Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Odgovori
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Post od admin »

Predlazem termin naseg jesenjeg druzenja 18. 19. i 20. septembar 2015.god u Beogradu na Ada Ciganliji. Tom prilikom cemo proslaviti 10.god rada Kamping kluba Beograd.
Pozivam sve kolege da se ukljuce u organizaciju druzenja sa svojim predlozima, idejama i inicijativama. Nadam se da cemo naci nekoliko sponzora koji ce pomoci organizaciju druzenja i proslave. Pozdrav Admin
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Post od sprinter »

Izgleda da sam ja mozak parkirao kući kad sam krenuo na druženje.
Zaista se ne sećam da je bilo ko na Oblačinskom jezeru pominjao Adu Ciganliju i Beograd za druženje. Mislim da su bile dve destinacije u opticaju, Zasavica i Zlatibor. Dogovor je pao da to bude Zasavica, mada ja mislim da je bolje bilo da smo našli neko srednje rešenje, svima približno daleko ili blizu.

Što se tiče Ade Ciganlije, verujem da će biti zainteresovanih za druženje, i treba da bude što više ali odmah da se izjasnim, žao mi je društvo, ja ovaj put ne dolazim. Želim Vam lep provod. Ne zameram, nemojte ni Vi meni na odluci, vidimo se na nekom drugom mestu.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Post od admin »

Lokacija za proslavu je na Oblacinskom jezeru je diskutovana i ostalo je da se vidi oko rezervacije termina. Ja sam uveo jos neku opciju jer sam posle razgovora sa kolegama iz Slovenije dosao do zakljucka da nam moze biti malo tesno. Oni imaju veoma bolno iskustvo skupa pre par godina kada je dosao neocekivano veliki broj kamperista gde su imali dosta problema u organizaciji. Hajde da se baziramo na fiksiranje termina a da do kraja juna jos procenimo potencijalni broj pa da planiramo. Zbog konfora i lakse organizacije i meni vise odgovara Zasavica ali da ne iskljucujemo i druge opcije. Pozdrav Dusan
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Post od Dragan »

Nisam prisustvovao dogovoru na Oblacinskom jezeru, ali ako je dogovorena lokacija ne treba sad naknadnim predlozima unositi zabunu. Jedino ako nema nekog jakog razloga da skup ne moze biti organizovan na planiranom mestu. Sada se dogovaramo za termin ukoliko i on nije vec utvrdjen. Meni trenutno odgovara svaki termin.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: Jesenje druzenje-proslava 10.godina kluba

Post od admin »

Definitivno ostaje Zasavica 18.19.20.septembar. Dobio sam malopre potvrdu od direktora Jovana Vukadinovica da je termin slobodan i da je u medjuvremenu prosiren kapacitet tako da broj kampera nije limitiran na dosadasnji kapacitet kampa. Dobili smo poziv od predstavnika Kamping kluba Slovenija da ih posetimo na njihovom kamperskom skupu u Novom Mestu 19. 20. i 21 juna gde cu im uputiti direktan poziv za nasu proslavu,posto ja idem. Pozivam kolege ko moze i zeli da podjemo zajedno.
Pozdrav Dusan
Odgovori