POBRATIMSTVO SA CAMPING CLUB VICENCA-ITALY

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

POBRATIMSTVO SA CAMPING CLUB VICENCA-ITALY

Post od Sokol »

Kao sto sam i najavio , veceras sam imao sastanak sa rukovodstvom Camping cluba Vicenca iz Vicence i to sa predsednikom kluba gospodinom Dario Bressan i predsednikom asocijacije camperista regiona Veneto gospodinom Bevilaqua Pierantonio, odmah da vam kazem da su bili jako zainteresovani i sa zadovoljstvom i kao najblizeg me docekali i ugostili u svom klubu u centru Vicence.Sastanak je teko u pravcu saradnje dva kluba i uzajamne posete sto su sa zadovoljstvom prihvatili ,kada sam uvideo da se moze jos nesto postici predlozio sam pobratimstvo dva kluba, i to je sa zadovoljstvom prihvaceno, zbog obaveza gospodin Bevilaqua je otisao, jai Dario smo uz sampanjac nastavili razgovor.Razgovor je tekao o pbratimstvu o njihovoj poseti za desetogodisnjicu naseg kluba ,o nasoj poseti njima .Mogu vam reci da su jako zainteresovani za Srbiju, tako da za desetogodisnjicu imamo goste nasih buducih pobratima.Sto se tice pobratimstva , na prvom sastanku ce da donesu odluku i pismeno dokumentovano nas izvestiti,da naglasi da nasi buduci pobratimi su pobratimljeni sa Nemackom tako da ce i sa njima nas povezati.Camping club Vicenca ima oko 400 kamperista i postoje 60 god. I jedan su od najstarijih klubova u Italiji.Imaju svoje prostorije u centru grada sa 50 camping mesta, gde cemo i mi biti smesteni za vreme posete, imaju svoje sponzore, svoj casopis koji se stampa u hiljadu primeraka i deli se po citavu Italiju tako da o nasem pobratimstvu saznace svi kamperisti Italije.Toliko za sada, ostaje samo da se sve to ozvanici ,promenili smo imejlove br.telefona i srdacno se rastali .
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: POBRATIMSTVO SA CAMPING CLUB VICENCA-ITALY

Post od sprinter »

Čestitke za Sokola. Vidi se šta znači sveža krv.
Ovo je baš dobra vest.
Mislim da im je ovo zvaničan sajt http://www.ccvicenza.com" onclick="window.open(this.href);return false;
sokole, budi na vezi sa njima, a treba videti kakav vid saradnje da se ostvari.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: POBRATIMSTVO SA CAMPING CLUB VICENCA-ITALY

Post od rekreator »

Bravo Sokole.
Odmah se prijavljujem za eventualno druženje sa njima, ma gde bude organizovano.
Miki, Pančevo :D
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: POBRATIMSTVO SA CAMPING CLUB VICENCA-ITALY

Post od Sokol »

Postovani kolege trenutno sam u Italiju, i bas malo pre sam imao sastanak sa predsednikom camping club Vicenza gospodinom Dario, i clanom uprave kluba gospodinom Mario, a u vezi DESETO GODISNJICE NASEG KLUBA I POBRATIMSTVO sa camping club Vicenza,mismo vec pobratimi i red je da nam dodju u goste za nas jubilej, sto su sa zadovoljstvom prihvatili.Tako da na proslavi imacemo Desetak kampera nasih pobratima iz Italije to jes grada Vicenze.Dogovorili smo se jos da i mi njih obidjemo i budemo njihovi gosti , tako planiramo i jedan grupni odlazak za Italiju.
YU1PSO
Odgovori