
Sve preporuke, higijena na visokom nivou, cene prihvatljive, ljubaznost domaćina na visokom nivou, odmeren odnos prema gostima.
Evo i poneka fotografija:
Boca 001.jpg
Boca 002.jpg
Boca 003.jpg
Boca 004.jpg
Boca 005.jpg
Boca 006.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Odgovori