Komunikacija na Forumu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Već duže vreme nosim se mišlju da reagujem na neka nekorektna pisanja na ovom Forumu.
Iz razloga pristojnosti i želje da Forum bude što posećeniji, te da se ne bavimo trivijalnim stvarima, to do sada nisam uradio.
Isprovociran sam ponovnim izuzetno nekorektnim komentarima moderatora Bossa.
U temi Zaptivanje prikolice direktno me je prozvao i uvredio. Zaista ne vidim razloge za ovakvo njegovo ponašanje. Ne znam zbog čega je on tako "ljut" na Nas nekoliko, obzirom da je pre mene potkačio još par kolega i prošao "nekažnjen".
Ja neću više da ćutim i da na taj način prođe njegovo ovakvo vređanje koje nije slučajno nego očito predstavlja njegov način komunikacije sa drugima.
Slično nešto se desilo pre par meseci kada je bez ikakavog razloga i povoda izvređao Mustanga. I šta se desilo, Boss se povukao izvesno vreme sa Foruma, posle se ponovo uključio i ... nikom ništa, niti izvini, niti bilo šta. Sada ajmo Jovo ponovo.
Može neko obići i videti ceo svet, baviti se u životu nećim vrlo važnim ili manje važnim, ali to mu ne daje pravo da se prema drugima ophodi na nekorektan način i komunicira na način bez uvažavanja i poštovanja ličnosti sagovornika. Jedna elementarna kultura u ophođenju mora uvek biti prisutna.
Nekorektnom ponašanju nije mesto na ovom Forumu i treba ga saseći u startu, jer kako se uočava, ako se ne reaguje na vreme, ono se širi i jača.
Boss očito ima neki problem u komunikaciji ( ne mislim na njegovo stručno znanje koje je na zavidnom nivou i svima Nam koristi), to je njegova lična i privatna stvar, ne ulazim u to, niti me interesuje, ali ja ne želim da predstavljam ničiju kantu za otpatke niti vreću za skladištenje nečije negativne energije.

Ovim putem izričito zahtevam od Administratora da pravovremeno reaguju na ovaj ispad kao i da ubuduće na pravi način spreče ovakve ispade sa bilo koje strane dođu.

Mimoišao sam PP i ovim putem sam se oglasio preko Foruma zato što je ovakav post ponovo napisao isti moderator, želim da se jednom već stane na kraj ovakvim ispadima. Izbegao sam ponovnu prepisku sa drugim moderatorima putem mejlova mislim da ostali članovi Foruma treba da budu upoznati sa reakcijama, i zaista nemam želju da se na ovakav način oglašavam i dopisujem na Forumu, jednostavno sam isprovociran i neću da oćutim.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Post od Sokol »

POZDRAV DRAGI PRIJATELJI DEDA SOKOL POSTAO OPET DEDA PRELEPOJ SOFIJI-STA DRUGO DA VAM JAVIM OVDE U VICENCI KAMPERISTI I KAMPERI NA SVAKOM KORAKU U ODNOSU U HOLANDIJI GDE NISAM VIDEO PAR NJIH ,VREME SVIH OVIH DANA LOSE SA KISICOM ONOM PROLECNOM,SLEDECE NEDELJE DOLAZIM PA SE ORGANIZUJMO ZA JEDNO LEPO DRUZENJE.
YU1PSO
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Sve cestiteke Sokole!!!
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Pridružujem se čestitkama deda Sokolu, neka ti je živa i zdrava.
Gross molim te da ove postove prebaciš u neku drugu temu, može i u ovu gde se pohvalio kad je prvi put postao deda.
http://www.campingclubbelgrade.org/uplo ... id=646&p=2
BOSS
Korisnik
Postovi: 243
Pridružio se: 15 Jul 2012 13:27

Post od BOSS »

sprinter napisao:Već duže vreme nosim se mišlju da reagujem na neka nekorektna pisanja na ovom Forumu.
Iz razloga pristojnosti i želje da Forum bude što posećeniji, te da se ne bavimo trivijalnim stvarima, to do sada nisam uradio.
Isprovociran sam ponovnim izuzetno nekorektnim komentarima moderatora Bossa.
U temi Zaptivanje prikolice direktno me je prozvao i uvredio. Zaista ne vidim razloge za ovakvo njegovo ponašanje. Ne znam zbog čega je on tako "ljut" na Nas nekoliko, obzirom da je pre mene potkačio još par kolega i prošao "nekažnjen".
Ja neću više da ćutim i da na taj način prođe njegovo ovakvo vređanje koje nije slučajno nego očito predstavlja njegov način komunikacije sa drugima.
Slično nešto se desilo pre par meseci kada je bez ikakavog razloga i povoda izvređao Mustanga. I šta se desilo, Boss se povukao izvesno vreme sa Foruma, posle se ponovo uključio i ... nikom ništa, niti izvini, niti bilo šta. Sada ajmo Jovo ponovo.
Može neko obići i videti ceo svet, baviti se u životu nećim vrlo važnim ili manje važnim, ali to mu ne daje pravo da se prema drugima ophodi na nekorektan način i komunicira na način bez uvažavanja i poštovanja ličnosti sagovornika. Jedna elementarna kultura u ophođenju mora uvek biti prisutna.
Nekorektnom ponašanju nije mesto na ovom Forumu i treba ga saseći u startu, jer kako se uočava, ako se ne reaguje na vreme, ono se širi i jača.
Boss očito ima neki problem u komunikaciji ( ne mislim na njegovo stručno znanje koje je na zavidnom nivou i svima Nam koristi), to je njegova lična i privatna stvar, ne ulazim u to, niti me interesuje, ali ja ne želim da predstavljam ničiju kantu za otpatke niti vreću za skladištenje nečije negativne energije.

Ovim putem izričito zahtevam od Administratora da pravovremeno reaguju na ovaj ispad kao i da ubuduće na pravi način spreče ovakve ispade sa bilo koje strane dođu.

Mimoišao sam PP i ovim putem sam se oglasio preko Foruma zato što je ovakav post ponovo napisao isti moderator, želim da se jednom već stane na kraj ovakvim ispadima. Izbegao sam ponovnu prepisku sa drugim moderatorima putem mejlova mislim da ostali članovi Foruma treba da budu upoznati sa reakcijama, i zaista nemam želju da se na ovakav način oglašavam i dopisujem na Forumu, jednostavno sam isprovociran i neću da oćutim.
Po cemu su moji komentari nekorektni i o kakvoj uvredi se radi? Podrzavam tezu da ne treba cutati
i zato se javljam i to bez da pozivam „administrator“-a ili bilo koga da mi pomogne jer mi to nije potrebno!
Izjava: „nekorektno ponasanje treba saseci u startu“!?
Interesuje me sta treba saseci u startu? Moje „strucno znanje koje je na zavidnom nivou i svima koristi“
ili kojekakve nepromisljene izjave i savete koji mogu drugima da budu samo stetni a ne korisni?
Ko se nasao uvredjen zato sto sam protivargumentima osporio njegovu izjavu i savet koji je dao,
jer neodgovara istini, pa se zbog toga jos oseca kao kanta za otpatke, ocigledno ima ozbiljan problem, ali ne samnom!
Ja jos nikada nikoga nisam „prozivao“ i zasto! Uvek su se prozivali sami kao i ovog puta!
Upravo zelim, da sprecim, da takvi clanovi svojom povrsnoscu i lakomisljenoscu, deleci kojekakve
nekompetentne savete i sireci neistinu, dovode u zabludu mnoge druge koji savet traze i ocekuju da im se pomogne.
Do tih clanova nazalost jos nije stigla stara izreka: „cutanje je majka mudrosti“!
Mislim da je konacno bilo vise nego dovoljno tog nadmudrivanja i izigravanja velicina iza kojih ne stoji nista!
Forum je javan i treba se trudidi da se u svakom slucaju ocuva njegova ozbiljnost, i to u smislu sta se pise.
Vazno je da se samo pise, pa makar i bilo sta i da se ima pravo na to jer je platio clanarinu....? Smesno!!!
Zelja da budem kaznjen, jer sam u svojim izlaganjima konkretan, jasan i stojim iza onoga sto napisem!?
To treba malo bolje da mi se objasni! Ja ninakoga nisam ljut, iako primecujem kao i poneki drugi clanovi,
da se cesce u pojedinim postovima koji su namenjeni meni, provlaci nit zavidnosti, pakosti i ljubomore.
Ali to nije moj problem! Uopste nemam nameru da se bilo kome izvinjavam, zato sto sam bio vrlo vredan
i u zivotu puno toga naucio, za razliku od pojedinaca. Kome to smeta, neka se pozuri i neka me stigne.
Ako nista drugo, makar sam naucio da uvek cutim i uzdrzim se od savetovanja kada nesto ne poznajem!

Uostalom, posto jos nije stiglo u javnost, koristim priliku da napisem da sam pre par nedelja u razgovoru
sa „administrator“-om izrazio zelju da me oslobodi duznosti moderatora i za to obaveze nekog drugog.
Sto se meine tice, „tender“ moze da se otvori pa neka se raduje ko hoce, sad je prava prilika.
Nadam se da svojim dopisima i savetima nikoga od clanova nisam ostetio ili naveo na nesto lose!
Takodje ne zelim ni da bilo kome „idem niz dlaku“ i da iz bilo kojih razloga podrzavam ono zasta sam siguran
da je drugacije i nije tako. Postujem svaku konstruktivnu kritiku, ali je ovog puta vise licilo na dobar vic!
Toliko od meine, a ukoliko neko drugacije misli, neka se slobodno bez „pomoci“ izjasni.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ne želim da ulazim u dalje polemike sa navedenim članom, naročito posle ovakvog njegovog izlaganja jer je on upravo ovakvim pisanjem u celosti potvrdio tezu koju sam izneo. Ja do sada u svim svojim postovima nikada nisam osporio njegovu stručnost, to je valjda jasno. Ja sam sasvim jasno istakao da navedeni član ima problem u komunikaciji sa drugim članovima i dalje stojim iza toga.
Na ostale komentare i pisanja iz njegovog posta uopšte ne želim da reagujem i odgovaram, prekstio sam se više puta kada sam ih čitao, ali papir trpi sve. Nemam želju za polemisanjem ovakvog tipa a mislim da to nije svrha ovog Foruma, a i što znaju lepo da kažu stari pametni ljudi: Nije važno šta se kaže, nego ko to kaže. Zaista se zahvaljujem članu na otvorenosti u svom postu, ovaj clan me vise ne vređa, ali i ne zaslužuje bilo kakvu reakciju ili odgovor.
Bez ikakve namere za vređanjem, setih se lepe izreke našeg prostog srpskog naroda : Mator konj se ne uči brazdi. Ili si poneo nešto iz roditeljske kuće, ili nisi.

Što se mene tiče, ova prepiska je zaključena. Jedino mi je i dalje gorak ukus u ustima jer smatram da su se Admini morali aktivno uključiti, ovo je njihov deo preuzetih obaveza. O ovakvim stvarima se ne sme ćutati, bez obzira na motive.
Pozz
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@ Sprinter

Navedi taksatvno sta je bilo nekorektno sa Boss-ove strane.
Ja, citajuci temu "Zaptivanje prikolice", nisam naisao ni na sta, sto bi moglo nekoga uvrediti. Mozda je taj post u medjuvremenu i obrisan.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

sprinter napisao:Ako ne pušta vodu, ne radi ništa. Što kažu, nahrani svinje i idi da spavaš. Jedino ako je popustilo, pa ružno izgleda......
BOSS napisao:Saveti u smislu: „Ako ne pusta vodu ne radi nista“ i slicno, su najveca glupost koju sam ovde uspeo da procitam.
I stvarno neću više učestvovati u ovoj prepisci
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Gde je granica dobrog ukusa u razmeni misljenja , i uopste ko je u pravu a ko u krivu realno je tesko proceniti.
Boss je zaista prenaglio u jednoj ili par recenica prema clanu Mustang ali sam odmah reagovao i obrisao takvu recenicu, mislim da je bila u temi vezano za elektroniku.
Cini mi se da je najvaznije da sadrzaji na forumu nemaju vulgarni ili nacinalisticki ton . Neslaganja su verovatna i normalna ,razlicite sredine i ostali uslovi zivljenja postavljaju i razlicite standarde , mnogi clanovi spocetka foruma vise ne ucestvuju izopstili su se sami nazalost.
Standardi Bossa su svakako visoki koje se odnose na tehniku, elektroniku... kampera, u svoje ime cu reci da razumem sta pise i govori ali cu i dalje pokusavati po svome i nikad se necu osecati lose zbog toga .
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

@Sprinter

Mislim da je ovde problem u razlicitom pragu tolerancije medju forumasima. Mene licno ovako nesto ne bi pogodilo. Ali ima nas, hvala bogu a svi smo razliciti.
Kad se mora, nije teško.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Sprinter, postoji jedna izreka: "dođoše divlji i isteraše pitome". Po pravilu to divlje vuče za sobom i druge epitete u negativnoj konotaciji, jer ne bi bilo divlje kada bi imalo bar jedan kvalitet dostojan civilizovanog čoveka sa, podrazumeva se, elementarnom kulturom.
Pretpostavljam da je većina kolega to prepoznala i svesna je sa kim ima posla. Ali, ne mogu se otrgnuti utusku da ima i onih kojima je ovakav tip pisanija palanačka atrakcija i hrana za dušu.
Znam da bi ovakav tip komunikacije bio u korenu sasečen i sankcionisan na svim drugim forumima i pojedinac kao takav izopšten.
To bi u ostalom i moralo da bude normalna reakcija, ali nažalost, ovde kao, i u svim segmentima našeg društva, vlada ono "dadoše veru za večeru", te nama koji smo do sada korektno komunicirali bez problema na forumu, koji je ipak privatno vlasništvo, ostaje samo da ovakve pojave i pojedince ignorišemo i ne dajemo im na značaju.
Groš, da li mislis da se uvrede mere jednom ili sa par recenica? Lopov je lopov ukrao on malo ili mnogo.
U nedoumici sam da li je brisanje uvredljivih rečenica upućenih meni bilo potrebno, jer je to samo prikrivanje bolesne komunikacije i prikazivanje stanja na forumu u lepšem svetlu nego što jeste.
S obzirom na to da je uvredljiv tekst upućen meni izbrisan, ostali "NE OBAVEŠTENI i NE UPUĆENI" članovi, koji možda nisu videli o čemu se radi, ostali su uskraćeni saznanja zbog čega je i nastala sva ova polemika, a čiji je vrhunac bila i direktna uvreda i prozivanje Sprintera u temi "Zaptivanje prikolice".
Neslaganja jesu verovatna i normalna u komunikaciji, ali niko nema prava da se prostački ophodi u istoj prema drugom , i ne moze mu se gledati kroz prste zbog toga što potiče iz sredine iz koje potiče ili zbog manjkanja elementarnog obrazovanja.
Što se tiče opaske o postavljanu visokih standarda na forumu, biti obavešten i znati, dva su različita pojma, ako je neko obavešten o svemu, ne znači i da sve zna.
Trebalo bi da forum služi prvenstveno kao mesto za opuštanje od svakodnevnioh stresnih situacija i mesto gde se mogu pročitati korisne informacije o karavaningu, a ne kao mesto za lečenje kompleksa.
Poslednja izmena od mustang u 13 Maj 2013 19:11, izmenjeno 1 put ukupno.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Potpuno sam saglasan da mora postojati elementarno uvazavanje svih clanova foruma ali mora postojati i odgovornost za svaku izgovorenu rec i savet. Nisam hteo da komentarisem savet da se nista ne dira dok ne pusti vodu, ali sada cu da prokomentarisem da je savet svakog proizvodjaca kampera da se kontrolise vodonepropusnost kamp vozila najmanje jednom u 5 godina a za starija vozila na 2 godine. Ja sam na vecini kampera na placu obavio dodatno zaptivanje unapred, preventivno, jer kada procuri voda sve je kasno. Budj i raspadanje panela se vise ne moze zaustaviti.
Troskove foruma, odrzavanje sajta, marketing i mnogo toga radim sa svojim privatnim novcem uz sate utrosenog vremena, za dobrobit svih pa i mene. Ne vidim da je to nesto lose i da nekoga ugrozavam. Imamo prostor za druzenje, komentarisanje, razmenu iskustava,.... Pozdrav Admin Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Iako sam rekao da neću pisati ponovo se oglašavam po principu, Je...eš čoveka koji ne pogazi svoju reč.

@Mustang, kao što reče jednom Peraseljak , potpisujem od A do Š tvoj post.

Zaista Admine drago mi je da si se uključio u rad Foruma. U konkretnom slučaju ne radi se o puštanju vode ili ne, tema zaptivanje uopšte nije vođena na način kako je ti u ovom postu sada prezentuješ, niko nije ni pomenuo vodotestnost ili nešto slično.

Ja sam se u svom postu samo reagovao na pitanje člana Sinbada, i pokušao da pomognem i da mu dam nekakav normalan savet, ne stručan, smatrajući da kao dugogodišnji vlasnik prikolica imam ako ne znanje, ali onda empiriju verovatno. Zasigurno nisi pažljivo pročitao ceo post, pa da podsetim.
sprinter napisao:Ako ne pušta vodu, ne radi ništa. Što kažu, nahrani svinje i idi da spavaš. Jedino ako je popustilo, pa ružno izgleda....

Vodi računa, neki materijali se ne slažu.
Dirati spojeve koji drže i na kojima se ne vide oštećenja, po meni lično, samo je čačkanje mečke i ja to ne bih uradio na svome kamperu. Šminkanje tankim premazom sa novom zaptivnom masom koja se nanosi preko stare sasušene i otvrdle mase?

Kao što napisah , vodotestnost u temi zaptivanje uopšte nije pominjana. U konkretnom slučaju ne radi se uopšte o nekakvoj velikoj uvredi, radi se o tome da neko sebi daje za pravo da vrlo nekorektno komentariše tuđe postove, mislim da to nije u redu, ovog puta je to bilo po meni, sutra će biti po nekom drugom. Zato sam reagovao, a ne samo zbog sebe, i zato sam i tražio da se umešaju Admini, dobro znaš da nisam glava bez jezika i da sam mogao i sam da odgovorim, ili da polemišem. Nije poenta u znanju ili neznanju u davanju saveta, suština je u međusobnom načinu komunikacije između članova. Zato sam napisao da takve nekorektne komentare treba saseći u korenu, jer su se ponovile, čovek se okuražio jer nije na vreme sankcionisan i spušten na zemlju, i ko zna šta se u budućnosti još može očekivati u komunikaciji, obzirom na njegov zadnji post. Iskreno, biću otvoren i reći da mislim da i ti suštinski deliš ovakav moj stav, ali tii sada to ne smeta, pretpostavljam samo zato što to radi neko ko ti je potreban u proizvodnji kampera. Meni uopšte ne predstavlja problem da se spustim na takav nivo komunikacije, ali da li je to poenta i da li to doprinosi širenju opšte poznatog kamperskog duha tolerancije i uvažavanja, da li u tom smeru treba da se kreće ovaj Forum, mislim da ne.

Što se tiče vode i vodotesnosti za koji se zalažeš u svom postu, zaista bih voleo da znam koliko to kampera ili prikoličara u ovoj našoj bogatoj Srbiji taj test obavlja svake 2-e godine, koliko ih to radi preventivno svake 5-te godine, koliko njih je uopšte uradilo i samo jedan test vodnepropusnosti i kada smo bili bogata zemlja, koliko ih je uopšte krenulo sa reparacijom silikona a da im prethodno spojevi nisu bar malo negde popustili. Ako je bar prosta većina kampera i prikoličara u Srbiji uradila test vodonepropustnosti bar jednom, ili je prepakovala silikone iako su bili neoštećeni, ja sam onda zaista napisao najveću glupost na ovom Forumu i ja se samo u tom slučaju ovim putem svim članovima izvinjavam za napisanu najveću glupost i dati savet na ovom Forumu. Izvinjavam se, savet je zaista dat u dobroj nameri, ali bih rekao da smo moji roditelji i ja od 1973-e godine do danas promenili 4 prikolice i jednog kampera. Nijednom, ali i slovima niiednom, ni mi niti drugi naši prijatelji koji su imali i imaju prikolice, niti stečeni prijatelji iz kampa, nisu išlii na bilo kakav test u vezi puštanja vode. U celom ovom periodu od 40 godina, samo jedna moja prikolica je pustila vodu i to na prednjem prozoru, ispod gume. Zamenili smo gumu i koristili je dalje, nikad više nije pustila vodu. Normalno radilo se o bljak Treskinoj Trim prikolici.

Ovo je deo imidža novopečenih kampera, ali suštinski samo daješ pare za dž. serviserima i proizvođačima. Ko ima dovoljno para i za ovu svrhu, neka izvoli, svaki test je dobra stvar, od viška glava ne boli, ali ja jok.
Meni je na kamperu velikim slovima i sa ogromnom slikom kapljica vode pisalo: garancija za vodotesnost 6 godina, ali dole na garanciji malim slovima napisano i da vodotestnost važi samo ako se ide na test kod ovlašćenog servisa na svake 2 godine. A test platiš 100-200 Eur, bez obzira što nigde ne curi. Pa ti kao imaš garanciju. Prevara bre, na kub.
Pet puta je bolje i korisnije kupiti dobar aparat za pranje i sam voditi računa o sopstvenoj stvari. Ja imam običaj da oduvek sam perem i auto i kamper i što sam radio i sa prikolicom, dok sam je držao. Ne zato što žalim da dam novac peračima, nego upravo zbog stalne preventivne kontrole. Kamper perem poluprofesionalnim aparatom pod pritiskom, okupam ga fest i to iz blizine, pod pritiskom od 150 bara, pa ako negde na spoju pušta, on će sigurno pokazati. Pritisak vode na crevu je takav da kada sam ga jednom slučajno prineo sundjeru, iscepao ga je za tili čas, kao džukac novine. Voleo bih da znam kako li se taj test vodonepropustnosti obavlja u ovlašćenom servisu i pri tome papreno naplaćuje. Verovatno prskaju kampere vodom sa planinskih izvora i prave ozonski sloj.

Bez obzira na moj stav i komentare, zbog drugih članova, zamolio bih Admina da Nam dostavi adresu ovlašćenog servisa u Srbiji koji vrši vodotesnost kampera i prikolica, jer zadnjih godina je poprilično uveženo prikolica u Srbiju, uglavnom se radi o onima koji spadaju pod kriterijum "preporučeni test na svake 2-e godine", a neko od vlasnika kampera ili prikolica sigurno želi da bude siguran i plati taj test od par stotina evrića, ili je to možda u planu za novi kamping centar, pa da sačekamo.
Poslednja izmena od sprinter u 14 Maj 2013 01:52, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 772
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Kao jedan od najmlađih forumaša/kampera (po stažu i po godinama života) predlažem neko spontano okupljanje jedan od narednih vikenda kako bi prekinuli hejt i sujetu. Ima li ko predlog mesta?
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Ne radi se ovde o tome da li je neko dao dobar ili pogrešan savet, već način na koji je on prokomentarisan.
Ako je neko pogrešio ili nije u pravu, može mu se to reći bez uvreda i sarkazma. Nije teško biti fin...
I naravno da mora postojati odgovornost za svaku izgovorenu reč, ali to nije slučaj ovde na forumu.
Ista priča ponavlja se već duže vreme pa stoga postojanje odgovornosti jednostavno "NE ODGOVARA ISTINI"!
Omnia mea mecum porto
Odgovori