Automatika za kontrolu rada ventilatora

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ne zaboravi ko se prvi javio, ha,ha
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Ja nebih da kvarim posao „mustang“-u, ali zbog „trke“, koja oko regulatora nastaje,
a to zbog cistog ne znanja i ociglednog ne poznavanja materije pojedinih clanova,
zelim da kazem, da slicne regulatore (za dva ventilatora kako planirate da ugradjujete),
imate da kupite na ebay.de u maloprodaji za samo 5,59.-€ koliko god vam dusa zeli.
Da se naruce i donesu, ne vidim nikakav problem!
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Mada prikolicu koristim isključivo u kampovima sa debelim ladom, mada nikada nisam imao problema sa frižiderom, "zbog cistog ne znanja i ociglednog ne poznavanja materije" prijavljujem se mustangu da kupim regulatore!
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

@Boss
Meni nekako lakše da kupim u Srbiji (ako već može da se kupi) nego da cimam neke rođake ili prijatelje da mi donose kupljeno sa e-baya. Transport kupljne robe preko e-baya do Srbije može da košta i preko 30 eura, što potpuno dovodi u pitanje isplativosti nabake kod jeftinijih proizvoda. Naravno najbitnija je garancija, jer lako ćemo mi sa Mustangom ako nešto ne daj bože na radi ili ne znam da povežem (ili pogrešno povežem).
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

liiiman napisao:Mada prikolicu koristim isključivo u kampovima sa debelim ladom, mada nikada nisam imao problema sa frižiderom, "zbog cistog ne znanja i ociglednog ne poznavanja materije" prijavljujem se mustangu da kupim regulatore!
Pa svakako da treba da kupite regulatore od „mustang“-a kada se covek za to vec zalozio! Ali ne treba stvarati ubedjenje
da se radi o „cudu nevidjenom“ i neznam kakvoj tehnici, koja je samo za nase clanove napravljena, jer to ne odgovara istini.
Upravo zato sam i napisao predhodni post i izneo podatke koje moze svako da proveri. A ukoliko kod pojedinih jos postoji sumnja
da bi se prilikom ugradnje mozda pogresno prikljucilo ili slicno, samo potvrdjuje moju tvrdnju da se upravo radi o ne upucenosti
i ne poznavanju materije pojedinih clanova. To nije nista neobicno ili strasno (ukoliko se shvati kako treba) i ja ne vidim nikakav razlog
zasto bi se neko zbog toga trebao da oseca uvredjenim, jer su to jednostavno cinjenice. Ko se ne slaze sa mojim misljenjem i smatra
da nije tako, pre nego sto u svom pisanju bude sarkastican, neka mi bolje to objasni i obrazlozi. Kad ne znam ili ne razumem, ja eto pitam.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

da mi se ne ponovi peh koji sam letos imao na moru i ja stajem u red, ali iskljucivo iz strucnu ugradnju, jer ko zna da napravi taj ce naj bolje i da ga postavi, ne bih da mi frizider postane rerna, jer zbog cistog ne znanja i ne poznavanja materije, zelim da mi to strucno lice instalira kako treba, a ja cu se oduziti nakom ribljom corbom u kotlicu, paprikasom ili rostiljom vec po dogovoru
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Prihvatam kao kompenzaciju sve vrste kulinarskih specijaliteta, ali pod uslovom da ih kupac degustira sa mnom.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Mustang, koliko vidim ti ces ozbiljno pokvariti liniju (mislim na telesnu-ce se udebljas).
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

to se podrazumeva, jer dok proizvodjac ugradjuje i podesava svoj proizvod, kupac je u obavezi za to vreme pokaze svoje kulinarske sposobnosti, da ne bi "skinuo" tehnologiju i potom pustivsi to u megalomansku broju kopija na nekonkurentan nacin se obogati......

a za liniju ne treba brinuti "kako doslo, tako i otislo" uz malo fizike
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Obavezno je i testiranje frižidera ubacivanjem odeđenog broja piva čiji je broj jednak kvadratu trenutno zatečenih lica pored istog, radi ispitivanje njegove adekvatne rashlađenosti.
Radi sigurnosti, obavezno ponoviti postupak.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@Mustang
Ti što pre napravi ceo sistem, regulator, ventilatore i sondu.
Samo neka malo grane i otopli. Da je Sloba živ, njega bi krivio i psovao za ovo šugavo vreme, sada ne znam koga bi pre popljuvao.
Ako ništa pre, ne znam kakvi su planovi za Prvi Maj, ne mora baš Prvi, može i oko njega. Ne radi se nekoliko dana, pa ako vreme posluži, mogli bi se naći.
Ili negde polovinom Maja, kada se zemlja zagreje i večeri i noći ne budu prehladni, svejedno je.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Imam sve spremno, samo čekamo lepo vreme.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Mora lepo vreme da se ne zagasi rostilj
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

@mustang, toplo vreme, sunce sija, bilo dosta vode i proklijale mi semenke putovanja. Je li spremna automatika za frižider. Imaš li već ucrtane planove za 1Maj i ostale praznike?
Poslednja izmena od sprinter u 24 Apr 2013 21:39, izmenjeno 1 put ukupno.
Odgovori