Pravila ponasanja na forumu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Pravila ponasanja na forumu

Post od Dragan »

Forum je potpuno zamro. Posle duze vremena sam nesto napisao a sada vidim da su neki postovi obrisani. Da li sam prekrsio neka pravila ponasanja na forumu ili si je neko dao prava da brise ono sto mu se ne dopadne. Ko je to? Nije valjda forum samo za par clana?
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Pravila ponasanja na forumu

Post od Jader »

Dragane, molim da se uzdržiš od zlonamernih komentara. Niko ništa nije brisao, već je tema o plaćanju članarine premeštena tamo gde joj je mesto, u deo za članove.
Svako ko misli da se na forumu ne piše dovoljno, može da promeni stvari na bolje svojim ličnim doprinosom.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Pravila ponasanja na forumu

Post od Dragan »

Izvinjavam se ako je tako. Moji komentari su moji, znaci subjektivni i mozda nisu objektivni ali sigurno nisu zlonamerni. Ako si primetio u nekim sporadicnim slucajevima kada je bilo nekih nerazumevanja na forumu moji komentari su bili veoma pomirljivi. To je moj zivotni moto. Dakle zle namere nema i nece biti. Nije realno da smo svi na forumu jednomisljenici. Onda forum ne bi bio interesantan. I razlicitost misljenja ili pogresnog stava zbog neobavestenosti nije nuzno i zlonamernost.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 769
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Pravila ponasanja na forumu

Post od Jader »

Drago mi je ako sam bio u krivu :)

Pozdrav i vidimo se na druženju
Odgovori