Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Izmenio post
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Danas sam pogledao naslovnu stranu CCS i pročitao najnoviji tekst potpisan od Admina.
Uglavnom se slažem sa svim tekstovima koje potpisuje Admin, ali ovog puta imam nekoliko zamerki.
Nije tačno da se u Srbiji voze kamp prikolice prosečne vrednosti 15.000 eura niti kamperi prosečne vrednosti 50.000 eura, što se posredno implicira tekstom.
Svi vrlo dobro znamo da se radi o mnogo, mnogo nižim cenama kako kamp prikolica tako i kampera. Ja bih bio zaista srećan da mi u Srbiji uobičajeno vozimo kamp prikolice i kampere u izraženim vrednostima, ali nažalost stvarnost je da se u Srbiji uglavnom voze polovne kamp prikolice koje su ili stariji maloletnici ili su punoletne, koje se u inostranstvu plate između 500-1.000 eur ili uzmu dzabe, pa se ovde preprodaju. Slična situacija je i sa kamperima, mada se zbog emisione klase motora uvoze mladja vozila.
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Čitam spisak za druženje, baš smo raznoliki. Neka sad neko kaže i da nismo moderni.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/cia-sr ... ede/104676" onclick="window.open(this.href);return false;

Šta na ovo ima da kaže prvi dramaturg i patetik Srbije, naš prekrasni, naš najpametniji, naš... koji nizašta nije kriv, sve su drugi krivi i svi Nas mrze

Na sve ovo podsetiti se koliko intektualaca, najviše lekara godišnje ode preko granice.

Glasali ste, sad posledice trpimo svi.

Naravoučenije: Voditi računa prilikom glasanja, jedan glas izgleda tako malo i nevažno, ali sve se sabira.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Koliko je malo potrebno da se ogoli situacija u odnosu sa Hrvatima.

I neka me neko sad ubedi da je bezbedno ići kamperom kroz Hrvatsku i super letovati na njihovom delu Jadrana. Kao niko te ne dira, čak šta više dočekuju te super kulturno, aha, malo morgen, što se mene tiče, neka hvala, nein. Ne bih otišao ni da mi džabe izađe odmor, za svog života ja na hrvatsko primorje otići neću. Nema šanse da im ikada dam i 1 dinar- eur i time pospešujem njihovu privredu.
A hrvatske firme koje posluju u Srbiji, od sada izbegavam. Neću više kupovati u Ideji, nema vegete, kraš bombona,Frikom sladoleda, Cedevite, Podravke i sl.

Osvestimo se jednom, KUPUJMO DOMAĆE!
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Da neko ne ide u Francusku ovih dana na skijanje, Tri doline , Les Menuires ?
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Komentari

Post od groskamper »

https://www.facebook.com/auto2drive/vid ... 724852316/" onclick="window.open(this.href);return false;


ovo NIKADDDD :o :o :o
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: Komentari

Post od mustang »

Strašno!
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Za Sinisasky
Poslao sam ti odgovor na poruku.
Kod mene stoji da je još uvek na slanju iako ima par dana kada sam je poslao.
Jesi li primio poruku
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Prisetih se one diskusije iz vremena kad ona bradata trandza iz Austrije osvoji Eurosong.
Baš smo pisali i pisali po Forumu.

Sad, čisto da napišem da mi se jedno od sumornih predvidjanja a na moju iskrenu žalost polako ostvaruje.

Ne mogu da verujem, ali evo šta se dočekalo.

http://www.alo.rs/traze-legalizaciju-ne ... esta/36283" onclick="window.open(this.href);return false;

O čemu uopšte pisati, i šta reći!
Ja mislim ovako, pa nek me zovu kako žele.
Krenulo se od legalizacije pedera, što implicira da ćemo završiti ko zna gde. Trebalo se na vreme reagovati.
Pandorina kutija je otvorena, uskoro će sve biti normalno i dozvoljeno, jer to je civilizacijski napredak, razvoj demokratije i ostala sra..a.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Pomalo pratim dešavanja u Siriji. Sem samih članaka uveseljeva me da čitam komentare čitalaca. Ljudi vrlo često komentarišu u stilu : E što Nama nije Rus 1999-e pomogao, e da smo mi imali S 300 i sl. Razmišljam (neko će pitati s čime) i gledam slike ove prastare zemlje, ljudi al je Sirija sad polupana zemlja.
Ne do bog da su Rusi 1999-e bili jaki, al bi se bre veliki igrači tukli između sebe, a sve kao zarad Nas, a cela zemlja bi bila kao Pasuljanske livade ili Nikinici. Sreća naša, pa Ruje bile slabe i bombardovanje relativno kratko trajalo, pa kauboji otišli dalje da iskipuju stare zalihe municije.
Kako ono beše rečenica iz Ćao inspektore: Pu,pu satano, ajd u vodu.

PS: I uvek mi je drago i milo oko srca kad se setim 11.09.2001-e i kula bliznakinja, uh što im češće ne zaigra mečka u Americi. Iako nisam baš neki ljubitelj muslimana, ukoliko su to oni izveli, skidam kapu.

PS2: I koje je to ludilo, Ameri sasvim normalno pričaju o bombardovanju u Sabrati - Libija , gde su poginuli ovi naši. Ej, pa oni bez pardona prže gde im se ćefne, a mi svi ko pi.ke ćutimo. Ko njima daje pravo za to.
Zato, gde god vidiš Amere, pljuj ih na sva usta, bez obzira, krivi su ako ni zbog čega drugog a ono zato što ćutke prihvataju ovakvo ponašanje i delovanje njhove vlade po celom svetu, jer čim ne reaguju, saglasni su.
I na kraju,.. i od goreg ima gore, ne daj bože da onaj ludi Tramp pobedi, onda smo svi ugasili, inidkativna je samo tolika podrška u američkom društvu takvom psihu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Glas razuma, za svaku pohvalu, kapa dole.

Ovo u suštini nema veze sa politikom, neki naši bi trebali da se ugledaju na ovakve istupe, napr. oni koji žele da rehabilituju Milana Nedića i sl.

https://www.youtube.com/watch?v=8JOB90BaGbs" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Jedan od komentara povodom smrti Gagija Nikolića.

"Otišao pogrešan Nikolić"
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: Komentari

Post od admin »

Komentar nije u redu. Molim da se uzdrzite ovakvih komentara.Nivo komunikacije na nasem forumu mora biti u skladu sa elementarnim normama ponasanja. Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Ja sam samo preneo jedan od komentara iz mase komentara koji kruže internetom o ovom događaju.
Sad izvini, ali koji komentar nije u redu?
Ako misliš na ovaj iz elektronskih novina, ok to je tvoj stav i ja poštujem.
Ako misliš na moj post, možda da ga ipak malo pažljivije pročitaš, uverićeš se da u njemu nema iskazanog nikakvog ličnog stava ili mišljenja.
Ovim postom ja nisam očekivao ničiju kontrareakciju ili komentar, iskreno samo nisam siguran gde je mesto ovakvom postu da li ovde ili u Razonodi.
Obzirom da smo na javnom delu Foruma, da kažem da mi je drago da se Forum malo aktivira, makar i na ovaj način, ali i da je red da se prekine sa praksom da su samo pojedini članovi aktivni u pisanju postova i izigravanju "drage savete" . Mislim da je to kao što ti kažeš elementarna norma ponašanja i obaveza članova uprave.
Odgovori