Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Niš:
"Nećete azilane - dajte ih nama, a uzmite žandarmeriju"
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Lio, kako napreduje samogradnja
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Za sada stoji. Čekam da malo otopli pa nastavljam
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ne znam gde da udenem ovaj klip ali je sjajan i odgledao sam ga sa uživanjem. Zaista je za sreću potrebno malo.

http://www.youtube.com/watch?v=zQeygYqOn8g#
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Generalno elektro instalacije kampera i prikolice se sustinski razlikuju pa mozda ,ipak, treba da budu u okviru razlicitih tema( kamper odnosno, prikolica). Sto se tice razmeštanja postova po temama i podtemama i meni to prestavlja veliki problem. Misljenja sam da moderatori trebaju imati vise fleksibilnosti u opcijama za uređivanje foruma. Pozdravljam vas iz Bugarske gde koristimo zadnje rezerve snega za skijanje. Temperatura je 5 stepeniiznad nule preko noći pa je nemoguće prravitivestacki sneg.
igorpet
Korisnik
Postovi: 264
Pridružio se: 20 Avg 2012 23:41
Lokacija: Kraljevo

Post od igorpet »

Dragan napisao:Generalno elektro instalacije kampera i prikolice se sustinski razlikuju pa mozda ,ipak, treba da budu u okviru razlicitih tema( kamper odnosno, prikolica)...
Vec postoji tema ELEKTROINSTALACIJA u Kamperu a sada je Mustang oformio Elektro instalacija u kamp-prikolici
tako da su teme razdvojene.
Zelim da rezerve snega izdrze ... kod nas ga mozes videti samo u frizideru :)
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dragan napisao:Generalno elektro instalacije kampera i prikolice se sustinski razlikuju pa mozda ,ipak, treba da budu u okviru razlicitih tema( kamper odnosno, prikolica). Sto se tice razmeštanja postova po temama i podtemama i meni to prestavlja veliki problem. Misljenja sam da moderatori trebaju imati vise fleksibilnosti u opcijama za uređivanje foruma. Pozdravljam vas iz Bugarske gde koristimo zadnje rezerve snega za skijanje. Temperatura je 5 stepeniiznad nule preko noći pa je nemoguće prravitivestacki sneg.
Gde si ove godina Dragane, jel ista destinacija od prošle ili si promenio?
Mi 25.01. krećemo za Bansko i kako stvari stoje biće skijanja al zamalo...
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Dule ja sam na istom mestu. Ovakvo vreme u januaru jos nisan doziveo. Ukoliko ne padne sneg ne kreci na skijanje u Bugarsku. Ovde je pravo prolece usred januara. Pozdrav za sve prisutne na forumu.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Dragan napisao:Dule ja sam na istom mestu. Ovakvo vreme u januaru jos nisan doziveo. Ukoliko ne padne sneg ne kreci na skijanje u Bugarsku. Ovde je pravo prolece usred januara. Pozdrav za sve prisutne na forumu.
ispade da je kop dobar rade 10. staza
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dragan napisao:Dule ja sam na istom mestu. Ovakvo vreme u januaru jos nisan doziveo. Ukoliko ne padne sneg ne kreci na skijanje u Bugarsku. Ovde je pravo prolece usred januara. Pozdrav za sve prisutne na forumu.
Draganče ispade da i nisam toliko baksuz, sneg je pao na vreme, sve staze su radile, nije bilo ni puno ljudi (verovatno je većina otkazala zbog prolećnih vremenskih prilika) i bilo je stvarno super.

Slika Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Skoro sam ponovo gledao stari film Dan mrmota. Film je ekstra, možemo puno iz njega naučiti, baš je životan.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Dule, bas mi je drago da si doziveo pravi zimski ambijent. Na zalost ove godine nije bas bilo prilike za to.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Imas li informacije kako je sad sa snegom u bugarskoj , planiram krajem sledece nedelje da odaberem destinaciju za zavrsetak zimske sezone?
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Ima vise snega nego januara i uglavnom su sve staze pokrivene sto prirodnim sto vestackim snegom.Evo linka gde ja idem a u Pamporovu je i bolja situacija.
http://www.chepelarecenter.com/camera_player.html
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

I "pobedi" trandža iz Austrije.
Pa neka mi neko sad kaže da Gavrilo Princip nije bio u pravu.
A čujem da se kao i u Austriji bune zbog toga. Koji licemeri, pa što su ga-nju, poslali na takmičenje.
U koju bre Evropu mi to treba da idemo, gde ste bre sada Evropejci, sada ste glave ste kao nojevi u zemlju stavili, pazite samo ostao je otkriven jedan deo tela na izvolte.
Ako je ovo ono na šta treba da se ugledamo, onda sam ja stvarno najljući antievropljanin.
Za 10 godina, eto nama pedofila svugde, biće oni sudije, predsednici, branitelji javnog morala... Končitu za genseka UN.
I na kraju nije mi jasno zašto bar neko od ranijih pobednika ne vrati pehar. Za Mariju Šerifović razumem, ali ostali.

Pu, pu satano, ajd u vodu.
Odgovori