DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Sokol »

TRUDIMO SE DA SVE PROTEKNE U NAJBOLJEM REDU,ŽELIMO VAM DOBRODOŠLICU I LEP PROVOD.
UPRAVA KLUBA.
YU1PSO
Ivko
Korisnik
Postovi: 9
Pridružio se: 24 Sep 2013 23:21

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Ivko »

Nazalost necu moci da dodjem zbog nekih problema.
Veliki pozdrav, cestitam Vam predstojece praznike i zelim Vam lep provod.
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od rekreator »

Još jednom da ponovimo, nije na odmet.
Dolazak iz bilo kog pravca do mesta Deliblato.
U mestu Deliblato glavnom ulicom produžite severno, u pravcu peščare.
Na oko dva kilometra od Deliblata ulazite u šumu, a nakon sto metara posle toga put se račva.
Postoji putokaz.
Vi idete desno još 1500 metara u Pravcu Omladinskog naselja ČARDAK.
Kada stignete do parkinga videćete kampere, produžite još 150 metara makadamom.
Čekamo vas i radujemo se novom susretu.
PANČEVAČKA EKIPA, "Rekreator" - Miki i "Radar" - Vlada

Gogle Earth: Ukucajte "Omladinsko naselje ČARDAK"
Koordinate:
44°51'21.64"S
21° 5'39.71"E

Sve sugestije i predlozi su dobrodošli.
Miki - Pančevo
rekreator
Korisnik
Postovi: 97
Pridružio se: 12 Avg 2011 00:48
Lokacija: Pančevo

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od rekreator »

Prilaz Omladinskom naselju ČARDAK iz pravca Deliblata;
http://i430.photobucket.com/albums/qq26 ... ytyhes.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Mapa ulaska na naš parking.
Potrebno je proći pored parkinga, produžiti još oko 100 metara, okrenuti se i ući iz suprotnog pravca
pogledaj mapu;
http://i430.photobucket.com/albums/qq26 ... fkdi47.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

U ostalom, tu smo mi domaćini da asistiramo.
U Bilo kom momentu, za bilo kakvu asistenciju možete pozvati moj broj
Miki 069 8479001
Miki - Pančevo
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Jader »

Da li neko zna kakav je put od Bavaništa do Deliblata, isplati li se ići tom prečicom?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od sprinter »

Ja sam išao u više navrata poslovno do Dolova. KOliko se sećam tu je negde u blizini Bavanište. Out je bio skroz ok. asfalt sve vreme.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od sprinter »

Ja krećem do kampera, treba da ga sredim za druženje. Ulećem u skafander, pa na pranje.
Vidimo se u Subotu pre podne, ko preživi, pričaće.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Dragan »

Zbog novonastale situacije nadam se da cu krenuti u subotu prepodne.
Pozdrav.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od admin »

Zahvaljujemo na izuzetnom gostoprimstvu nasih clanova Mikija-Rekreatora i Vlade -Radara na Deliblatskoj pescari. Sve je proteklo kako treba a i vreme nas je posluzilo. Atmosfera je na zajednickom rucku bila standardna uz dobro raspolozene muzicare . Treba da budemo zadovoljni posetom clanova kluba, obzirom na poklapanje dva praznika. Dosli su i dva nova clana kluba Dok sa Gocom i unucicima i Mile Letac sa Savkom, tako da se nasa porodica i dalje siri. Posebna zahvalnost preduzecu VOJVODINA SUME koje nam je omogucilo boravak na sjajnom mestu uz obilatu asistenciju naseg clana Rokija. Nadamo se da ce se posle nase posete inicirati nadlezni da naprave projekat izgradnje-opremanje kampa- Uslovi su fantasticni a mi smo na raspolaganju za konsultacije. Nas susret je zabelezila i tromitutna reportaza sa naseg skupa , koju mozete pogledati na sajtu Televizije Pancevo.
marija
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 31 Jan 2014 22:58

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od marija »

Pozdrav svima i veliko hvala organizatoru na prelepom druženju i izboru fantastične lokacije.

Još jednom veliki pozdrav SVIMA i do viđenja na nekom novom čarobnom mestu.

Kamperisti iz Starih Banovaca.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Dragan »

Ne bas dobro vreme nije moglo pokvariti uzitak koji smo si priredili ovom prilikom. Posebno se zahvaljujem organizatorima na iskazanom trudu da sve protekne u najboljem redu u cemu su u potpunosti uspeli. Ja sam nastavio " kampovanje" na periferiji Beograda (Bolec) dok su supruga i cerkica boravile u kuci rodjaka. To je bila prilika da posetimo Admina u sedistu kamp kluba u Visnjickoj i da budemo njegovi gosti. Prijatno sam bio iznenadjen jako povoljnom lokacijom koja je maltrne, u samom centru Beograda i prava je steta sto to nismo iskoristili u svrhe nekog " urbanog " druzenja kada u Beogradu ima neke interesantne manifestacije. Admin je u par navrata pokusao da nam na to ukaze i nudio nam mogucnost da provedemo neko vreme na njegovoj lokaciji. Za nas koji smo podaleko od Beograda to je povoljna prilika da se bez ikakvih troskova smestaja boravi u Beogradu i proprate neke manifestacije ili da si priustimo par dana boravka u glavnom gradu na povoljnoj lokaciji. Ocekujem da neko ko poznaje desavanja u Beogradu predlozi neki interesantan dogadjaj u glavnom gradu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od sprinter »

Takođe se pridružujem čestitkama za organizatore. Iskreno, nisam ni sumnjao da će sve proteći u najboljem redu. Čuo sam i za probleme koje su organizatori imali, zato posebne čestitke ua sve što su Nam priredili.
Što se tiče Beograda, zaista mislim da treba da jasno razdvojimo prolećno i jesenje okupljanje, od nekih ad hoc okupljanja. Beograd može biti interesantan nekome za ad hoc okupljanja, ali za prolećna ili jesenja, smatram ne, bar ja tako mislim.
Urbana druženja su mi nekako suprotna druženju u prirodi, ja ih bar ne upražnjavam kamperom.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od Dragan »

Sprinter, ne govorim o tradicionalnim prolecnim ili jesenjim ili o drugim okupljanjima u prirodi clanova kamp kluba. Nisi me razumeo. Mislim na neke manifestacije, na primer, Beer Fest, Fest, ili neka druga manifestacija kojoj bi neki clanovi zeleli da prisustvuju, a to sto nudi Admin je, po meni, prava stvar. Sta bi smetalo da uz druzenje propratimo i neki " urbani " dogadjaj. Pirot ,onaj gradjanski, kojeg na zalost vise nema bio je poznat po igrankama i zabavama. Toga vise nema. Cuo sam da u Domu vojske u Beogradu organizuju tradicionalne igranke. Sta bi smetalo da jednog vikenda gostujemo u Beogradu i ,recimo, provedemo neko vece na nekoj takvoj igranci i podsetimo se nekih vremena kada su bile neke zabave drugacijeg tipa od onih koje se sada priredjuju po splavovima sa silikonskim sponzorusama. O takvom "urbanom" druzenju ja govorim i to nema veze sa onim o cemu ti pricas. To su potpuno dve razlicite stvari. Zato treba otvoriti novu temu da vidimo sta o tome misle drugi clanovi. Naravno to moze biti i Vasar u Sapcu, Leskovacka rostiljijada ili drugi " urbani " dogadjaj .
Pozdrav tebi i Tanji. Dragan.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od sprinter »

@Dragan
Smatram da sam razumeo , bar mislim da jesam tvoje prethodne postove. Ja apsolutno nemam ništa protiv ad hoc druženja kao što sam i napisao.
Slobodno neka se otvori diuskusija u vezi ovakvih druženja, ja nisam protiv te ideje, svojski je podržavam.
Ja sam se samo izjasnio o prolećnom i letnjem okupljanju, za njih smatram da im nije mesto u gradskim okruženjima. Ja sam se oglasio samo zato što si ti u prvom postu napisao da nam je Admin više puta sugerisao Beograd i sl. pa ispada kao da mi nismo prihvatili ili razumeli šta predlaže. Tačno je da je bilo sugestija od Admina, ali ne zbog Bir festivala ili nekog sličnog i konkretnog događaja ili dešavanja, već uglavnom kad je bilo reči oko predloga gde ćemo se okuplti na proleće ili u jesen. Pogledaj malo po Forumu u temi Putovanja, pa ćeš se uveriti o čemu pišem. Ima čak i posebna tema Predlozi - Majsko okupljanje u Beogradu, a i na drugim mestima smo diskutovali o okupljanju u Beogradu i koliko me sećanje služi zaključili upravo nešto ovako kako sam ja pisao u prethodnom postu. Ili možda grešim. Ja sam se ovog puta oglasio, da ne bi ponovo otvarali temu prolećnog i jesenjeg druženja u gradskim uslovima, to mi je bezveze i samo sam se zbog toga uključio u diskusiju, ništa više.
Pozdrav takođe za tebe i Bojanu, i vidimo se.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Re: DELIBLATSKA PESCARA 29.30.04. , 01.02.05.2016

Post od driver57s »

Uz sve pohvale organizatorima skupa, zahvaljujem im se na velikom zalaganju i trudu koji su ulozili da bi nas docekali i smestili. meteo uslove nismo mogli da biramo, kako su najavljivali jos je i bilo dobro, da nije bilo kise ostali bi jos jedan dan. za sve ostalo domacini su se potrudili da nam ovo druzenje ostane kao i sva prethodna u lepom secanju. bilo mi je drago videti se i druziti sa kolegama iz drugih gradova koje vidjam samo na skupovima.
nama je bilo lepo, i radujemo se sledecem jesenjem okupljanju.
Zaključana tema