JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od mustang »

Sprinter, potpuno si u pravu. Totalno smo neaktivni, ja pogotovo, priznajem.
Ja sam se tek juče posle dužeg vremena zakačio na forum i pogledao komentare u vezi skupa.
Cilj mog posta nije nikakva sabotaža pred druženje, već opomena nama sa juga da budemo aktivniji na forumu. Nismo dali predlog i nemamo prava da se bunimo.
Vidim da je predlog Koceljeva ispao potpuno spontano i ne zameram nikome a naročito ne tebi jer se svojski trudiš da klub i forum funkcionišu.
Meni u startu nije odgovarao datum ali nisam hteo da komentarišem ništa jer će uvek nekome nešto ne odgovarati. A znaš i sam da ja do sada nisam propustio ni jedno druženje ma gde ono bilo,
i ako mi možda nešto nije odgovaralo i bilo pravo.
Zato opušteno i bez bilo kakve tenzije, podržavam maksimalno mesto i organizaciju.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

Drugari, debata ona ovu temu je otvorena još 26.8.

Konkretni predlozi su bili: Belocrkvanska jezera, Srebrno jezero, nautičko selo "Biser" i na kraju Koceljeva.
Prva tri predloga sam lično inicirao i uz Ljubomiroa i Drivera bio spreman da organizujemo skup.
Srebrno jezero je otpalo zbog nemogućnosti uspostavljanja kontakta s vlasnikom kampa, a za ostale dve lokacije niko se nije izjasnio s juga (osim Dragana).

Koceljeva se pojavila na kraju kao Sprinterov predlog. Lično mi se urbane lokacije ne dopadaju (pa tako ni ova), ali cenim da je većina onih koji su debatovali bila "ZA".

Jedini naš član s juga koji je učestvovao u diskusiji je bio Dragan, koji ujedno treba da pređe i najveći put. Svi ostali su bili pasivni.
Mislim da je svima jasno da za organizaciju ovakvih skupova treba imati ljude na terenu. Lično bih se upustio u organizaciju okupljanja i na "mustangovom proplanku" kad bih imao ljude na lica mesta. :) Organizovati skup na Vlasini ili Staroj planini sa 300 km razdaljine, a bez ljudi na licu mesta nema smisla. Ako ekipa sa severa organizuje okupljanje, to ne može da bude na jugu, niti obrnuto. Nadam se da me razumete. ;)

P.S.
A što se tiče AV: koga god da pitaš, niko nije glasao za njega.
Kad ih pitaš jesu izašli na izbore, kažu da nisu. E pa tako je i ovde ;)
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od mustang »

Ne kažem ja da treba neko da organizuje skup na Staroj planini iz Beograda, jednostavno me je strah da dam predlog za Staru planinu ili Vlasinu kad znam da su od Beograda na više od 350km.
Naravno da je Sokol davno postavio temu za jesenji skup ali tek su 7.septembra dati konkretni predlozi. Pominje se Sisevac, Srebrno jezero, Boljevci, Koceljeva...
Admin 6. i 7. septembra proziva nas sa juga i tog sedmog se takoreći već sve završava. Jednostvno, nisamo imali vremena da reagujemo.
Opet ponavljam, podržavam predlog i organizaciju.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Dragan »

mustang napisao:Ti onda kreni u četvrtak.
Ma ja nesto razmisljam da krenem u sredu, pa da malo obidjem topolu i Arandjelovacki kraj. Jedino imamo problema sa tastom pa ne znam koliko ce dana moci da bude sama.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

mustang napisao:Ne kažem ja da treba neko da organizuje skup na Staroj planini iz Beograda, jednostavno me je strah da dam predlog za Staru planinu ili Vlasinu kad znam da su od Beograda na više od 350km.
Naravno da je Sokol davno postavio temu za jesenji skup ali tek su 7.septembra dati konkretni predlozi. Pominje se Sisevac, Srebrno jezero, Boljevci, Koceljeva i
odlučuje se takoreći istog ili ajde, narednog dana. Možda bi mi sa juga i odreagovali sa nekim predlogom ali je sve bilo prebrzo i nismo se baš snašli da ragujemo.
Demanti: "Naravno da je Sokol davno postavio temu za jesenji skup ali tek su 7.septembra dati konkretni predlozi."
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Sve je ok. Ja sam samo nekako morao da reagujem na post. Šta je tu je. Znam da nije bilo nikakve zadnje namere, ne daj bože. U svakom slučaju pričaćemo o organizaciji druženja i o ovome uz lično druženje, rakijicu i sl. kao što smo i do sada činili.
Hvala bogu, ima Nas dosta, i to iz svih krajeva Srbije. Sad kolegama iz Pirota ili nap. iz Subotice, sve je relativno daleko, ni Nama iz Šapca nije idealna lokacija, ali tako je kako je. Možda nije loše da se na primer na samom druženju samo načelno dogovorimo koja sekcija bi bila zadužena za sledeće druženje, uz pokroviteljstvo i koordinaciju Sokola. Ta sekcija bi i bila zadužena za odabir lokacije i onda ne bi bilo ikakvih nedoumica. Normalno ništa ne bi bilo zakovano, sve bi bilo stvar dogovora. Opet samo da ponovim da i ja dajem prednost prirodi, ovo se desilo zaista spontano i nenadano.

Što se tiče ovogodišnjeg druženja , i ja se nadam da smo bar dovoljno udaljeni od muzike i da Nam neće smetati .

Organizatori su mi rekli da je lokacija uz bazen. Pogledao sam preko google mapa i evo linka

https://www.google.com/maps/@44.467001, ... 3?hl=en-US" onclick="window.open(this.href);return false;

Mislim da imamo dovoljno privatnosti i da se neće toliko osećati buka. Prostor je kako vidim po fotografijama ograđen i osvetljen, tako da smo i sa te strane bezbedni. Idem u svakom slučaju na teren da proverim.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Sokol »

Pozdrav dragi prijatelji, drago mi je da je lokacija odabrana i svaka diskusija je na svom mestu, sobzirom da je i Mustang podrzao jako je bitno i njegovo misljenje. Kada je izabrano novo predsednistvo svako je ddobio zadatak i oblast i to funkcionise odlicno, naravno da svima nece udaljenost odgovarati, Mustang je lepo reko da je kamper skup hobi, ovo je nasa dobra volja i merak, a merak nema cenu. Hvala Sprinteru za organizaciju, mi smo vec dosta iskusni po tom pitanju i tu nema sumnje .Nadam se da cu stici za druzenje.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od admin »

Mustang, gledao sam program festivala u Koceljevi. Nedelja je nas dan za NIS VIL. Ponesi ozvucenje da im malo popravimo muzicke standarde. Hajde malo razdrmaj jug, malo vas je bilo na zadnjem skupu. Vidimo se i druzimo. Razmisli da poput nase vlade, zakazemo sastanak predsednistva u Nis krajem godine u drugom pokusaju. Pozdrav Admin
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sinisasky »

Prijavljeno vise dece od odraslih. E kada ovaj podmladak stasa za samostalno kampovanje, bice to rock n roll.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od admin »

Gledajuci kartu Srbije sever-jug, istok-zapad, neka okvirna tacka gde bi bila lokacija idealna za druzenje a u centru je Srbije , je zona Kragujevca. Pa da nadjemo onda zgodnu lokaciju i da predmet udaljenosti prevazidjemo?? Tesko je svima ugoditi. Kada ima raspolozenja , vremena i minimalnih finansija za druzenje onda lokacija nije presudna. Polako jacamo. povecava se broj clanova, a i preko 3% nam jaca privreda godisnje pa cemo doci u situaciju da 4 puta mesecno organizujemo druzenja, sirom zemlje,Evrope i sveta, sto ce se desiti u sledecih 5 decenija. Ali da bi dotle stigli, treba da definisemo cilj i napravimo prvi korak. Koceljeva. Tacka. Pozdrav Admin p.s. ko nije pravio zimnicu eto prilike da je nabavi za zimu .
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Sokol »

Nikako da pronadjem spisak da se prijavim, vracam se za vikend i bicemi drago da se vidimo u Koceljevu, zamolio bi nekog da me prijavi, Sokol 2 clana.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

Sokol napisao:Nikako da pronadjem spisak da se prijavim, vracam se za vikend i bicemi drago da se vidimo u Koceljevu, zamolio bi nekog da me prijavi, Sokol 2 clana.

Formular za prijavu i spisak prijavljenih su na ovoj strani.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Sokol »

Hvala Jader.
YU1PSO
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od šukitaxi »

Dobar dan svima,dodjoh sa mora pa da pitam kako idu prijave za nove clanove sto se tice okupljanja?gde se prvo treba javiti,u Visnjicku za clanstvo ili kako?
Hvala
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Чланство и јесенје друженје су две невезане ствари.
Што се тиче чланства то уреди са Админом у Вишнјичкој.
Што се тиче пријава за друженје, Јадер је на страни 3 ове теме поставио Формулар за пријаву, па се ту пријави.
Поздрав
Zaključana tema