Razonoda

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Слете 3 Србина на неосвојени Марс.Изађе први, окачи српску заставу и каже:
- Ово је српска земља, живела Република Србија.
Изађе други, нокаутира првог и каже:
- Ово је српска земља, живела Краљевина Србија.
Изађе трећи, извади пиштољ, убиje обојицу и каже:
- Српска земља је тамо где су српски гробови...
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

krađa krave

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Za nekog malo degutantno, ali nije hrdjavo

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

kako li se ovuda ide, uz po kile stare.

Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Razonoda

Post od groskamper »

secate se onog vica sa slovencem i erom u vozi
U Jevropskoj uniji sve veliko pa nakraju nas era prestavi paradaiz kao ribizlu... :lol: :lol: :lol: :lol:
evo slicnog priloga

Slika
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Šta peva mali ciga kad ga majka kupa?
- Ne pomažeee voda majkooo....

Prodavačica na tržnici viče: 'Černobilske jabuke, černobilske jabuke!'
Prilazi joj čovek i pita je: 'Jesi li ti, ženo, normalna? Zašto govoriš da su jabuke černobilske? Ko će ti kupiti takve jabuke?'
Odgovara žena: 'Aaa, kupuju, kupuju - neko za zeta, neko za svekrvu, neko za snahu... Kupuju, kupuju.'
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Evo novina koje treba čitati u ovo doba mraka i sivila

http://www.njuz.net/njuzov-specijal-o-p ... -albanija/" onclick="window.open(this.href);return false;
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: Razonoda

Post od rekreator »

sprinter napisao:Evo novina koje treba čitati u ovo doba mraka i sivila

http://www.njuz.net/njuzov-specijal-o-p ... -albanija/" onclick="window.open(this.href);return false;

Totalno nepotreban link na našem forumu.
Kao što vidite odmah su se nakačili šiponi koji likuju zbog onog drona.
Napisao sam odgovor onom jednom majmunu ali nisam uspeo da ga nakačim:

Besart Zhuja · Prishtinë
You have to be genius to that, to raise a dronne in the middle of Belgrade, AMAZING

Moj odgovor:
In Albania for shore, one have to be a genius to do that, to raise a drone in the middle of Belgrade.
Anywhere else five years old child can do it.
That amount of hate and willingness to insult and humiliate the others is also typical for your kind of people.
Congratulation, but please, do not hang the bomb next time.
By the way, in neighboring shop there are a lot of other toys, monkeys for example.
You may use it instead of your signature.



I zaključujem svaki dalji komentar
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Iskreno, ne razumem te Miki uopšte.
Da malo pojasnim, ako si pročitao, piše "Evo novina koje treba čitati u ovo doba mraka i sivila". Poenta je u novinama, ne u članku, članak nisam ni pomenuo, niti mi je nešto kao bitno šta se desilo na jednoj fudbalskoj utakmici. Iskreno, nisam inpresioniran ljudima sa 1/4 mozga u glavi.

Dosta mi je režimskih novina. Daleko od toga da su ovo opozicione novine, ali treba čuti malo i one sa otkačenim smislom za humor. Satire nikad dosta. Ovako ćemo još poverovati ovolikoj količini laži kojima Nas režim obasipa kroz medije i zaboravićemo u kojoj državi živimo. Znaš kako se kaže 5 puta laž, šesti put istina. Ali ko zna , možda se za dve gpdine probudimo a ono mi kao Švajcarska. Plašim se da tih "traženih 2-4 godine strpljenja" ne dođu nikad.

U vreme Slobe imali smo indeksovce, za vreme demokrata tek ponekog opozicionara, a sada .... ništa. Radi mentalnog zdravlja nacije, vlast treba da ima ogledalo, svaki voz osim Našeg ima kočničara, ovde je jedan čovek 24 sata dnevno zauzeo ceo prvi red, nijedan kadar, nijedna vest ne može da prođe bez njega, vidi se popločan put za autokratiju.

Ali, da ne tupim, kao što vidiš, mi smo u temi RAZONODA, mestu na kom treba da se nasmejemo i oraspoložimo, zato sam i postavio link ovde, a ne negde drugde.
Ja se lično oraspoložim nekim njihovim tekstovima, poboljšaju mi rad moždanih vijuga, nekad uočim da nisam sam u razmišljanju, prosto mi ulepšaju dan, to je bio jedini razlog da stavim link ka ovim novinama, a ti izvini, ako ti se ne dopadaju nemoj ih čitati, ja ti ne zameram, niti imam na to pravo.

I u pravu si, ne treba dalje komentarisati. Ovo što sam napisao nije pisano u cilju rasplamsavanja ili otvaranja diskusije, nego samo da obrazložim razlog što sam postavio post, ništa više.

Pozdrav, i ne zaboravi da si ostao dužan slike sa putovanja.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: Razonoda

Post od rekreator »

U suštini, ti si u pravu. Ja sam emotivno odreagovao i to nije u redu. čim se dotakne politika alergijski proradim.
Nažalost, u našoj zemlji nema slobodnih novinara niti medija. Samo je privid da su se pojavili "neki novi".
Moj problem je što, na nažalost, imam priliku da puno toga vidim izbliza. Sve je samo obična tezga i manipulisanje mnjenjem.
Nego, da se mi vratimo našim veselim temama. Putovanjima i slično.
Fotke i kratke filmove postaviću čim steknem malo vemena.
To bi moglo da bude polovinom decembra.
Veliki pozdrav, i do što skorijeg viđenja.
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Kažu da zadnjih nekoliko dana dva čoveka u Srbiji noću ne spavaju, zna li neko o kojima ljudima je reč?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

- Kad sam imao trinaest godina, nadao sam se da ću jednog dana imati devojku.
- Sa šesnaest godina imao sam devojku, ali nije imala strasti, pa sam zaključio da mi treba strastvena devojka sa životnim žarom.
- U gimnaziji sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je bila suviše emotivna. Sve je bilo dramatično, bila je kraljica drame, celo vreme je plakala i pretila samoubistvom. Tada sam zaključio da mi je potrebna devojka sa stabilnom ličnosti.
- S 23 godine sam našao vrlo stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuđivala ni oko čega. Život je postao toliko dosadan da sam zaključio da mi treba malo uzbudljivija devojka.
- S 27 godina našao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao držati korak s njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigdje ne zadržavajući. Činila je lude iznenadne stvari i činila me je isto toliko jadnim koliko i sretnim. U početku je bila zabavna i vrlo energična, ali nije imala nikakav pravac. I tako sam odlučio da nađem devojku koja ima jasne ciljeve.
- Kad sam napunio 31 godinu, našao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala čvrsto na zemlji i nju sam oženio. Ona je bila toliko ambiciozna da se razvela od mene i uzela mi sve što sam imao.
- Sada sam malo stariji i mnogo mudriji i tražim samo devojku s velikim sisama.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Otišao Ciga na pecanje sa celom porodicom. On, žena i mali ciga. I upeca zlatnu ribicu. Zlatna ribica odmah kaže:
- “Recite 3 želje.”
Mali ciga kao iz topa reče:
- “Ja hoću ježaaa!”
A tata mu kaže:
- “Jebo ti jež mater!”
A mama počne da mlatara rukama po preponama i viče:
- “Skinite mi ovog ježa, sinite mi ovog ježa!”
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

A sad malo drugačije:

Ako ste na pogrešnom životnom putu svejedno je da li hodate ili stojite u mestu!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Razonoda

Post od sprinter »

Kupio Piroćanac Iphone 6. Stavio ga u zadnji džep pantalona. Uđe u auto i sedne. Čuje se krc, on pomisli: Nadam se da je kičma
Odgovori