PREDLOG REORGANIZACIJE SAJTA KLUBA

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Kratko uputstvo je poslato moderatorima na e-mail adrese koje su date prilikom registrovanja na naš forum.
Poslednja izmena od liiiman u 17 Dec 2012 14:55, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Sada sam se zakačio.
Hvala Liman, pozdrav
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Trebalo bi u temama: satori, prikolice, i kamperi, da se postavi jedna fiksna tema, koja bi se zvala: "Predstavi sebe i svoj sator", "Predstavi sebe i svoju prikolicu" i "Predstavi sebe i svoj kamper". Tamo covek nabaci nekoliko recenica o sebi, svojoj porodici, svom satoru ili vozilu, nabaci nekoliko fotografija... Mozda bi trebalo i na glavnoj stranici otvoriti temu na primer "Cime kampujem", ili kako su to na http://forum.camping-croatia.com nazvali "garaza clanova". Mada mi to "garaza", ne prilici satorima.
Kad se mora, nije teško.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Nesto u tom smislu sam vec vise puta video na stranim forumima. Nekako uvek ide pod moto "predstavljanje novih clanova",
s`tim sto je podpunjeno sa par fotografija, a teziste su najcesce slike kampera ili kamp prikolice koju taj novi clan poseduje.
Svaki put mi se ucinilo vrlo interesantnim i dopalo mi se. Mislim da Sinbad-ova ideja nije losa.
Dali bi za satore, prikolice i kampere, trebalo otvarati posebne rubrike bas nisam siguran?
Mozda bi jedna zajednicka rubrika za sve bila interesantnija!?

Pozzz........
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Kada ukucate novu temu ili izaberete staru za moderatore vazi. Postoji opcija lepljiva tema . Tako ona izadje na prvo mesto . . .
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Gledam teme ciji sam moderator i nikako da krenem sa nekim izmenama. Eventualno premestanje komentara sa jedne podteme u drugu je naj jednostavnije jer je tu sve jasno. Neke diskusije koje vise nisu aktuelne i ne sadrze nikave informacije treba brisati, i tu je stvar jasna. Problem mi stvaraju komentari koji nicemu ne doprinose temi ili podtemi i koji su ocigledno nepotrebni. Medjutim, njihovim izbacivanjem se remeti prirodni sled komentara u podtemi pa komentari koji sadrze neke elemente, zbog kojih mi se cini da bi trebali ostati, gube pravi smisao i diskusija izgleda nekako sturo. Zato bih voleo da vidim razmisljanja drugih moderatora pa da vidimo do koje "dubine" da idemo sa izmenama i brisanjem onog sto nam se cini suvisnim.
Pozdrav i srecna vam Nova Godina sa zeljom da obidjete puno lepih destinacija bez ijednog gumi defekta.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ja mislim da ne treba da se opterećujemo ovim stvarima.
Ako treba nešto izmeniti, neka se izmeni ali samo u slučaju drastičnog kršenja forumaškog ponašanja, ali suština je da treba samo pratititi buduća događanja. Šta je bilo, bilo je. Forum funkcioniše, Naša uloga je korektivna i upućujuća, i treba se kao moderator uključivati samo izuzetno, ponekad, sve ostalo je stvar i volja posetilaca i učesnika, čiju volju uvek treba poštovati.
Pozdrav za Dragana, i pitanje šta bi sa proslavom Nove godine? Supruga i ja smo sa još 4 para rezervisali Bešku, restoran Sidro, platili unapred u evrima, nakon uplate su muzika, klopa i spavanje gratis, crnputi tamburaši na uvce, odosmo na proslavu 31.12. u popodnevnim časovima.
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

Halo!

Cestitam svima Novu 2013-tu godinu i bez obzira sto je tek sam pocetak nove godine,
molio bih da neko od administratora napise za meine, kao i za sve druge koji ne znaju,
gde, kako i koliko treba da se plati clanarina za ovu godinu. Hvala unapred!

Pozzz...........
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Informacije o učlanjenju kao i plaćanju godišnje članarine imaš u delu Foruma; Korisne inrofmacije, I tema Učlanjenje u Kamping klub Cerbia

Pozz
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Pa napisi link ljudima. Ocigledno se jos ne snalaze na forumu. Srećna Vam nova! :)
Poslednja izmena od Sinbad u 01 Jan 2013 15:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Kako da neke postove iz teme ciji sam moderator prebacim u temu kojoj neki post pripada. Kako bih time zasao u ovlascenja drugog moderatora i mozda mu narusio koncepciju teme treba pronaci nacin kako da to resavamo. Mozda samo da na neki nacin oznacimo postove sa misljenjem gde bi trebalo da budu a da administrator da konacnu formu?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Dragane, mislim da svi moderatori imaju međusobne privatne mejl adrese, dogovori se pojedinačno sa moderatorom, ovim ne treba opterećivati Forum.
Poslednja izmena od sprinter u 25 Jan 2013 13:26, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Mislim da je ovo problem za sve moderatore kada malo detaljnije proanaliziraju teme pa je i ovo moje pitanje bilo upuceno njima i administratoru da, ako je moguce, zauzmemo generalni stav po kome cemo se se svi vladati a da ne idemo u neka dogovaranja koja bi resavala problem od slucaja do slucaja. Inace kako ja ne mogu da neki post iz teme ciji sam moderator prebacim u temu drugog moderatora isto i taj drugi nece moci da prevuce post iz moje teme u njegovu. Tako da su nam dzaba eventualni dogovori. Inace ja nemam tvoj prrivatni mail a verovatno ni ti moj. Mozda nam admin posalje mejlove.
Pozdrav tebi i tvojima i nadam se da cemo se videti u prolece na prvom okupljanju.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Pozdrav takođe, ali zar ti nisi dobio mejl 02.01.2013?
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Imam ako mislis na "komunikacija na forumu" ali u spisku adresa To: prepoznajem samo mustangovu i grosovu adresu.
Pozdrav.
Odgovori