Pogledajte interesantan oglas???

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ovo nam je najbolja propaganda. Prodajte stan, kupite kamper, stavite pare u banku i putujte na racun kamate i uzivajte u zivotu. Kada krene zima na jug a na leto na sever.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dopuna , oglas je objavljen na nasem sajtu u oglasima.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ma jasna stvar ko dan , covek je dobro informisan zna da ce visak stambenog prostora ako ga ima biti oporezovano toliko da i kad bi ga rento nebi imalo ekonomsku opravdanost.
A sad realno jer mislite da ce da zameni stan od 43 km2 za kamper novije generacije kojim bi recimo brizno putovao Evropom i kesom od ...
Ma daj taj ko ima kamper a one koje ja znam imaju u kvadraturi toliko da ne znaju sta bi sa ovih 43 km2 ko zna gde u brace jerkovic 1 ili b. jerkovic2 pogledajte te pozicije na karti moze se prostirati do malog m luga ...
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Zvao sam telefonski broj iz oglasa da cisto informativno cujem da li ima nekih ponuda i da se izvinim sto sam oglas odobrio par dana posle postavljanja. Javio se zenski glas i ljutito saopstila da je upitanju greska ? Da ne komentarisem dalje.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

expres balkan zelja al kad bi moglo ima jedna izrteka malo je vulgara, ali mislim da bi se iznenadio kad bi vide kataloski cenovnik kampera!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Mislim da je osnovna ideja kamper od oko 15 hiljada i stan za 50-60 hiljada pa put pod noge ili sta vec. Ali,.....Projekat mora biti prihvacen od svih da bi bio realizovan.

U svakom slucaju mozda ova ideja podstakne jos koga da se resi kampera ili da dodje do svog sna.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

naisao sam na oglas mozda nekome treba nesto od ovoga http://www.kupujemprodajem.com/285514-1 ... type]=user
Odgovori