PREDLOG REORGANIZACIJE SAJTA KLUBA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Izveštaj sa sastanka Kamping kluba Srbija odrzan 02.12.2012.

Uže rukovodstvo Kamping kluba Srbija se sastalo 02.12.2012 . na inicijativu clanstva i mnogih sugestija pisanih na forumu kluba. U pokušaju da ispravi i eventualno poboljša dalji rad sajta i foruma koji poseduje klub, a prenosi informacije mnogim gostima koji posecuju ovaj sajt i na ovaj nacin stiču sliku o kampingu u Srbiji i Srbiji uopste .

I - Izmena prve strane sajta
-izmena i dopuna osnovnog menija
Uočeni su propusti i to na smernicama prve strane u naslovima “ novosti, putovanja, susreti, kampovi, o nama , oglasi …”Vecina tih smernica koje su trenutno ne aktivne treba aktivirati, tako što će recimo klikom na “putovanja “otvoriti stranica sa naslovima tema iz iste rubrike na forumu, a potom smerno ka temi recimo Lefkada putopis 2011 . Da bi ova ideja imala smisla predloženo je da se konkretno svaka od ovih rubrika dodeli jednom moderatoru koji će se pobrinuti da se teme postave pravilno sa disciplinom ucesnika (clanova koji ih pisu).
-promena fotografije
Na prvoj strani sem ovih skraćenica koje ce biti aktivne, promeni ćemo i sliku koja ce nas pokazati otprilike onako kakvi jesmo i to u našem okruzenju. Recimo slika sa skupa Zasavica (postoje zaista dobre fotografije ) ili sa nekih drugih okupljanja, a ta slika se može menjati svaka na 3-4 meseca sa sličnom temom i naravno vidnim logom .
-numerisanje broja posetilaca
Još jedna bitna izmena u odnosu na sadasnje stanje je numerisanje posetilaca sajta, trenutno i opšte, kako bi se stekla slika o aktivnosyi i potencijalima sajta
-informacije o zadnjim postovima na forumu
Skraćenica koja prikazuje par zadnjih postove foruma, koja je I do sada bila na naslovnoj strani ostaje da funkcioniše I postoji da ukaže na aktivnost foruma.
-novosti
Na naslovnoj strani prilikom pristupanja sajtu će ostati Novosti (kao I do sada) kao još jedan vid aktivnosti sajta .
- SOS telefon za pomoc kamperistima
Vazno što do sad nismo uradili, a upravo zbog utiska da nas čitaju u belom svetu je velikim fontom objaviti “SOS” telefon koji će služiti svim kolegama kamperistima koji se krecu kroz našu zemlji kao i nasim clanovima ako se nađu se u nekom problemu ili im je potreban neka informacija.

II -UREDJENJE FORUMA
Da bi to postigli potrebno je određeno preuređenje ili bolje reći uređenje glavne stranice foruma.
Izmene na glavnoj stranici foruma su takve da će se u prvoj fazi preurediti postojeće I otvoriti neke nove glavne teme. Vremenom ćemo probati da uređenjem i preslaganjem postojećih tema možda drugačije definišemo glavnu stranicu ali za sad je ovo dovoljno.
Pod forum će biti ugašen, a glavna stranica bi trebalo da izgleda ovako:
KAMPERI
KAMP PRIKOLICE
ŠATORI
KAMPOVI
PUTOVANJA
SERVISI I OPREMA
KORISNE INFORMACIJE
SAM SVOJ MAJSTOR
SAMOGRADNJA
OGLASI
RAZNO

Ideja da u okviru glavne teme postoje i pod teme tipa oglasi u tri dela: prodaja –kupovina –rentiranje .
Kao i opcija da se u Oglase udje direktno iz prve strane sajta i da samo regidtovan korisnik može da postavi oglas. Prva tema u Oglasima će biti rezervisana za kratko uputstvo kako postaviti oglas. Ukoliko korisnik ne žli da se registruje moći će preko kontakt mail adrese moderatora da ostavi – postavi svoj oglas.
Ukoliko bude bilo potrebno i ostalim glavnim temama ćemo otvarati podteme po potrebi, npr. Kampovi: Srbija – Grčka – Hravska – Slovenija ....
Po tvrdnji Igoran forum poseduje mogućnost prepiske putem PP vrlo brzo će svi registrovani članovi moći da se dopisuju međusobno. Na taj način će se smanjiti opterećenje postavljanjem postova u ličnim diskusijama.
Onemogućićemo članovima da ugase celu temu koju su zapoceli, već će im se dati samo opcija izmene zadnjeg komentara. Na ovaj način ćemo sprečiti da ostali članovi koji su vlasnici komentara u toj temi ne ostanu bez svojih komentara. Opciju brisanja će imati samo administratori. Ukoliko član želi da obriše neki post, obrati se admnima koji će na njegov zahtev to učiniti ukolikoje to moguće.
Najveća novost je promene u uređivačkoj politici samog foruma. Složili smo se da je najbolje sve radove vezane za uređenje foruma podeliti između samih članova tako da će se ubuduće svaka glavna tema biti dodeljena nekom od iskusnih aktivnih članova sa pravom da ih modelatorski urede.
Predlozi za moderatore tema na glavnoj stranici foruma :
KAMPERI - Sprinter
KAMP PRIKOLICE/SATORI - Dragan
KAMPOVI/PUTOVANJA - Liiiman
SERVISI I OPREMA - Mustang
SAMOGRADNJA - Boss
SAM SVOJ MAJSTOR /KORISNE INFORMACIJE- Dule HY
OGLASI/RAZNO - Gross

Svako bi od moderatora imao svoju sifru za samo svoje teme i bio bi odgovoran za postovanje pravila foruma. Svaki moderator bi u okviru svoje teme odmah otvorio pod teme i prebacio dosadasnje postove na odgovarajuca mesta, cime bi se clanovi odmah kanalisali za buduce aktivnosti.

Novosti na naslovnoj strani uredjuje i dalje Admin-Dusan
Ovo su predlozi ali I mišljenje da ovi članovi čine okosnicu delovanja foruma I sami mnogo učinili da ove stranice budu upravo ovoliko čitane do danas .
Nadamo se da će se novom organizacijom i poboljšati rad foruma, I ostaviti bolji opšti utisak foruma uopšte, što je I bio glavni cilj sastanka.
Domen campingclub serbia.org je u ovom trenutki nedostupan, ali ćemo se u što kraćem periodu potruditi da promenom Hostinga ili na drugi način tu grešku ispravimo. Domen campingclugbelgrade je plaćen za neki period i složili smo se da u neko dogledno vrema ispravimo ovu grešku ali ne po svaku cenu odmah. Međutim svaki poziv na Camping klub Srbija vodi prema nasem sajtu na kome je ime odavno promenjeno.

Saznanjem da su nase stranice sve čitanije, potkrepljuju izveštaji o posećenosti gostiju sajta i kontaktima prema klubu ljudi iz inostranstva.. Osim međusobne edukacija, zabave I dobrog druženja imamo odredjenu odgovornost da se predstavimo prema svetu onako kako bi ostavili dobru sliku o našem klubu kao I o našoj zemlji .


Otvaramo diskusiju članstva o ovim I ostalim temama ovog izvestaja I molim vas da vaše sugestije I predloge napišete u naredenih 7 dana.

Pozdrav

Admin Dusan
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Super. Bravo za ideje!

Predlazem da se umesto .ORG domena, zakupi domaci domen .RS. Na primer: campingserbia.rs ili nesto slicno, jer .ORG, .COM, .NET, su univerzalni globalni domeni, a mi smo ipak kamping klub Srbije i red je da smo na zvanicnom domenu Srbije. To je moje misljenje. Domen .RS kosta oko 2000 din godisnje bez hostinga. Ako je to ,mnogo para za klub, onda nista. Ustvari i .ORG nesto kosta. 800 din.
Kad se mora, nije teško.
igor
Site Admin
Postovi: 37
Pridružio se: 08 Apr 2011 17:58

Post od igor »

Pozdrav veselom drustvu, nisam pratio forum neko vrijeme a vidim da se svasta izdesavalo.
Napravio sam bekap 15.9.2012 pa sam rekonstruisao temu 'Molba vlasnicima kapm prkolica', ali samo do tog datuma
http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... php?id=229
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Igore, uradio si super stvar, samo ,mozda, tu ima jedan problem kojeg sada necu pominjati a sto cemo verovatno u buducnosti morati da proanaliziramo.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Zahvaljujem na predlogu za moderatora za temu kamp prikolice/satori, ali bilo bi bolje da to bude neko sa duzim prikolicarskim stazem.
Poslednja izmena od Dragan u 04 Dec 2012 08:50, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Nema potrebe da za ovakvim komentarom Dragane. Siguran sam da ces svojim znanjem i posvecenosti , doprineti da ova tema ima dobru vodilju.
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Dragane, naša procena pri odabiru moderatora, je bila prisutnost na forumu, a ne prvenstveno ko je koliko dugo po stažu na forumu ili koliko se dugo bavi kampingom.
Naravno kao što Gross kaže mišljenje smo da si ozbiljan čovek sa poznavanjem ove materije i da ti moderisanje ovih tema neće predstavljati neki veliki problem.
Kao što smo već rekli ovde je trenutno sve na dobrovoljnoj bazi i svi moderatori će u početku imati veliki posao da urede svoje teme, ali kasnije će se njihov rad svoditi samo na praćenje tema sa malim korekcijama. Naravno pod uslovom da se svi čalnovi foruma pridržavaju nekih osnovnih pravila foruma.
Što se drugiih moderatora tiče molim i njih da se izjasne po pitanju predloga koje smo postavili, a i ostali članove foruma bih molio da daju svoj doprinos komentarisanjem i predlozima kako bi imali pravu sliku o tome kojim putem treba voditi ovaj forum.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se mene tiče sve ok, pozdrav svima
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

admin napisao:Izveštaj sa sastanka Kamping kluba Srbija odrzan 02.12.2012.

Uže rukovodstvo Kamping kluba Srbija se sastalo 02.12.2012 . na inicijativu clanstva i mnogih sugestija pisanih na forumu kluba. U pokušaju da ispravi i eventualno poboljša dalji rad sajta i foruma koji poseduje klub, a prenosi informacije mnogim gostima koji posecuju ovaj sajt i na ovaj nacin stiču sliku o kampingu u Srbiji i Srbiji uopste .

I - Izmena prve strane sajta
-izmena i dopuna osnovnog menija
Uočeni su propusti i to na smernicama prve strane u naslovima “ novosti, putovanja, susreti, kampovi, o nama , oglasi …”Vecina tih smernica koje su trenutno ne aktivne treba aktivirati, tako što će recimo klikom na “putovanja “otvoriti stranica sa naslovima tema iz iste rubrike na forumu, a potom smerno ka temi recimo Lefkada putopis 2011 . Da bi ova ideja imala smisla predloženo je da se konkretno svaka od ovih rubrika dodeli jednom moderatoru koji će se pobrinuti da se teme postave pravilno sa disciplinom ucesnika (clanova koji ih pisu).
Saglasan
admin napisao:-promena fotografije
Na prvoj strani sem ovih skraćenica koje ce biti aktivne, promeni ćemo i sliku koja ce nas pokazati otprilike onako kakvi jesmo i to u našem okruzenju. Recimo slika sa skupa Zasavica (postoje zaista dobre fotografije ) ili sa nekih drugih okupljanja, a ta slika se može menjati svaka na 3-4 meseca sa sličnom temom i naravno vidnim logom .
Saglasan
admin napisao:-numerisanje broja posetilaca
Još jedna bitna izmena u odnosu na sadasnje stanje je numerisanje posetilaca sajta, trenutno i opšte, kako bi se stekla slika o aktivnosyi i potencijalima sajta
Saglasan
admin napisao:-informacije o zadnjim postovima na forumu
Skraćenica koja prikazuje par zadnjih postove foruma, koja je I do sada bila na naslovnoj strani ostaje da funkcioniše I postoji da ukaže na aktivnost foruma.
Saglasan
admin napisao:-novosti
Na naslovnoj strani prilikom pristupanja sajtu će ostati Novosti (kao I do sada) kao još jedan vid aktivnosti sajta .
Saglasan uz predlog da fotografije koje se objavljuju u ovom delu budu većeg formata ili da manje fotografije budu linkovi na fotografije odgovarajućeg formata.
admin napisao:- SOS telefon za pomoc kamperistima
Vazno što do sad nismo uradili, a upravo zbog utiska da nas čitaju u belom svetu je velikim fontom objaviti “SOS” telefon koji će služiti svim kolegama kamperistima koji se krecu kroz našu zemlji kao i nasim clanovima ako se nađu se u nekom problemu ili im je potreban neka informacija.
Saglasan
admin napisao:II -UREDJENJE FORUMA
Da bi to postigli potrebno je određeno preuređenje ili bolje reći uređenje glavne stranice foruma.
Izmene na glavnoj stranici foruma su takve da će se u prvoj fazi preurediti postojeće I otvoriti neke nove glavne teme. Vremenom ćemo probati da uređenjem i preslaganjem postojećih tema možda drugačije definišemo glavnu stranicu ali za sad je ovo dovoljno.
Pod forum će biti ugašen, a glavna stranica bi trebalo da izgleda ovako:
KAMPERI
KAMP PRIKOLICE
ŠATORI
KAMPOVI
PUTOVANJA
SERVISI I OPREMA
KORISNE INFORMACIJE
SAM SVOJ MAJSTOR
SAMOGRADNJA
OGLASI
RAZNO

Ideja da u okviru glavne teme postoje i pod teme tipa oglasi u tri dela: prodaja –kupovina –rentiranje .
Kao i opcija da se u Oglase udje direktno iz prve strane sajta i da samo regidtovan korisnik može da postavi oglas. Prva tema u Oglasima će biti rezervisana za kratko uputstvo kako postaviti oglas. Ukoliko korisnik ne žli da se registruje moći će preko kontakt mail adrese moderatora da ostavi – postavi svoj oglas.
Ukoliko bude bilo potrebno i ostalim glavnim temama ćemo otvarati podteme po potrebi, npr. Kampovi: Srbija – Grčka – Hravska – Slovenija ....
Po tvrdnji Igoran forum poseduje mogućnost prepiske putem PP vrlo brzo će svi registrovani članovi moći da se dopisuju međusobno. Na taj način će se smanjiti opterećenje postavljanjem postova u ličnim diskusijama.
Saglasan uz predlog da se tema KAMPOVI nazove u stilu KAMPOVI I POGODNA MESTA ZA KAMPOVANJE ili nešto slično (POGODNA MESTA ZA KAMPOVANJE=KAMPING STOP="neki pogodniji termin", što ukazuje da moramo pokušati da standardizujemo terminologiju u vezi sa kamping temama). U tekstovima kolega koji kampuju van kampova često se ukazuje na mesta na kojima se može slobodno parkirati/kampovati, ograničeno parkirati/kampovati ... sa opisima takvih mesta. Mislim da i ove informacije treba sistematizovati i obogatiti sa informacijom o poziciji (GPS kordinate).

admin napisao:Onemogućićemo članovima da ugase celu temu koju su zapoceli, već će im se dati samo opcija izmene zadnjeg komentara. Na ovaj način ćemo sprečiti da ostali članovi koji su vlasnici komentara u toj temi ne ostanu bez svojih komentara. Opciju brisanja će imati samo administratori. Ukoliko član želi da obriše neki post, obrati se admnima koji će na njegov zahtev to učiniti ukolikoje to moguće.
Saglasan sam da se onemogući brisanje cele teme, pošto tema sadrži tekstove više korisnika koji možda nisu saglasni sa njihovim brisanjem.
Nisam saglasan da se ukine opcija brisanja pojedinačnog posta/teksta od strane njegovog autora pošto se na ovaj način ne ugrožavaju drugi korisnici.
admin napisao:Najveća novost je promene u uređivačkoj politici samog foruma. Složili smo se da je najbolje sve radove vezane za uređenje foruma podeliti između samih članova tako da će se ubuduće svaka glavna tema biti dodeljena nekom od iskusnih aktivnih članova sa pravom da ih modelatorski urede.
Predlozi za moderatore tema na glavnoj stranici foruma :
KAMPERI - Sprinter
KAMP PRIKOLICE/SATORI - Dragan
KAMPOVI/PUTOVANJA - Liiiman
SERVISI I OPREMA - Mustang
SAMOGRADNJA - Boss
SAM SVOJ MAJSTOR /KORISNE INFORMACIJE- Dule HY
OGLASI/RAZNO - Gross

Svako bi od moderatora imao svoju sifru za samo svoje teme i bio bi odgovoran za postovanje pravila foruma. Svaki moderator bi u okviru svoje teme odmah otvorio pod teme i prebacio dosadasnje postove na odgovarajuca mesta, cime bi se clanovi odmah kanalisali za buduce aktivnosti.
Saglasan sam sa promenom uređivačke politike.
Saglasan sam sa odabirom moderatora po temama.
Saglasan sam da budem moderator tema KAMPOVI/PUTOVANJA, samo ako su sa tim saglasni ostali članovi KKS.
admin napisao:Novosti na naslovnoj strani uredjuje i dalje Admin-Dusan
Saglasan
admin napisao:Ovo su predlozi ali I mišljenje da ovi članovi čine okosnicu delovanja foruma I sami mnogo učinili da ove stranice budu upravo ovoliko čitane do danas .
Nadamo se da će se novom organizacijom i poboljšati rad foruma, I ostaviti bolji opšti utisak foruma uopšte, što je I bio glavni cilj sastanka.
Verujem u poboljšanje rada foruma.
admin napisao:Domen campingclub serbia.org je u ovom trenutki nedostupan, ali ćemo se u što kraćem periodu potruditi da promenom Hostinga ili na drugi način tu grešku ispravimo. Domen campingclugbelgrade je plaćen za neki period i složili smo se da u neko dogledno vrema ispravimo ovu grešku ali ne po svaku cenu odmah. Međutim svaki poziv na Camping klub Srbija vodi prema nasem sajtu na kome je ime odavno promenjeno.
Ime www.campingclubserbia.com je registrovano i aktivno kao i zona campingclubserbia.com. Imenu www.campingclubserbia.com pridružuje se ista IP adresa kao i imenu www.campinclubbelgrade.org. Čak je i web server na kome se hostuje naša prezentacija podešen da odgovara na upite namenjene imenu www.campingclubserbia.com. Možemo Igor i ja mailom prodiskutovati koji je najbrži način da se do kraja izvede tranzicija sa jednog imena na drugo.
admin napisao:Saznanjem da su nase stranice sve čitanije, potkrepljuju izveštaji o posećenosti gostiju sajta i kontaktima prema klubu ljudi iz inostranstva.. Osim međusobne edukacija, zabave I dobrog druženja imamo odredjenu odgovornost da se predstavimo prema svetu onako kako bi ostavili dobru sliku o našem klubu kao I o našoj zemlji .
U perspektivi bi možda imalo smisla da naslovnu stranicu prevedemo i na engleski.
admin napisao:Otvaramo diskusiju članstva o ovim I ostalim temama ovog izvestaja I molim vas da vaše sugestije I predloge napišete u naredenih 7 dana.

Pozdrav

Admin Dusan
Pozivam i druge kolege da daju svoje mišljenje.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Dragane, Ti si dobrovoljac i nema bunis! Demokratija JBG :)
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

predlog za dnevno numerisanje posetilaca. Znači da se kao i do sada vidi ko je trenutno prisutan na sajtu/ Forumu, ali i da se zna ko je toga dana bio prisutan na sajtu / Forumu
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Halo!

Kao prvo da se zahvalim uzem rukovodstvu kamping kluba na meni ukazanom poverenju svojim predlogom da moderiram rubriku „samogradnja“.
Prijatno sam iznenadjen utoliko pre jer sam tek par meseci na forumu prisutan i da me uz to niko osim „groskamper“ i Dusan HY2 licno nepoznaje.
Odmah da napomenem da cu rado podrzati inicijativu nekog drugog clana da preuzme tu funkciju, ukoliko se oseca strucnim i to zeli.
Sto se ostalih predloga za izmene na forumu tice, mislim da su dobri i da ce to biti veliki korak napred, sa nadom da ce i ostale kolege,
svojom paznjom i korektnoscu kada su postovi u pitanju, dati svoj doprinos.
Ipak mislim da postoji jos jedna tacka koja nije direktno vezana za problem koji je celu ovu akciju izazvao ali mislim da je u sustini takodje vazna.
To je clanarina!
Ocigledno da je vrlo nepopularna i zato se samo njih par odlucilo da je placa.
Upravo je kraj godine, odnosno pocetak nove, pa mislim da je i vremenski idealna prilika da se clanarina svede na jedan „atraktivan nivo“
koju bi kolege lakse prihvatile, sa zeljom i nadom da se velika vecina pridruzi i svojom clanarinom doprinese da ovaj forum i dalje funkcionise.
Zato mislim da clanarina treba da bude atraktivna odnosno niza nego sada, da bi je velika vecina prihvatila i platila.
Sadasnja clanarina je previsoka sto i praksa pokazuje. Cilj bi bar za sada trebalo da bude samo pokrivanje tekucih troskova i nista vise,
ali bi tu trebali da ucestvuju svi a ne samo njih par.
Mislim da nije u redu da jedan finansira sve, bez obzira na motivaciju i entuzijazam sa kojim to radi.
Takodje, ako tezimo nekoj ravnopravnosti onda treba da bude ravnopravnost i u tom smislu.

Zanima me sta drugi misle na tu temu? Ja cu prihvatiti odluku vecine!


Pozzzzz..............
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Svaki dinar u ova vremena je ljudima bitan. Sa tog aspekta i 20 EU nije zanemarljiva cena. Ipak, ruku na srce, ona je zanemarljiv trosak u skupu svih troskova koje si priredjujemo za zadovoljstvo kampovanja. Osim toga onaj ko misli da treba placati clanarinu nece odustati zbog njenog iznosa. Takodje, ne verujem da bi njeno smanjenje bila motivacija da je plate i oni koji je sada ne placaju. Iz clanarine se ne izdrzava samo sajt vec ona treba da posluzi i za neke druge aktivnosti koje ce u necemu pomoci clanovima. I ta cinjenica treba da bude motivacija za placanje clanarine. Uostalom i izrada clanske karte nesto kosta. Proslog leta sam bio u kampu u Grckoj (nikako da postavim moja zapazanja o njemu na sajt) i kod placanja pre odlaska, vise iz stosa, pokazem clansku kartu naseg kluba ne ocekujuci neku reakciju vlasnika. Bas sam se iznenadio kada mi je umanjio cenu boravka za 20 %. Eto samim tim clanarina mi se vise nego isplatila.
Dobro bi bilo da se sto vise kampera oglasi svojim razmisljanjem na ovu temu
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Nisam bas sve procitao. Citam preko mob.telefona. Nisam saglasan sa promenom teme kampovi, pogodna mesta za kampitanje. Iako izgledaju srodno, nisu isto, tako da mislim da treba da ostane posebna tema kampovi, bez ikakvih dalji oznacenja. Tp neka bude tema u vezi kampova, obzirom na dosadasnja isksustva, puno je bolje ne mesati pve dve stvari
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Slažem se sa Sprinterom i ja mislim da Kamp parkinge ili Kamp stopove treba odvojiti od kampova. Do sada s utakvi postovi u većini slučajeva pisani u glavnoj temi Korisne informacije, pa tamo mogu i da ostanu.
Ukoliko bude dovoljno tema po ovom pitanju, kasnije možemo da otvorimo posebnu temu na gl. stranici.
Odgovori