Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

groskamper napisao:isti simptomi... da se ispita , mozda Igor moze tehnicki da objasni?
A da probamo svi da stavimo po 10e u USB ulaz. :D
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Liman kontaktiraj Igora i nadjite resenje. Sve sto usaglasite ja cu da sprovedem. Receno mi he da je bolje sa oba budu u funkciji??
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

A ti Hy budi manje otrovan. Nije ovo mesto za takve komentare. Od 2005. Finansiram sve sto treba kako bi sve funkcionisalo. Ako imas nesto konstruktivno predlozi posavetuj ostalo preskoci.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

admin napisao:Liman kontaktiraj Igora i nadjite resenje. Sve sto usaglasite ja cu da sprovedem. Receno mi he da je bolje sa oba budu u funkciji??
Nije mi jasno, da li treba i da salutiram :)
Poslednja izmena od liiiman u 10 Jun 2014 22:37, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Naravno da treba pravo ime foruma da bude u funkciji.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

admin napisao:A ti Hy budi manje otrovan. Nije ovo mesto za takve komentare. Od 2005. Finansiram sve sto treba kako bi sve funkcionisalo. Ako imas nesto konstruktivno predlozi posavetuj ostalo preskoci.
Pa ako je 60eura članarine za 3 godine od mene malo, da bi me lagao kako si platio domen za ovu godinu, a nisi, onda i neću više biti konstruktivan. A što se finansiranja foruma tiče, imam samo jedno da ti kažem, naplati reklame CCB-u i Caravaning Centru kao što si i drugima hteo da naplatiš (razumnom cenom?) i vratiće ti se uloženo.
I naravno ako ti smetaju moji komentari banuj me slobodno - ako znaš!
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Dodji da vidus izvode iz banke pa komentarisi. Ocigledno imas neki problem za koji ja nisam strucan. A banuj se sam ako imas savesti. Objasnicemo se ovih dana licno da vidim sta je problem. Forum nije za to. Vidimo se kid Grosa
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Liman znas da internet tematika nije moj teren. izvini zbog imerativnog tona jer sam malopre dosao kuci pa sam premoren a zelim da efikasno resim problem.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Nema potrebe da se gledamo, dosta smo se gledali.
A što se izvoda iz banke i uplate domena tiče, kada si u pravu zašto se onda od 24.05. nisi udostio da kažeš šta se dešava sa domenom. prozivali smo te i Liiiman i ja više puta. Imaš problem? Kaži. Zašto ćutiš?
Što se mog problema (za koji ti nisi stručan) tiče zasad će ostati samo moj, za jedno si ipak u pravu nije tome mesto ovde :)
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

U to vreme sam bio na putu van zemljevi uopste se nisam ukljucivao na forum. Tako da nisam bio u toku. Ali mi je telefon uvek u funkciji. Svaki problen se moze resiti ako se komunicira.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

admin napisao:U to vreme sam bio na putu van zemljevi uopste se nisam ukljucivao na forum. Tako da nisam bio u toku. Ali mi je telefon uvek u funkciji. Svaki problen se moze resiti ako se komunicira.
Pa mi i komuniciramo putem foruma, i slažem se da svaki problem može i treba da se reši, ali ti kao admin i nosilac cele ove stvari treba malo više da vučeš konce.
Po 100-ti put ti kažem da moraš da budeš prisutniji i da se baviš ovim forumom ako ti je do njega stalo.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ok sefe. Popravicu se. Ajd laku noc Pada mi glava. Od 6h sam na nogama
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

admin napisao:Ok sefe. Popravicu se. Ajd laku noc Pada mi glava. Od 6h sam na nogama
Laku noć.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Uz svo uvažavanje, mislim da smo se davno dogovorili da određene stvari rešavamo van foruma . Hajde da rešimo problem sporog učitavanja, to je ono o čemu treba da se diskutuje.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Oops, sad vidim da je bilo još komentara
Odgovori