Komunikacija na Forumu

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Post od mustang »

Trebalo je da moj prethodni post bude pre Sprinterovog, zakasnio sam malo.
Omnia mea mecum porto
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Sprinteru, predaleko si otisao sa komentarima i presiroko. Kao diler nemacke kompanije BUERSTNER pratim instrukcije renomiranog proizvodjaca i prenosim sustinu. Niko nije rekao da treba raditi servisne radove koji kostaju kako kazes stotine eura. Potrebna je kontrola spojeva, gumenih dihtunga oko prozora i vrata. Vizuelna, detaljna. Pa ako se ukaze potreba onda se ulazi u troskove koji su daleko manji od otklanjanja posledica prodora vode. Sve kolege koje su zelele preventivno dodatno zaptivanje uputio sam na komsiju , firmu GLASSERVIS koji je izuzetno strucan za navedeni posao. Da zakljucim, interes mi je malo drugaciji od onog koji mi imputiras. I daj malo samokriticnoti. Napravio si los komentar u vezi vode i izvinio se i tacka. Ljudski je pogresiti i prekomerno kritikovati. Ali nismo na sudu da se branimo napadajuci i iznositi razlicite motive za ljudsku i principijelnu reakciju. Ako nekome nisam pomogao od kolega kamperista nisam ni odmogao. To svi znaju a i onaj gore. Pozdrav i vidimo se na druzenju u junu u organizaciji DuletaHY jer je veceras preuzeo obavezu. Ponesi onu tvoju rakiju.Admin Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Što se tiče mog priznanja za loš komentar i izvinjenje u vezi vode, očito ponovo nisi baš detaljno pročitao moj post. Ja sam rekao da se izvinjavam samo u određenom slučaju.
Nebitno, zaista mi nije namera da se prepucavam, apsolutno mi je nevažno da li sam ja ili je i neko drugi u pravu. Lepo je skrenuta diskusija tako da je zanemarenai suština teme.
Vidim da sam dzabe šiljio olovku, pa ću je odložiti.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

BOSS napisao:Po cemu su moji komentari nekorektni i o kakvoj uvredi se radi? ....
...
Upravo zelim, da sprecim, da takvi clanovi svojom povrsnoscu i lakomisljenoscu, deleci kojekakve
nekompetentne savete i sireci neistinu, dovode u zabludu mnoge druge koji savet traze i ocekuju da im se pomogne.
Do tih clanova nazalost jos nije stigla stara izreka: „cutanje je majka mudrosti“!
Mislim da je konacno bilo vise nego dovoljno tog nadmudrivanja i izigravanja velicina iza kojih ne stoji nista!
Forum je javan i treba se trudidi da se u svakom slucaju ocuva njegova ozbiljnost, i to u smislu sta se pise.
Vazno je da se samo pise, pa makar i bilo sta i da se ima pravo na to jer je platio clanarinu....? Smesno!!!
Postavljeno pitanje i malo kasnije dat odgovor na postavljeno pitanje. Skoro pa kao Slovenska antiteza!

Ovaj problem i još neki drugi tinjajući problemi se moraju rešiti unutar kluba i zato je stvarno veliki organizacioni propust to što još nije bilo prolećnog okupljanja i to što dve godine nismo održali skupštinu kluba.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Post od admin »

Saglasan sam sa kritikom i cekam od Duleta HY predlog mesta i termina.
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Mozda ste primetili ako ne evo male dopune foruma.
Pre neki dan zapravo11.08. sam se cuo sa Programerom Igorom i dopunili forum sa jednom malom sitnicom koja ce samo da potvrdi gledanost naseg foruma od strane clanstva i gostiju.
Po povratku sa odmora dulehy mi je saopstio saznanje sa putovanja da smo vrlo citani od strane Slovenaca na temama putopisa zasad najbolje opisana Grcka .
Prija svakako.
U doljem levom uglu ekrana na strani foruma postoji brojcanik koji uredno registruje preglede stranica, pa sad uzivajmo zajedno u gledanosti naseg foruma .
Zahvaljujem se Igoru
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

dodatak predhodnom tekstu je iznenadjujuca cinjenica da se dnevno otvori 3000 puta nova stranica na forumu !
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Post od DusanHY »

Verujte mi i ja sam potpuno fasciniran brojem posetioca našeg foruma, u proteklih 11 dana (od kad se meri posećenost forumu) dnevni prosek posećenosti je bio oko 4000 , što je fantastičan rezultata.
Koliko je naš forum poznat i posećen spoznao sam tek ovog leta u Grčkoj, naime par Slovenačkih posada je mi je reklo da sve informacije o Grčkoj "skidaju" isključivo sa našeg foruma. Par njih je čak prepoznalo i moj projekat samogradnje, a pitali su i za Gross-a, Admina, Mustanga ....
U prolog ovome ide i činjenica da je u poslednjih par meseci počelo značajno omasovljenje članstva na forumu.
DraganBGD
Korisnik
Postovi: 31
Pridružio se: 06 Jul 2013 00:24
Lokacija: Beograd

Post od DraganBGD »

E, tu cu ja da dam moj doprinos ;) dokumentarac o srpskim camperima ;) i evropejci ima da zavide :)
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Ekstra , nesta sto bi bila nasa licna karta, cesto nas ima i na medijama i uvek nedostaje materijal u pozadini , verzija od 10 sekundi , pa recimao od 20 sek , za pojedine prilike i naravno dokumentarac koji bi nas prestavio na sajtu , koristio na facebook i naravno yuo tubu .
Ako te ima na ovim stranicama postojis ako te nema nisi nikad ni postojao.
(dali znate da ne postoji banka u Srbiji koja ce vam dati kredit ako radite u firmi koja nema fiksni broj telefona registrovan na firmu )
Po tom kljucu svi kamperi koje vidite u Srbiji su stranci dok se neinformisete da toga ima i kod nas
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Šta se ovo dešava?

Kada kliknete na podforum ili temu, uz nju iskaču i neki čudni sajtovi.

Bila su mi čudna neka dva tri komentara novih članova. garantovano se kroz njih maskiraju i probijaju.

Admini, pomažite, da ne bude kasno
Poslednja izmena od sprinter u 06 Feb 2014 17:33, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Ovo mi je sumnjivo

http://campingclubbelgrade.org/upload/v ... 028#p12028

http://campingclubbelgrade.org/upload/v ... 702#p11702

Sada ne mogu da nađem, ali ima jedan tekst koji mi baš odudara
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Post od sprinter »

Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 772
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Post od Jader »

Bravo Sprinter za prepoznavanje, ovo su sve botovi!
Poslednja izmena od Jader u 06 Feb 2014 23:37, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
liiiman
Korisnik
Postovi: 536
Pridružio se: 10 Maj 2010 11:38

Post od liiiman »

Molim administratore da obrišu sve korisničke naloge koji se pojavljuju putem ip adresa 175.110.x.x , i da se ovim adresama zabrani pristup. Svi navedeni primeri od strane Sprintera, a ima ih još, su postovani sa ovih IP adresa. Proverom ovog adresnog opsega vidi se da je korišćen za razne "prljave" rabote na Internetu tako da nam nikako ne trebaju na forumu.
Odgovori