Kamper parking - plato ispred Skupštine Srbije

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pročitah ovu zanimljivu vest u današnjim Novostima pa reko da je podelim sa vama.

http://www.naslovi.net/2014-04-26/vecer ... cu/9720615

Lep primer ostalim poslanicima da na ovaj način smanje troškove, a i mogućnost da za vreme dugih zasedanja skoknu do kampera na dremku. (da ne rade to u Skupštinskoj sali - ipak ih snima TV).
Ukoliko ostali poslanici budu sledili g-dina Čanka, uskoro na platou ispred Skupštine Srbije možemo da očekujemo otvranja Camper Parkinga.
Bez šale možda je ovo mogućnost da preko gdin-a Čanka pokušamo do realizujemo neke ideje vezano za Camping u Srbiji (proširivanje i reklamiranje kamping potencijala Srbije, kategorizacija kamp vozila, cena registracije itd ...)
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

eto kome se treba obratiti za olaksice oko registracije kampera, bitno je da imamo nekog u skupstini ko bi mogao da nam pomogne, ali bojim se da je to "sluzbeni" kamper i da registraciju placamo mi poreski obveznici
ako pebace porez sa kubikaze motora na vrednost onoga sto taj motor vuce i shvate da su to ipak sezonska vozila ( kao sto su teretna vozila posle pobune izuzeli poreza) onda na sledecim izborima mogu da racunaju biracko telo kamperista. do tada mislim da vune ce biti dok ima ivcica za šišanje
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Suština je da se utvrdi da mi nismo klasična putnička vozila, nije dovoljno što smo označeni kao specijalizovana vozila, mora se raditi na tome da nekako izađemo iz grupe putničkih vozila.
Lepa vest je to za Čanka, ne znam samo kako mu izgleda kamper, a zanima me.
Ko bude prolazio pored Skupštine, neka ga slika.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

sprinter napisao:Suština je da se utvrdi da mi nismo klasična putnička vozila, nije dovoljno što smo označeni kao specijalizovana vozila, mora se raditi na tome da nekako izađemo iz grupe putničkih vozila.
Lepa vest je to za Čanka, ne znam samo kako mu izgleda kamper, a zanima me.
Ko bude prolazio pored Skupštine, neka ga slika.
to svakako
Odgovori