Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Post od ljubomir372 »

Nazalost komentari su suvisni.Ali mi kao normalni treba da se zapitamo gde sve ovo vodi tj cije mi to vrednosti treba da usvajamo i cemu da stremimo.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Imam osećaj da nečinjenjem postajemo saučesnici.

Mnogi zaboravljaju da LGBT populacija nisu samo pederi i lezbejke. Trandže i ostali su sastavni deo ove grupe.
Zato, kada kažem da sam protiv okupljanja i organizovanog marša ove skupine, onda stvari treba gledati iz šireg ugla i dosta toga imati u vidu.
Ova skupina je kao EU. Krenuli su od pedera, pardon gejeva, punopravne članice su sada i transvestiti, kandidati za prijem su verovatno i zoofili, pedofili su u statusu kandidata, zaglavili su samo na poglavlju pravosuđa. Nekrofili čekaju pred vratima da se neko i njih seti, i oni su ljudi sa punim kapacitetetom ljudskih prava kao i prethodnici, alo bre.
Samo mi normalni treba da ćutimo i trpimo i da kažemo, neka to su osnovna ljudska prava, osnovni postuplati EU. Zato ponavljam nečinjenjem postajemo saučesnici.
Danas čitam, Azdejković preti tužbom, to Nam i treba, nisu oni loši, mi smo , zato što trpimo takve.
I da se ne shvatim pogrešno. Neka unutar svog doma rade šta hoće, totalno me ne zanima, ali propagirati u javnosti ovakvo bolesno ponašanje, to je za svaku osudu.
Poslednja izmena od sprinter u 11 Maj 2014 20:37, izmenjeno 1 put ukupno.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Like
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Dragi forumaši,

trošite naše ograničene resurse na sporedne stvari koje nisu tema ni suština ovog foruma. Iskreno vas molim da rasprave ove vrste vodite na nekim drugim, tematski srodnim forumima.

Hvala!
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Jader napisao:Dragi forumaši,

Trošite naše ograničene resurse na sporedne stvari koje nisu tema ni suština ovog foruma. Iskreno vas molim da rasprave ove vrste vodite na nekim drugim, tematski srodnim forumima.

Hvala!
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Drage kolege OPREZ na prelazima preko pruge!

Ovo je fotografisano blizu sela Ratkovo:

Slika

Još jedna ilustracija: Automatizacija upravljanja branicima i polubranicima u Novom Sadu!

https://www.youtube.com/watch?v=FjNpWFQLVkA
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Opa bato.
BRISETE SAMO ONO STO VAMA Sprinteru NE ODGOVARA! PRIVATIZACIJA FORUMA.... Govor mrznje i dalje prisutan na forumu? Zloupotreba uloge moderatora?
Gros reaguj.
Od mene toliko. Sa vama je sprinteru druzenje na ovom forumu zavrseno.
Poslednja izmena od Sinbad u 13 Maj 2014 12:38, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Sinbad napisao:Opa bato.
BRISETE SAMO ONO STO VAMA Sprinteru NE ODGOVARA! PRIVATIZACIJA FORUMA.... Govor mrznje i dalje prisutan na forumu? Zloupotreba uloge moderatora?
Gros reaguj.
Od mene toliko. Sa vama je sprinteru druzenje na ovom forumu zavrseno.
Iako se sa Sinbadom ne slažem svih 100%v po pitanju gej i tran lobi organizacija i njihovih pojava, moram da primetim da su ovaj put prekršena neka pravila foruma. Zato ovim putem želim da reagujem kao član foruma i moderator da se pod hitno vrate izbrisani postovi (Sinbadovi) ili da se izbrišu svi postovi koji imaju verovatno uvredljiv karakter u ovoj temi (po proceni administratora). Ukoliko je to bio razlog brisanja.
Ne sme biti selektivnog brisanja pogotovo ako se radi o ovakvim po meni škakljivim temama.
Takođe molim administratore da nakon brisanja određenog posta ostave poruku - razlog brisanja istog. Čisto da znamo šta su pravila na koga se i kako odnose.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Sinbad napisao:Opa bato.
BRISETE SAMO ONO STO VAMA Sprinteru NE ODGOVARA! PRIVATIZACIJA FORUMA.... Govor mrznje i dalje prisutan na forumu? Zloupotreba uloge moderatora?
Gros reaguj.
Od mene toliko. Sa vama je sprinteru druzenje na ovom forumu zavrseno.
U principu briše se ono što većini ne odgovara, a svakako ne odgovara vređanje člana kluba i foruma.
Tema komentari služi da dajemo razne komentare na trenutna dešavanja, ali NIKAKO da vređamo članove. Forum jeste privatan - ovo je forum Camping Club Serbia.

U stručne rasprave svakako se može svako upustiti na drugim (stručnim) forumima. Ne sumnjam da je svako stručnjak u svom domenu, ali onda vezano za ovo treba pogledati i medicinski, zakonski, verski, kulturološki, moralni aspekt...

Medicinski aspekt transvestita je da su osobe suprotnog pola zarobljene u pogrešnom telu?. Do pre petnaestak godina ovo je smatrano teškom psihočkom bolešću i lečeno je u odgovarajućim ustanovama. Šta bi se desilo ako pomislite da ste krava - pa pustimo da pase travu. Ako umislite da ste direktor ili car - onda lečenjem treba to dozvoliti? Protivprirodno... KOmercijalna medicina čini čuda, pa su nas uverili da psihičke bolesti treba lečiti operacijama na telu? (ja sam za to da psihički bolesnici butu tamo gde treba).
http://sh.wikipedia.org/wiki/Transvestizam

Zakonski: Do pre petnaestak godina pederastija i lezbejstvo, kao i transvestizam obuhvatani su krivičnim delom koje se zvalo "protiv prirodni blud". Naglasiću PROTIVPRIRODNI

Verski: Sedam smrtnih greha - • 1 Požuda, blud
• 2 Ponos, gordost
• 3 Pohlepa, škrtost
• 4 Zavist
• 5 Proždrljivost
• 6 Gnev
• 7 Lenjost

Božje zapovesti neću ni da pominjem (napomena - ja sam ateist, ali poštujem religije i želim da živim normalno, samim tim sam ponekad veći vernik od VELIKIH -grešnih- vernika). Naravno sve religije zabranjuju pederastiju itd...

Kulturološki i moralni aspekt, pa nema potrebe da pričamo o tome...

Mogu li životinje biti gej?

Priroda nam je dala to što jesmo. Kamperisti su uglavnim ljubitelji prirode i svega prirodnog... To po meni povlači da sam protiv svega što je PROTIVPRIRODNO, kao i većina mojih poznanika iz ovog kluba.

GEJ gluposti i frikovi su ono što je PROTIVPRIRODNO. Ne sankcionišemo ih, ne pretimo im, jednostavno ih ne volimo. Ne trabaju zato da nam se rugaju organizujući parade debila, kako bi srozali moral i kulturu na najniži nivo. Time nas prirodne - normalne ljude vređaju i omalovažavaju.

Slažem se da se i ovaj post kao i svi koji nekog vređaju izbriše - ostavite ga samo jedan dan da se ljudi informišu...
Pozzz
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

lio napisao:Mogu li životinje biti gej?
Mogu i te kako veruj mi i to je česta pojava kod majmuna, pasa, pa čak i divljih konja.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

liiiman napisao:Drage kolege OPREZ na prelazima preko pruge!

Ovo je fotografisano blizu sela Ratkovo:

http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... _rampa.jpg

Još jedna ilustracija: Automatizacija upravljanja branicima i polubranicima u Novom Sadu!

https://www.youtube.com/watch?v=FjNpWFQLVkA
I ova automatizacija sa youtube je bolja od ove na slici, zato uvek poštujte znak STOP!
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@Lio

Mi sve vreme uopste ne govorimo ovde o transvestitima (trandzama) ni o gejovima, nego o transrodnim osobama (pevac-ica iz Austrije). To su dve veoma razlicite stvari. Slicno zvuce ali su nebo i zemlja. Uvreda je transrodnoj osobi reci da je trandza. Odrastao sam sa jednom takvom osobom i znam o cemu pricam. Devojcica koja je umesto da je sa drugaricama preskakala lastis, ona je sa nama decacima igrala fudbal, tapkala slicice igrala klikere. Danas je to odrasla osoba, drugarcina i prijateljcina kakvih je malo medju nama "normalnima". E zbog toga se bunim jer ponavljam, znam o cemu pricam.

Transvestitizam je poremecaj, a transrodnost je nesto urodjeno. Sa tim se ljudi radjaju. Znaci nema veze jedno sa drugim.
Transrodne osobe su osobe sa posebnim potrebama po tumacenju evropske komisije. Slicno je trebalo da se odluci i na nivou UN ali je zbog protivljenja nekih islamskih zemalja (Sudan, Avganistan, Iran...) zbog serijatskog prava, sve ostalo po starom. Imate sve na netu pa proucite.


Kad je nesto trans-rodno, sama rec kaze kakvo je: rodjeno-negde izmedju. Znaci podvlacim ono "rodjeno". To nije stecena anomalija nego urodjena. U tome je najveca razlika.

Transrodna osoba nije mogla da bira da li ce biti takva ili ne. Kao kad se neko rodi bez ruku ili nogu takodje nij emogao da bira da li ce da se rodi takav.

Poistovecujete ovde na forumu ljude sa posebnim potrebama sa razlicitim izopacenicima (pedofilima naprimer).
Poslednja izmena od Sinbad u 13 Maj 2014 16:15, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Sinbad napisao:Mi sve vreme uopste ne govorimo ovde o transvestitima (trandzama) ni o gejovima, nego o transrodnim osobama (pevac-ica iz Austrije). To su dve veoma razlicite stvari. Slicno zvuce ali su nebo i zemlja. Uvreda je transrodnoj osobi reci da je trandza.
Poistovecujete ovde na forumu ljude sa posebnim potrebama sa razlicitim izopacenicima (pedofilima naprimer).
Pa ako je transrodna osoba što se ne trudi da bude ono što u stvari i jeste, šta će joj onda brada, nije mogla-mogao da se obrije? Ja mislim da je to samo dobro smišljena marketinška kampanja i ništa drugo, i sve to mi više liči na Transvestizam i cirkus nego na na Transrodnost. Uzmite primer našeg Andreja Perića, javno rekao šta je, operisao se, izgleda kao riba i po i nema bradu. Setićete se pre par godine prvog učesnika Evrovizije Dana internacional iz Izraela, pa ni ona kao izvorno muško nije imala bradu. Mene samo iritira to ismevanje njih samih pa i nas, šta je da objasnim mom klincu od 6god. koji gleda TV i vidi tetu koja ima bradu. Vaspitavaš lepo svoju decu, a oni pokušavaju da sve to izvrdaju i promene u neki drugi sistem vrednosti, pritom žarko žele da sebe prikažu kao žrtve. To po meni nisu ni transrodne osobe ni gejevi nego obični klovnovi.
Lepo im je rekao Amidžić da dogodine Srbija treba na Euro song da pošalje k....u babu.
RDZORAN
Korisnik
Postovi: 64
Pridružio se: 03 Feb 2013 16:30
Lokacija: Knjaževac

Post od RDZORAN »

DusanHY napisao:
Sinbad napisao:Mi sve vreme uopste ne govorimo ovde o transvestitima (trandzama) ni o gejovima, nego o transrodnim osobama (pevac-ica iz Austrije). To su dve veoma razlicite stvari. Slicno zvuce ali su nebo i zemlja. Uvreda je transrodnoj osobi reci da je trandza.
Poistovecujete ovde na forumu ljude sa posebnim potrebama sa razlicitim izopacenicima (pedofilima naprimer).
Pa ako je transrodna osoba što se ne trudi da bude ono što u stvari i jeste, šta će joj onda brada, nije mogla-mogao da se obrije? Ja mislim da je to samo dobro smišljena marketinška kampanja i ništa drugo, i sve to mi više liči na Transvestizam i cirkus nego na na Transrodnost. Uzmite primer našeg Andreja Perića, javno rekao šta je, operisao se, izgleda kao riba i po i nema bradu. Setićete se pre par godine prvog učesnika Evrovizije Dana internacional iz Izraela, pa ni ona kao izvorno muško nije imala bradu. Mene samo iritira to ismevanje njih samih pa i nas, šta je da objasnim mom klincu od 6god. koji gleda TV i vidi tetu koja ima bradu. Vaspitavaš lepo svoju decu, a oni pokušavaju da sve to izvrdaju i promene u neki drugi sistem vrednosti, pritom žarko žele da sebe prikažu kao žrtve. To po meni nisu ni transrodne osobe ni gejevi nego obični klovnovi.
Lepo im je rekao Amidžić da dogodine Srbija treba na Euro song da pošalje k....u babu.
Slazem se da postoje transrodne osobe, ali šta će njemu brada? Naša deca više na TV nema šta da vide, ako nije Boki 13 onda je neki drugi bolesnik, zato molim Vas obrišite sve što ima veze sa pederima i ostalim nenormalnim stvorenjima jer ovaj forum nije mesto za takve rasprave. Hvala
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Ja ne znam sta ce njoj ili njemu brada, pretpostavljam da je marketing u pitanju i slazem se da ovaj forum nije mesto za rasprave ove vrste na nivou totalnih laika. Takodje se slazem da se cela ova prepiska obrise. ALI CELA!
Kad se mora, nije teško.
Odgovori