NOSAC ZA MOTOR - SKUTER

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
randza
Korisnik
Postovi: 15
Pridružio se: 21 Mar 2011 10:53

Post od randza »

PRODAJEM NOV NOSAC ZA MOTOR -SKUTER
Slika

KONTAKT TEL 063 200 687


PS izvinjavam se ako sam oglas trebao da postavim na nekom drugom linku,
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Predlazem da se gornji oglas, kao i oglasi, "Letnji stitnici od sunca za Docato", "Zimska navlaka za kabinu.....", "Mali solar" i njima slicni, stave u jednu jedinu rubriku naprimer kao: "Pribor i oprema za kamping vozila" ili nekako u tom smislu, da bi se poboljsala preglednost i pristup malo pojednostavio. I pored ociglednog truda administratora da Forum dovede u red, mislim da smo jos uvek poprilicno daleko od preko potrebne preglednosti raznih tema na Forumu.
Osim toga, smatram da i pored toga sto nazalost relativno mali broj clanova aktivno ucestvuje u forumu, nebi trebalo dozvoliti da Forum dobije karakter sajta gde se izmenjuju licne poruke i kojekakve "nevaznosti" koje nisu od interesa i svih ostalih clanova, da bi se mozda na taj nacin vestacki poboljsao obim i funkcija Foruma. Mislim da to nije potrebno. Ta da nazovem "privatnost", ostavlja po mom misljenju negativan i dosta neozbiljan utisak na "goste", posetioce sajta. Netreba zaboraviti da Forum nije privatan i da za privatne teme, koje u sustini nemaju veze sa kampingom, clanovi treba da koriste svoje privatne Email adresse. Neka mi oproste svi koji se mozda nadju pogodjeni mojim zapazanjima ali to je moje licno misljenje.

Pozzz...................
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Delim misljenje sa kolegom i nadam se da ce se clanovi foruma disciplinovati i obradjivati odredjene teme u otvorenim rubrikama. Preglednost je veoma vazna i vremenom ce svi shvatiti da je ona neophodna.
U odnosu na prvih par godina napravljen je veliki pomak aktiviranjem veceg broja clanova foruma sto vec daje dobre rezultate. Od kada se ukljucio Gross sve je zivnulo. Moze da se tolerise i mala privatna komunikacija clanova jer i ona moze da bude u funkciji nase misije. Neka to bude nasa specificnost. Kao u radio mrezi. Svi cuju sve i svako moze da se ukljuci u resavanje odredjenog problema ili dogovora oko nekog susreta. Jedne godine se pojavilo 5 kampera u Grckoj u kampu na Halkidikiju posle slicne komunikacije uz lepo druzenje. Naravno privatna komunikacija treba da ima meru.
Jako sam sretan da si se pojavio na forumu i da cemo tvoje bogato iskustvo moci da iskoristimo. Voleo bih da se upoznamo i uskoro sretnemo kako bi porazgovarali oko unapredjenja rada foruma i kluba. Pozdrav Dusan admin
Odgovori