Komentari

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Od noćas je predizborna šutnja.
Unapred molim kolege da iako zvuči opravdano i ljudski, da u ovom periodu ne oštre olovke i ne pišu kritički bilo šta u vezi premijera AV i SNS , kao i da se uzdrže od komentara, ovo nije mesto za to.
"Mrtva trka za vlast 49%-49% je u toku."
Hvala.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Zar može ovo da prođe neopaženo

Carevi iz Mladenovca

http://www.kurir.rs/vesti/politika/najl ... ak-2239095" onclick="window.open(this.href);return false;


Završni skup

https://www.youtube.com/watch?v=LY7FQPASLlA" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Komentari

Post od Dragan »

Posejdon, cestitam ti kupovinu novog kampera i zelim vam puno lepih i srecnjih putovanja sa njim.
Dragan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Lažljivci na kub.
Jedna od mnogobrojnih laži:
Neko, ne znam ko, pre dve godine Nama svima je javno obećao da će prosečna plata u Srbiji za dve godine biti 500 EUR.Da li živimo bolje nego pre dve godine, da li je prosečna plata 500 EUR jeste, ali malo morgen Ovo pišem samo da se ne zaboravi, jer mi Srbi imamo pamćenje kao akvarijumske ribice, dokaz za ovo su poslednji izbori.
Ko slagao, magarac postao.
PS: Zašto pišem ovo. Ne zato što želim da uplićem politiku u odmor, nego zato Nam odmori posredno zavise i od takvih tipusa koji se bave politikom. Mi moramo promeniti sami sebe, moramo da pamtimo ne samo lepe već i ružne stvari, jeste da svako od Nas poseduje 1 glas, ali zrno po zrno pogača.
Ne očekujem bilo kakvu diskusiju, ja samo kljucam.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Danas na Prvoj televiziji reportgaža o odmoru kamperom. Glavna uloga Kamper iz UE, vide se i oznake CCS. Vrlo lepa promocija ovakvog vida odmora.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Komentari

Post od Dragan »

Liman zao mi je sto nisi vise prisutan na forumu a bas bi mi dobrodoslo tvoje misljenje. Naime, kao mladji sam pesacio od Mojstrane do Aljezevog doma u Vratima ispod Triglava pa onda uz severnu stenu do doma na Kredarici i dalje do Triglava a posle spust do Bohinjskog jezera. Sada sam u godinama kad bih se tesko odlucio na istu turu ali nesto razmislam da bi bilo dobro da se ode prikolicom do Aljazevog doma. Zato bi mi dobrodosle neke informacije.
liiimancamp
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 23 Apr 2017 11:35

Re: Komentari

Post od liiimancamp »

Dragan napisao:Liman zao mi je sto nisi vise prisutan na forumu a bas bi mi dobrodoslo tvoje misljenje. Naime, kao mladji sam pesacio od Mojstrane do Aljezevog doma u Vratima ispod Triglava pa onda uz severnu stenu do doma na Kredarici i dalje do Triglava a posle spust do Bohinjskog jezera. Sada sam u godinama kad bih se tesko odlucio na istu turu ali nesto razmislam da bi bilo dobro da se ode prikolicom do Aljazevog doma. Zato bi mi dobrodosle neke informacije.
Molim admine da mi postave novu lozinku za nalog liiiman i da mi je pošalju na mail koji je vezan za nalog liiiman!

Dragane,
U blizini Aljažovog doma postoji parking, ali je dosta nezgodan put do tog parkinga. Put je uzan, nije ceo asvaltiran i ima ozbiljne uspone (25%) što sam i u mom putopisu opisao http://www.campingclubserbia.com/forum/ ... f=12&t=630" onclick="window.open(this.href);return false; . Ja tim putem nikada ne bih vukao prikolicu. Takođe nisam siguran da je u Sloveniji moguće kampovati na mestima koja nisu za to namenjena. Ako je moguće kampovanje na tom parkingu, sigurno će ti naplatiti, a kad već plaćaš, možda ti je bolje da se smestiš u Aljažovom domu pošto on još uvek funkcioniše kao planinarski dom. Najbloiži kamp ti je u mestu Dovje odmah uz Mojstranu. Kamp je za svaku preporuku.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Komentari

Post od Dragan »

Liman, hvala na odgovoru i drago mi je da si opet prisutan. Moja razmisljana su isla u pravcu da negde blizu Aljazevog doma samo prenocim na nekom kampingu a ne da kampujem u pravom smislu te reci. Ako ima blizu Mojstrane kamp i to je dobro. Proslo je puno vremena od kako sam isao tim putem(pesice) pa se ne secam svih detalja. 25% je bas uspon koji se ne bih usudio da probam sa prikolicom. Posebno ako je makadam, onda bi vuca proklizala 100%. Voleo bih da napravim do godine jednu rutu kroz Sloveniju i da posetim neka mesta koja sam davno obilazio.
Puno pozdravljam tebe i gospodju i nadam se da cemo se ponovo sresti na nekom okupljanju. Nadam se da ce admin registrovati tvoj zahtev za staro ime i da ce uspeti da ti prosledi novu sifru.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Kad sam diskutovao u vezi Facebook-a , naveo sam da smatram da treba da se osveži uprava i promene moderatori pa sam napisao da vrlo rado ustupam svoje mesto moderatora nekom drugom.
sprinter napisao:......... Eto očitog primera zašto ustvari ne treba arhivirati ovaj Forum već ga samo treba kao što reče Jader samo utegnuti i dodati mu nove funkcije, obogatiti ga, verovatno izmeniti teme, a mislim da je i vreme da se promene moderatori tema. Ja od sveg srca ustupam svoje pozicije moderatora nekom drugom.

......
Rekao bih da su krenule promene a izgleda da dosadašnji moderatori nisu obavešteni niti konsultovani, ustvari govorim samo u svoje ime, nisam kontaktirao ostale kolege, to smatram da je došlo vreme da prestanem da budem moderator na temama na kojima sam do sada bio. Molim novog predsednika kluba da mi ukine ovlašćenja i izbriše sa mesta moderatora. Iskreno se nadam da će novi moderator biti aktivniji na Forumu od mene i da neće dozvoliti da Forum ponovo zamre.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: Komentari

Post od Jader »

Pozdav Sprinter,
danas sam uhvatio vremena da se bavim forumom, još uvek se upoznajem s backendom (do sad nisam nisam imao prilike da vidim kako izgleda "iza kulisa"). Pao je neki usmeni dogovor u Jugovu da svi moderatori dobiju prava na svim podforumima, a ne da budu podeljeni po temama, kako bi se moglo na vreme reagovati kada se piše na više mesta i slično.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Možda grešim ali imam osećaj da je najnoviji član ustvari čovek sa više imena, da ne kažem identiteta. Dobrodošao Pera Lazarevac, da nisi ti možda Pera Big Marlin ili Pera Seljak.
Pera Lazarevac
Novi korisnik
Postovi: 3
Pridružio se: 01 Nov 2017 01:55

Re: Komentari

Post od Pera Lazarevac »

Da,jesam.Imam s vremena na vreme problem da se ulogujem.Posto ne stize odgor(pomoc) od administratora,jedini nacin da pratim forum je da se ponovo registrujem.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Komentari

Post od sprinter »

Sad pogledah veceras je pun mesec, nisam sujeveran, al čisto, iz razonode.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Komentari

Post od Dragan »

Sokole cestitam ti kupovinu novog kampera i zelim ti da u njemu i sa njim dozivis vise prijatnih trenutaka nego sto si imao sa starim. Neka ti je sa srecom.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: Komentari

Post od DusanHY »

Poštovani predsedniče, srećan rođendan i sve najbolje, puno zdravlja i sreće u životu, a na poslovnom planu puno uspeha i dobrih rezultata (zvanična verzija)
Igy sve naj, naj, naj .... da si mi još duuugoooo živ i zdrav, da se što više družimo i pijemo pivo. Pozz.... (nezvanična verzija)
Odgovori