Revija i TV emisija SAT

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

Slika


Posle toliko vremena novinari i ljudi koji promovisu automobilizam i saobracaj u zemlji Srbiji su primetili da postoje i vozila kao sto su kamperi i naravno kamp prikolice . Necu sad da kritikujem sto se to nije desilo pre vec da skrenem paznju nasim forumasima da nas klub kao i ideja kamper vozila dobijaju i paznju u popularnoj emisiji SAT.
Imao sam priliku juce da objasnim novinarima nacin koriscenja i osobine kampera sa uslikavanjem modela koji su bili na placu Kaming kluba Srbija , njihovog enteriera i po ko zna koji put primetio njihovo iznenadjenje na opremljenost vozila i trenutno pokrenutu mastu o koriscenju istih.
U svakom slucaju mislim da ce se od nedelje u emisiji Sat i reviji takodje otvoriti tema Kamperi i to je po mom uverenju izgleda samo pocetak SERIJALA u ovoj popularnoj emisiji.
Akcenat je dat na ono sto sad radi firma LHC vezano za proizvodnju prvog Srpskog kampera EMAMOBIL
O ovom projektu ce svakako biti jos reci od samog nosioca posla Dusana Krvavca i siguran sam da ce otvoriti mnoge mogucnosti buducim kamper vlasnicima . Napomenucu samo mogucnost da dimenzije , kao i opremu mozete birati sami do detalja kao i navoz (vozilo koje zelite) novo polovno -Vase ... Nesta slicno onom sto se desava sad i u gradjevinarstvu valjda se zove siva gradnja . Nadam se da sam Vas bar malo zainteresovao , dakle nedelja emisija SAT...
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Post od Dragan »

Dobro da je, najzad, krenulo.
Poslednja izmena od Dragan u 12 Jul 2013 12:41, izmenjeno 1 put ukupno.
Sinbad
Korisnik
Postovi: 375
Pridružio se: 06 Avg 2012 22:59
Lokacija: NS

Post od Sinbad »

Konacno. Bravo!
Kad se mora, nije teško.
lio
Korisnik
Postovi: 525
Pridružio se: 17 Mar 2011 21:49
Lokacija: Prokuplje

Post od lio »

Svaka čast, sve pohvale. Ovo je tema koja je trebala da bude razrađena i ranije, ali tako je, kako je. Mi smo u više navrata slali e-mail emisiji SAT ( i više godina ranije) da obrate pažnju i na ovaj vid turizma, pa mi je jako drago da su sada konano krenuli i siguran sam da če ovo imati odjeka u javnosti. Jedva čekam da vidim prve srpske kampere (mada koliko ja znam za sada atestiranje nije moguće kod nas)
Pozdrav
Korisnikov avatar
groskamper
Site Admin
Postovi: 2004
Pridružio se: 11 Avg 2009 18:46
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od groskamper »

stranica na kojoj se moze pogledati reportaza iz emisije SAT
prva trecina emisije...

http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/22/R ... /SAT+.html
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Post od driver57s »

dobar projekat i sa tehnicke i sa ekonomske tacke, nadam se da ce na narednim skupovima kampera biti prezentiran prvi srpski kamper
sa srecom pocetak
Odgovori