Kupovina kamp prikolice

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Dragan napisao:Gde je snimljena fotografija kraj vode? Sudeci po priobalju reko bih da se radi o morskoj obali a sa druge strane nekako je preusko.
Porto Koufo, Sitonija - bili smo par dana na levoj strani, pa smo onda otišli da sipamo vodu do luke i tu ostali jedan dan, pa produžili za Neos Marmaras
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mislim da Gros ima upecatljivih iskustava na toj plazi.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

sprinter napisao:Mislim da Gros ima upecatljivih iskustava na toj plazi.
Ne znam o čemu se radi, tu priču sam preskočio
Mi smo na levoj strani upoznali grka makedonskog porekla Andreasa koji je "President of the beach" po njemu, Tu je po celo leto, a oduševljen je Gučom - pa smo morali da pustamo trubače... Razgovarali smo malo na Grčkom, makedonskom i engleskom... Bio bi OK lik da ne duva ... i nekako mu u posetu dolazili samo drugari. Delimično smo pobegli od njega, kada nas je našao baš ovde gde je slika i iskritikovao zbog odlaska.
Poslednja izmena od lio u 12 Feb 2014 10:14, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Koliko mi je poznato, plaža je ok. Mali problem je što se nakon par metara dno strmoglavo obrušava i kreće tamni bezdan. Koliko sam čuo , tu je i neka ruta za podmornice. Groš je znao noću da čuje bućkanje, sad da li od podmornica ili nečeg drugog, ko će ga znati. Najbolje će ti on ispričati kada se budemo videli.

Što se tiče tog lika Grka, što se tiče duvanja, Vi ste tu saučesnici jer ste mu puštali trubače koji samo tako duvaju. Što se tiče momaka, možda ste ih kao predstavnici srpskih Alfa mužjaka isprepadali, pa su prilikom poseta cure ostavljali sakrivene u šiblju
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Sve je moguće. Što se dubine tiče zaista je tako, ali je izgleda beš zbog toga meka za ronioce - ribolovce. Prvih nekoliko metara plaže je super, a onda bezdan...
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Samo da obavestim drage Forumase danas sam pazario prikolicu tako da oglas nije vise aktuelan.Kupio sam adriu 380 u solidnom stanju za solidne pare tako da se od danas bacam na sprovodjenje svega sto sam procitao na forumu.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Svaka čast, čestitam. Neka te dobro služi.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sledece rubrike ti zelim u kategoriji PUTOPISI
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Dobro došao i nek je sa srećom! Očekujemo slike.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Želim Vam što više odmora u prirodi i druženja sa istomišljenicima
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

ljubomir372 napisao:Samo da obavestim drage Forumase danas sam pazario prikolicu tako da oglas nije vise aktuelan.Kupio sam adriu 380 u solidnom stanju za solidne pare tako da se od danas bacam na sprovodjenje svega sto sam procitao na forumu.
Nek ti je sa srecom. Drago mi je da se sve vise kampera sa prikolicom ( ili kamperista, kad ce neki lingvista da da konacnu rec?)pridruzuje forumu a nadam se i druzenjima.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Hvala svima na lepim zeljama.Prikolica trenutno nije za slikanje posto sam iznutra odmah poskidao sve sto moze da se opere a i krenuo sa samogradnjom toaleta posto ga nije bilo.Sve cu slikati i objaviti kako sam ja to zamislio.
Odgovori