Prijatelji gde ste?

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Prijatelji gde ste?

Post od Dragan »

Prijatelji dragi gde ste?
Da li nas je korona umrtvila ili smo se zasitili pisanja I dopisivanja ne znam. Ali je evidentno da nam se forum totalno umrtvio. Pitam se gde se izgubiste vi koji ste davali smisao ovom forumu i ciji su postovi bili vredni paznje.Evo blizi se I prolecno okupljanje a nema nikakve prepiske I dogovora oko toga. Podsecanje Ljubomira na to desavanje , komentar Suki taksi-ja I obavestenje Jadera je celokupna prepiska. Kao da ostali clanovi nisu zainteresovani za predstojeci skup.
Fale mi komentari i saveti Zokija Grossa, Bossa, Mustanga, Drivera, Admina... Putopisi Poseidona , rekreatora … inspirativno angazovanje oko susreta Sokola, komentari o svemu I svacemu sprintera …
Fale mi a I forumu svi oni koji su imali zelje I motivacije da pokrenu pricu u kojoj smo se mnogi pronasli I zahvaljujuci kojoj smo se I upoznali. Nema Sprintera bez cijeg posta nije mogla proci nedelja dana. Sokol se izgleda umorio od organizacije skupova. Mustang je mozda svo svoje znanje I iskustvo vec ispricao ….
Cudi me da se nas pocasni predsednik vise ne javlja. Da li nema vise nista da kaze ili se , mozda, umorio postavljajuci pitanja bez odgovora? Svojevremeno je postavio obavestenje da nas moze snabdevati rezervnim delovima firme koju zastupa I to po povlascenoj ceni I nista od toga. A ja bas sada tragam za zastitnom manzetnom naletne kocnice koju nikako ne mogu naci u Srbiji. Cak je prestao I da se reklamira kao prijatelj kluba. Da li nas je I on napustio?
Eto ja se raspisah sa nadom d ace to pokrenuti I druge da nesto napisu.
Pozdravljam sve stare I nove clanove kluba.
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: Prijatelji gde ste?

Post od GorchaHY »

Tu smo, jedva čekamo prolećni susret.
Prolepšalo se vreme, pa smo manje uz kompjutere.
Mene raduje što se kamperisti više druže u stvarnom svetu nego u virtuelnom.
Nije tako sivo, tako da ne treba brinuti.
Nadam se da se vidimo na prolećnom sustetu.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Prijatelji gde ste?

Post od Jader »

Zdravo Dragane,

Drago mi je da si se uključio u forum na kojem se nekad više, a nekad manje diskutuje. Pored foruma, postoji i stvarnost gde nas nekoliko volonterski dajemo deo sebe i svog vremena. Svako ko može i želi da da svoj doprinos je dobrodošao, uključivši i tebe. Populizam nam svakako nije cilj, a rezultati kad-tad dođu na videlo.

Prozno delo koje si napisao lepo zvuči, mnogi bi voleli da vrate život unazad, ali to jednostavno nije moguće jer svako ima svoje ciljeve i prioritete u životu. Ovo je ipak, složićeš se, hobi od kojeg niko nema direktnu materijalnu korist (barem bi tako trebalo da bude :D ).

Pored dragih ljudi koje si naveo (neki skoro 10 godina nisu članovi niti su na forumu) pomenuo bih našeg nedavno preminulog druga, kolegu i prijatelja @DusanHY :( koji je dao nemerljiv doprinos našem Klubu i razvoju kampinga u Srbiji.

U prilogu je prigodna pesma vezana za naslov tvog posta :)

Očekujem da se vidimo na predstojećem druženju u Vrnjačkoj Banji.

Kamperski pozdrav!

P.S.
Manžetnu za naletnu kočnicu možeš da potražiš ovde.

[youtube]https://youtu.be/myF5uakDTX0?t=148[/youtube]
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Prijatelji gde ste?

Post od Dragan »

Lepa pesma upravo na nju sam mislio kad sam napisao naslov. Cuo sam za duleta kad je preminuo i jako mi je zao. Nisam gazato pomenuo kao ni jos drugih koji su na forumu ostavili traga. Zivot ne moze da se vrati ali moze biti bolji i sadrzajniji nego sto je bio popravljajuci ono sto je bilo ranije i cineci ga boljim u onome sto moze. Na zalost mladost se ne moze vratiti. Manzetnu sam vec trazio u toj firmi. nemaju za moj tip sasije( Peitz). Nasao sam samo u Engleskoj i Nemackoj odakle sada pokusavam da dobijem
Hvala na odgovoru i Pozdrav.
Odgovori