ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od admin »

Link za prijavu:

https://goo.gl/etYKQX" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
skakavac
Novi korisnik
Postovi: 1
Pridružio se: 15 Sep 2015 16:47

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od skakavac »

Hi there! Hola amigos! Sorry because I cannot communicate in srpski language. Maybe you want to improve your English o practicar tu español :D

We would like to go on Thursday morning if is possible... Please, let me know if it is needed to call in advance or book somehow.
So happy about this weekend! See you soon
:wave:
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od admin »

Thursday is OK. Regards Admin
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od Sokol »

Poštovane kolege ukratko da vas obavestim o našem druženju u Zasavici ovog vikenda.-Okupljanje počinje u petak ,upoznavanje sa novo pridošlim članovima,večera ko šta ima.
Subota, prepodnewvno druženje,ručak,pasulj iz kotlića i ko šta ponese,Švetski sto- SVEČANA VEČERA SA MUZIKOM POČINJE U 18h organizator CAMPING CLUB SRBIJE,
I predsednik Dule.
Nedelja, Jutarnje druženje uz kafu i ručak RIBJA ČORBA I KO ŠTA IMA ŠVETSKI STO.Za sva dodatna dešavanja bićete tamo obavešteni.Zamolio bi vas da za ŠVETSKI STO sami ponesemo pred jela i piće.VEČERA SA MUZIKOM -GRATIS.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od admin »

Par dodatnih informacija. U vezi majica. Svaki clan kluba dobice po jednu majicu na bazi clanarine koju je uplatio. Ako zeli dodatnu kolicinu , potrebno je da izvrsi narudzbinu mejlom ili sms na 063266032. Cena je nabavna 350 din . Firma Focus iz Nisa. Gosti na nasoj proslavi dobijaju na poklon po jednu majicu i malu zastavicu kluba. Naruceno je 20 zastavica sa stalkom od firme Radna zena i placeno 7000 din.
Boravak u kampu je besplatan. Clanovi kluba nemaju nikakvih finansijskih obaveza na proslavi. Potrebno je samo da za svoju posadu ponesu hranu i pice za obroke koji nisu organizovani. Znaci imamo pasulj a la Dule Hy u subotu izmedju 12 i 14 h, veceru sa muzikom prasetinom od 19h a u nedelju riblju corbu ala Sokol od 12-14h. Posto cemo imati kampersku sofru tu mozemo dodati po nesto kao predjelo , domacu rakiju i slicno. Znaci poneti nesto vise nego sto je potrebno za zajednicku trpezu. Tu je vidjena Marija sa svojim cuvenim piticama .... Vidimo se u Zasavici da se druzimo i veselimo. Jedino ce mozda vreme biti problem??? Zbog potrosnje piva i osvezavajucih napitaka. Pozdrav Admin
Korisnikov avatar
DusanHY
Korisnik
Postovi: 513
Pridružio se: 05 Maj 2011 10:31
Lokacija: Zemun

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od DusanHY »

Mala ispravka ... u subotu kuvamo pasulj u zemljanom loncu i pileći paprikaš u kotliću. A la Jader i Dusan HY.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od sprinter »

@Sokol legenda, ulepšao Nam dan

Sad bar znamo šta Nas čeka
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od admin »

Proslava desetogodisnjice kluba je protekla radno i svecano. Skup su svojim dolaskom i radom uvelicali predstavnici Agencije za bezbednost saobracaja , gospodin Vasin podpredsednik vlade AP Vojvodina, predstavnici turistickih organizacija , novinari iz nekoliko redakcija kao i iz RT Vojvodine. Mislim da svi mozemo biti zadovoljni ukupnim efektima skupa a informacije o izvestavanju slede, kao i zakljucak skupa koji je na kraju okruglog stola usvojen. Atmosfera na svecanoj veceri u restoranu u rezervatu prirode uz tamburice je bila ocekivano vesela, a slavlje je nastavljeno u kampu do sitnih sati. Kao goste imali smo delegaciju iz Madjarske, Bugarske,Spanije a bilo je ukupno 25 posada sa oko 80 ljudi. Koristim priliku da jos jednom zahvalim sponzorima koji su pomogli organizaciju posebno izuzetno ljubaznom domacinu kampa gospodinu Jovanu Miladinovicu. Zbog velikih obaveza tokom samog druzenja prevideo sam fotografisanje skupa i atmosfere , pa molim kolege da mi fotografije dostave na nas mejl campingclubserbia@gmail.com Pozdrav admin Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od sprinter »

što se tiče fotki ja sam ovaj put omanuo. Nešto nisam zadovoljan kako sam slikao i kakve su ispale slike.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od Dragan »

Dajte fotografije ma kakve bile da se vidi jubilarni skup.
miki56
Korisnik
Postovi: 49
Pridružio se: 17 Jun 2011 14:51
Lokacija: Smederevo

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od miki56 »

Evo video klip sa fotografijama iz Zasavice iz našeg ugla.

https://youtu.be/CYUk7Bx947Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrav svima.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od Dragan »

Hvala Miki na lepim fotografijama.
Pozdrav. :wave:
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od admin »

Molim ponovo kolege da mi posalju fotografije sa skupa na mejl kluba. Od silnih obaveza prevideo sam foto aparat . Aparat su koristili, video sam ih, Miki, Sprinter, ... Nemam ni jednu fotografiju sa okruglog stola.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od sprinter »

Ja stvarno nisam bio prisutan na okruglom stolu, tako da nemam ni slika sa tog događaja. Ups, ne govorim istinu. Kako je okrugli sto malo izmenio formu pa se malo više izdužio, da ne kažem produžio, Djuka i ja smo usred debate ušli i naočigled stručne javnosti maznuli prase koje se opasno počelo hladiti, pa je postojala bojazan da ćemo da se gosimo hladnim pečenjem, što nije bila namera organizatora. Isto je na radost ostalih vitezova koji nisu uspeli da ugrabe stolicu i zauzmu mesto za okruglim stolom, vrlo brzo pretvoreno u sitnu parčad i nestalo u vidu oblačka, što je organizatorima bilo veoma drago, jer znači da trud nije bio uzaludan.

Što se tiče fotografija, jesam slikao, ali zaista nisam nešto preterano prezadovoljan slikama, zato ih nisam ni postavio na Forum.
Ne znam da li je neko još slikao, verovatno jeste.

Druženje je zaista bilo divno, sem male sitnice a ona se ogleda u tome što Nam je nakon oficijelnog dela u Subotu veče onemogućeno da se malo opustimo i proveselimo uz muziku ( a obećano je i napisano u programu ), pa ispade da je Vlada džabe donosio razglas i trošio vreme na sklapanje tehnike. U svakom slučaju iz svega se uvek može izvući neka pouka. Ne zamerite, meni je bilo malo ružnjikavo i osećao sam se nekako bez veze, zato pišem o tome, ne bih da otvaram diskusiju, šta je bilo, bilo je.

PS: Ne bih voleo da neko misli da kudim, ne daj bože, to mi uopše nije namera, ovo je samo jedno malo zapažanje.
Welke.NS
Korisnik
Postovi: 16
Pridružio se: 09 Maj 2015 00:24

Re: ZASAVICA 18.19. i 20.septembar 2015.

Post od Welke.NS »

Miki,
odlična retrospektiva depšavanja u Zasavici.
Odgovori