Kupujem poklopac auspuha frižidera

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Kupujem poklopac auspuha frižidera

Post od GoranBGD »

Dakle kao u naslovu treba mi onaj aluminijumski poklopac auspuha od frižidera a može I ona Lcev koja stoji iza istog. Ako neko ima nekog ko to ima ili zna gde ima da se kupi, zahvalan unapred. Goran. 0643346055
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Kupujem poklopac auspuha frižidera

Post od sprinter »

Allrounder je pre izvesnog vremena sređivao svoj kamper i njemu je takođe falio ovaj deo. On se snašao tako što je video neku staru prikolicu, poprilično trošnu, našao vlasnika i za mislim 500din pazario deo. Da se nije ovako snašao, druga opcija mu je bila da mu limar iskroji deo i da ga napakuje na kamper.
Pošto si iz Beograda, obiđi autootpade, možda nađeš nešto, gledaj po parkinzima, ako znaš nekog od pčelara raspitaj se kod njih. Njima treba samo šasija od prikolice koriste je kao osnovu prikolice za prenos košnica, sve ostalo ili bacaju ili prodaju.
Korisnikov avatar
GoranBGD
Korisnik
Postovi: 51
Pridružio se: 09 Jun 2015 06:42

Re: Kupujem poklopac auspuha frižidera

Post od GoranBGD »

Ima na netu u italiji 3e kosta nov poklopac ali dok dodje bice 33... Mozda bi i mogao da napravim sam ali mi se bas svidja kako izgleda onaj original alu ...sve drugo bi mi izgledalo kao "buzdeno" :)

Hehe posto sam iz Beograda a ovde su poceli da zidaju fancy zgrade svuda vise tih otpada nema ...i za svoj posao kad mi treba nesto sve mora aks beks i ekipa da donese negde iz Srbije . Ovo za pcelare je korisna informacija ,mada ne znam ni jednog ali cu probati . Inace nista ne bacaju jer se sve ali sve od opreme unutra prodaje za fine pare za camce ...splavove...vikendice itd.. Dvojicu sam nasao koji prodaju kao delove ali sve vec prodato ...
Odgovori