JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

@Jader, svaka čast, pravi kamperski duh

PRIJAVE za jesenje druženje 30.09.2016- 02.10.2016. Koceljeva

1. Jader 2 odraslih + 2 dece
2. Sprinter 2 odraslih '+ 2 dece odrasle
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od ljubomir372 »

I ja sam ZA.2+4
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Dragan »

Sprinter sta mislis o pravcu Markovac-Donja Raca-Topola-Arandjelovac-Lazarevac-Ub-Koceljeva?. Mislim da ti tu cesto ides.Pozdrav
Poslednja izmena od Dragan u 09 Sep 2016 22:00, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

PRIJAVE KOCELJEVA 30.9.-2.10. 2016.

Post od Jader »

Ako nemate ništa protiv, mogao bih da napravim formular za prijavu, da bude preglednije. Kolege koje su se prijavili u okviru prethodnih postova, ja ću dodati na spisak.

Formular za prijavu
Lista prijavljenih
Poslednja izmena od Jader u 09 Sep 2016 23:49, izmenjeno 4 puta ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Dragan napisao:Sprinter sta mislis o pravcu Markovac-Donja Raca-Topola-Arandjelovac-Lazarevac-Ub-koceljeva?. Mislim da ti tu cesto ides.
Pozdrav
Može, skoro je sređena deonica. Lošije je malo od Markovca do Viševca, ostalo je ok. Iza Arandjelovca, jedno 20km treba skrenuti levo ka Lazarevcu, ne ići preko kopova. Iz Lazarevca izaći na Ibarsku pa levo i kod OMV pumpe skrenuti desno ka Lajkovcu. U Lajkovcu kad se spustiš sa nadvožnjaka, negde u centru mislim, preko puta autobuske stanice na semaforu skrenuti desno i izaći na Rukladu, pa preći preko nove trase autoputa i posle Ruklade nekih 3,4km izaći na glavni put, tu skrenuti desno i doći do Uba. Na Ubu sići pored crkve desno, ići faktički obilaznicom proći veliku silose s desne strane i pored velike i nove Nis petrol pumpe skrenuti desno i ići preko Trlića za Koceljevu.
Pozdrav
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: PRIJAVE KOCELJEVA 30.9.-2.10. 2016.

Post od sprinter »

Jader napisao:Ako nemate ništa protiv, mogao bih da napravim formular za prijavu, da bude preglednije. Kolege koje su se prijavili u okviru prethodnih postova, ja ću dodati na spisak.
Može , svaka pomoć je dobro došla
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Prijava za druženje

Tadija 1 odrasla osoba i 2 dece
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

sprinter napisao:Prijava za druženje

Tadija 1 odrasla osoba i 2 dece
Postavio sam linkove u prošlom postu pa ga prijavi da se ne dupliramo.

Još jednom link za prijavu i za pregled prijavljenih:

Formular za prijavu
Lista prijavljenih
Poslednja izmena od Jader u 09 Sep 2016 23:48, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Ja ne mogu da prijavim Tadiju, ne znam o čemu se radi.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

sprinter napisao:Ja ne mogu da prijavim Tadiju, ne znam o čemu se radi.
Pokušaj ponovo na gornji link, menjao sam linkove
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Uspeo, radi
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od mustang »

Nekako se brzo odlučiste za termin i lokaciju. Par dana i gotovo, i Vučić bre malo sačeka sa odlukom.
Podržavam svaki predlog i organizaciju, ali nekako se sve u zadnje vreme dešava nama daleko: Zlatibor, Zasavica i Deliblato.
Nama se to svede na vožnju od 5-6 sati u petak po podne, subota druženje i nedelja opet vožnja kao u dolasku.
Bojim se da od pravog druženja u subotu ne bude ništa jer će se svi verovatno raštrkati svako na svoju stranu da vide šta ima u Koceljevu.
A baš i nismo neki ljubitelji Marinka Rokvića, pa se nadam da će ozvučenje biti loše da ga ne čujemo sa parkinga.
Znam da mi sa juga nismo izneli neki konkretan predlog ali sam imao neku viziju da će to eventualno biti Srebrno jezero ili možda Belocrkvanska jezera,
za šta je već i bio dat predlog.
Ja imam ideje za ovaj naš kraj ali me je pomalo bila sramota da ih iznesem jer znam da je mnogima daleko i da sigurno neće doći.
Sisevac, Soko Banja - Ozren, Borsko jezero, Stara planina ili Vlasinsko jezero. Za prve tri lokacije bi sigurno bilo zaiteresovanih a za zadnje dve?
Setio sam se i naše organizacije skupa na Oblačinskom jezeru gde dosta posada sa severa nije došlo a gde se relativno brzo moglo doći zbog blizine auto-puta.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Dragan »

Boga mi, meni ce trebati barem 8 sati kako cenim.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od mustang »

Ti onda kreni u četvrtak.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Evo malo hronologije u vezi ovogodišnjeg druženja.

Vlado izvini, nemoj zameriti, ali da si bio malo aktivniji na Forumu, video bi da je Sokol postavio temu u vezi jesenjeg druženja 26. avgusta, dakle pre 15 dana.

06 Septembra Admin je direktno prozvao Vas sa juga radi organizacije i predloga.
admin napisao:Javi se JUG.


Vi se uopšte niste javili, jednostavno ste što bi rekli mladi "iskulirali". Ok, Vaša volja.

Nakon toga Jader daje predlog za Nautičko selo.

Admin 07.09. ponovo proziva Vas sa Juga
admin napisao:Ja bih radije negde na jug ali se niko ne javlja. Ne treba nista posebno od organizacije samo nam treba dovoljno prostora za dvadesetak kampera. Svako nosi hranu i pice sa sobom , imamo zajednicki krova nad glavom-paviljon, a iskusni mogu staviti nesto i u kotlic. Bitno je druzenje. Ako nema ideja i raspolozenih sa juga hajdemo na Savu ili u Sabac??
Vi opet ništa, opet kulirate.

U svom postu Admin ponovo proziva Nas Šapčane. Seti se da smo mi u par navrata prozvani da budemo organizatori druženja. Ja sam samo odgovorio na ne znam već koju prozivku da šabačka sekcija bude organizator. Seti se, bar Ja uvek insistiram da druženja budu koliko toliko približno daleko- blizu svima.

Iz kog razloga Vi sa juga ne dajete svoje predloge i lokacije to znate Vi, to je Vaša stvar, ne želim da se mešam u to, jedino se Posejdon jednom uključio u diskusiju i to tek 07.09. i izjasnio da podržava Jaderov predlog u vezi Belocrkvanjskih jezera, ali sam Jader kao predlagač je pre toga očito već sam odustao od ovog svog predloga i za druženje predložio Nautičko selo i dao konkretan predlog i program aktivnostić

Sad, napistai da ni Vučić ne ide tako brzo sa odlukama, izvini ali baš ne odgovara istini ( ne zbog Vučka, znaš moj stav o njemu). Zar je brzina da se počev od 26.avgusta do 08. septembra nije znalo gde ćemo se družiti? Pa kada bi mi to trebali da odlučimo gde ćemo se družiti, nedelju dana pred susret?

Što se mene tiče, zaista apsolutno sam i dalje saglasan i voljan da se družimo negde na Jugu, ali dajte Jug aktivirajte se i na ovom Forumu i dajte konkretan predlog.

Zaista ne razumem šta si hteo da kažeš ovim postom, izneo si kritike, sa mnogim tvojim stavovima se slažem, ali opet nemate konkretnog predloga.

Iskreno ni ja nisam ljubitelj Marinka Rokvića, ali nisam ga ja ni predoložio, on je kolateralna šteta, dolazi u paketu sa Festivalom. Ovo sa Koceljevom, da se ne ponavljam kao papagaj, došlo je sasvim slučajno i spontano. Na dosadašnjim druženjima, u nekim nevezanim razgovorima moja supruga je uočila da je kod par posada bila izražena želja da se poseti ovaj sajam, meni se sasvim slučajno dok sam odgovaro na prozivku upalila lampica, nakon toga sklopile se kockice i to je to.
Što se mene tiče ja više volim i preferiram druženje u prirodi, ovo je samo izuzetak koji potvrđuje pravilo.

Ne razumem poentu ovog posta u ovo vreme. Iskreno, ne razumem zašto je on napisan sada, u vreme kad se već ide u prijavljivanje za druženje?
Zaključana tema