Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Ljudi, siguran sam da svi tezimo istom cilju, samo su nam putevi mozda razliciti. Ne bi bilo dobro da dovedemo nekog u poziciju da se pita" Šta mi je sve to trebalo"?
Poslednja izmena od Dragan u 11 Jun 2014 11:59, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Rece Vucko i ode u Nemciju
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Sprinter ne politiziraj forum.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kakva politizacija. Ako izgubimo osecaj za humor, tesko nama. Mi, civijasi smo skoro uvek spremni za salu. Kome ne stima, zao Nam je...
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

E, jes vala.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Danas sam u jutarnjem programu video najavu za reportazu o Zasavici , pa i jedan deo koji se odnosi na kamp.
Emisija je u Nedelju i verujem da vredi pogledati . Takodje sam video i naseg clana Liiiman iz N.Sada.
Uzivace te!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pričali smo o sporosti otvaranja Foruma. Još uvek je prisutna. Zaista je deprimirajuće što se toliko sporo učitava naslovna strana, a i posle kada uđete i tražite nešto.
Admin reče da je obavio razgovor sa Mediavistom, ali očito to ne funkcioniše. Zaista molim admine da provere šta je u pitanju, i ako mogu da nas obaveste o čemu se radi.
Isto tako, zašto se kada se ukuca campingclubserbia i dalje daje rezultat koji je neodgovarajući? Ako je neko kupio ili rezervisao naše ime, treba to da znamo, pa da na vreme reagujemo.
pozdrav
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Ako i dalje postoji problem ugasicemo ... beograd. Molim Igora da preduzme korake da trajno resimo ovaj problem. Pozdrav sa Sany-a
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Kada smo vršili renoviranje Foruma, između ostalog dogovorili smo se da se trudimo da pišemo u okviru tema. Moj komentar je bio isklkučivo usmeren u tom cilju. Nema reči o bilo čemu drugome. Svojim postom nikoga nisam uvredio ili omalovažavao.
Što se tiče Joa, meni kao članu Foruma je drago da se ponovo uključio na Forum. Njegovi opisi kampova i slike su zaista sjajni i vrlo rado ih čitam,, kao i pojedine komentare. Isto tako smatram da bar dogovorena osnovna pravila Foruma treba sami da poštujemo jer smo ih sami dogovorili. Tu se ne radi o čeličnoj disciplini i sl, nama to ovde nije potrebno, odrasli smo ljudi, ovo je relaksirajući Forum, bar to znamo mi , koji volimo međusobno da se družimo. i uz gitaru i uz harmoniku .Ne zameram time onima koji ne vole ili ne mogu da se druže,i ne dolaze na druženja, ali nemojte ni Vi Nama zamerati na druženju.

Ja nemam nameru da se "ćeram" po ovom Forumu sa bilo kim, niti je ovaj Forum mesto za takvu aktivnost.

Ne želim ni da komentarišem delove Joovog posta,usmerenog prema meni, ako mu nešto nije po vollj, ili smatra da u nečemu grešim, neka se slobodno obrati Administratorima foruma
Ja lično nemam ništa protiv Joa, nadam se da ćemo dobro ubuduće sarađivati na Forumu, ali zbog ovih postova .najljubaznije gih ga kao kampera starog kova zamolio da me što manje "stavlja u usta". Ne moramo da budemo "prijatelji", ali treba da se meusobno poštujemo i tolerišemo.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Moramo da budemo konstruktivni i da se svi dobronamerni ukljuce u rad na renoviranju foruma. Mislim da treba da sve zavrsimo do kraja septembra na skupstini kluba. Ocekujem konkretne predloge kako bi posao efikasno zavrsili. Pozdrav sa Sany-a. Admin
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Progamer Igor je zaduzen da napravi novu verziju foruma pa vas molim da ga direktno kontaktirate sa predlozima i novim resenjima.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Ista napisana rec moze se tumaciti ovako ili onako. Zavisi sa kojih pozicija se tumaci. Ja sam na ovom forumu sa relaksirajuce pozicije pa u postovima ne vidim nista loseg. Ne svidja mi se sto se pojedini postovi svode na licnu prepisku pa bi ih trebalo sto pre ukloniti cim vise ne budu aktuelnni. Joe pzdravljam tvoj povratak na ovaj forum , a sto se tice Sprinterove opaske da se prepiska vodi u odgovarajucoj temi ne vidim nista loseg. Pa i sami smo se dogovorili da radimo na uredjenju foruma. Zato su, valjda, i postavljeni moderatori. Na zalost moderatorima nisu dodeljeni adekvatni alati pa koliko god da sam se trudio nisam mogao bitno da uticem na teme koje su mi dodeljene.
Bez zelje da nesto pametujem samo cu konstantovati da smo mi, clanovi ovog foruma, razlicite individue, razlicitih godina starosti, obrazovanja, profesija, zivotnih navika i jos bezbroj razlicitosti. Zato je iluzorno ocekivati da smo u svemu istomisljenici ili da imamo isti stav po nekom pitanju. Zato sve razlicitosti treba ignorisati, ono sto nam se ne svidja ne moramo registrovati a ono sto nam je zajednicko negujmo i oko njega se druzimo.
Joe, evo da ne budem previsedosledan ugornjem stavu licno se obracam tebi, U zadnjim postovima negde si napisao da ti se zamera sto ne zelis da ucestvujes na druzenjima. Zast bi ti neko to zamerao? I ko ima pravo da od tebe ocekuje da radis nesto sto tebi ne odgovara, u tom trenutku ili uopste? Sa druge strane ja licno bih voleo da te upoznam jer sam video iz tvojih postova da imamo vrlo slične poglede u vezi prirode i uzivanja u njoj. A za to su naši skupovi prava stvar. Možda smo se nekad sreli na nekom od Fruškogorskih maratona.
Za moderatora ove teme: Kada sam otvorio ovu temu zamislio sam je kao mesto gde bi se malo ispričali po nekom trenutno aktuelnom pitanju trenutne važnosti bez trajnog značaja a da se posle nekog vremena ti postovi uklone. Sada se nakupilo puno toga u njoj i trebalo bi da se malo pročisti.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Potpuno sam saglasan sa Draganovim stavovima. Pozivam kolege kojima se ne dopada nase drustvo da svoje aktivnosti i druzeljubivost tolerantnost i postovanje drugih potraze na drugom mestu. Pozdrav Admin Dusan
Korisnikov avatar
Joe
Korisnik
Postovi: 249
Pridružio se: 15 Feb 2010 11:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Joe »

@ dragan

Već sam pre dve godine napisao, mislim da si veoma dobar i pošten čovek, da se mnoge kritike koje imam ne odnose na tebe, osećao bih se loše da Ti to nisam napisao zbog tvog veoma korektnog odnosa prema meni. Ponovnim dolaskom sam dao svoje viđenje stanja na forumu, niko me nije demantovao, nema navijanja, nema osvetoljubivosti sa moje strane, sve sam napisao što mislim da bi trebalo uraditi da forum bude bolji. Rekao sam za druženja svoje, ne zanimaju me, ali nikom ne osporavam da se druži do mile volje, Ti si lepo objasnio različitosti. Moje okruženje nikada nije slušalo narodnjake, meni ta vrsta muzike ne prija i tu je kraj. Prihvatam da sam drukčiji i shvatam da ovde ne pripadam, pokušao sam, ali ne ide, hahaha. Pošteno bi bilo da je admin lepo napisao, Joe nisi ti za ovaj forum, to bih prihvatio, lepo se pozdravimo i gotovo. Kakva je ova njegova poruka, stalno mi neko zavodi neki strogi režim kao da smo deca, to je ponižavajuće. Onaj kome ime neću da spomenem, jer je to tražio, se posle prvog posta ubacuje sa pretnjom o pisanju na pogrešnom mestu, umesto, makar i lažnog: dobro došao. Sve Vas razumem, pojavio se Joe i počeo da remeti postojeće stanje. Moj profesor je lepo rekao: momci vi ste umetnici, smejaće vam se, jer ste drukčiji, a vi njima, jer su isti. Umalo da zaboravim Fruškogorski maraton, moj fah nije sport, ali sam ipak više puta snimao start trke, na nekim prolaznim punktovima i naravno pobednika. To bi bilo sve od mene, a naravno i da vam forum bude boli i čitaniji.

Srećno ! Slika
Poslednja izmena od Joe u 11 Jul 2014 06:24, izmenjeno 1 put ukupno.
Nije važno šta kaže, nego ko kaže !
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ima li koga živog. Ok da su odmori još u toku, ali ...

Ima li predloga za jesenje druženje?
Odgovori