Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam mislio više da pišem u vezi ovog, ali što kažu, je...eš čoveka koji ne pogazi svoju reč.

Rasprava je započeta ne zbog tranrodnih osoba, nego je lepo napisano sledeće
sprinter napisao:I "pobedi" trandža iz Austrije.......
Lio, a naročito DušanHY je u svom postu lepo objasnio ono što sam u startu rekao, a to je da smatram da se radi o klasičnom transvestitu, i dalje to smatram.
I više ne bih o tome.


Da ne bi bilo zabune, istinitosti radi samo da podsetim, moderator ima mogućnost uređenja i brisanje tuđih postova samo u okviru teme za koju je zadužen, admini imaju mogućnost da delaju po celom Forumu.

Zaista ponovo apelujem da se ne vređamo međusobno, ovaj Forum to ne zaslužuje.

Vredi za svakog od Nas: Poštujmo kolege da bi bili poštovani.

Zato ne dozvolimo stvaranje negativne atmosfere, nadam se da ćemo se okupiti u dobrom broju 30.og Maja.

Pozdrav
Poslednja izmena od sprinter u 13 Maj 2014 19:10, izmenjeno 1 put ukupno.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Ti smatras da je transvestit, a zvanicno se radi transrodnoj osobi, odnosno koliko ja kontam, ta brada je prava brada.
Opet kazem da je bezveze komentarisati nesto o cemu ne znamo nista. Pogotovo na forumu koji nema nikakvih dodirnih tacaka sa temom koju razglabamo.
Poslednja izmena od Sinbad u 13 Maj 2014 20:07, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

http://www.24sata.rs/sou/vesti/vest/uha ... 5860.phtml

Iako ih ne podnosim, evo kako deluje uređena država.

Kod Nas, ne da biciklisti masovno voze u suprotnom smeru (naročito u jednosmernim ulicama) , nego tek svaki 5-i je ispravan i podoban za vožnju u javnom saobraćaju.

U Šapcu, to je najizraženije u glavnoj ulici - pešačkoj zoni, ul. Miloša Pocerca i Stojana Novakovića. I čudo jedno, prolaze pored milicije kao pored turskog groblja. Ovo važi naročito za ul. M. Pocerca gde na 1/2 ulice 24ha čuči policijski auto. Često prolazim tom ulicom i svaki put iz nedozvoljenog smera dođu bar 2 bicikla.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Onda je očigledno da Sinbad ima apsolutno različito mišljenje od 99% članova Kamping kluba Srbije. Možda smo laici, kako si rekao ali u tvom domenu. Ja sam ekspert u mom domenu posla. kao i Sprinter, Dusan HY, Mustang, Soko itd... svi ljudi koji će sigurno osuditi i neće podržati PROTIVPRIRODNE događaje (da ne kažem blud)
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 772
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

lio napisao:Onda je očigledno da Sinbad ima apsolutno različito mišljenje od 99% članova Kamping kluba Srbije. Možda smo laici, kako si rekao ali u tvom domenu. Ja sam ekspert u mom domenu posla. kao i Sprinter, Dusan HY, Mustang, Soko itd... svi ljudi koji će sigurno osuditi i neće podržati PROTIVPRIRODNE događaje (da ne kažem blud)
A što lepo ne pričate o prirodnim događajima, evo npr. sex u ćubi kampera, vi koji imate ćubu (i sex) mogli bi nešto o tome da napišete :)
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

To nije protivprirodno, ali sam ja prešao na integralac... i to u izgradnji. Nisam siguran da su kreveti OK treba proveriti
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sad me podseti Lio, kako ide samogradnja, hoće li biti gotova do druženja?
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Biće. Sada mi je vozilo kod majstora - veliki servis - do petka. Onda za vikend viseći elementi. Zatim uzimam odmor i radim redom - crni tank, odvode, struju i kontrolere... Za kraj ostavljam platformu za motor, pa koliko uspem.
Iako se Kole ne oglašava na forumu, mogu da ga pohvalim: radi svaki dan i odlično napreduje. Ako me nije prestigao uskoro će, ali za razliku od mene slike će objaviti na kraju.
Biće na skupu oba vozila - isti princip, razlika u organizaciji unutrašnjosti...
Poslednja izmena od lio u 13 Maj 2014 22:42, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Tek kada bude završen: ulepšavanje, poliranje, trake, nalepnice, agregat (u namenskom boksu), verovatno kasnije solarni paneli, satelitska itd...
Pozz
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Posta vi koju sliku da vidimo kako izgleda
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

OK ovih dana
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Na Kopaoniku palo 40cm snega, žičare samo što nisu proradile, ovaj vikend ski pass ne naplaćuju.
Poslednja izmena od sprinter u 15 Maj 2014 20:43, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Jader napisao:A što lepo ne pričate o prirodnim događajima, evo npr. sex u ćubi kampera, vi koji imate ćubu (i sex) mogli bi nešto o tome da napišete :)
Napisali bi mi al nam ne daju žene.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ko će na skijanje za vikend?
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ne rade kamere , ustvari tamo nema struje , pa ipak stizu izvestaji da je napadalo 40 cm snega a ocekuje se + narednih 50 cm dakle racunica skoro metar . Eto sta je planina !!!
Odgovori