JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Dragan »

Nauticko selo je sigurno lepa destinacija ali dajte i neki predlog za centralnu Srbiju(Reon Mladenovca, Kraljeva, Vrnjacke banje, Jagodine, Cuprije Soko Banje...)
Daleko mi je brate nauticko selo za dva dana.
Pozdrav.
sinisasky
Korisnik
Postovi: 28
Pridružio se: 01 Jun 2015 15:21

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sinisasky »

A onda neko kaze da smo mi Vojvodjani autonomasi. Nigde ne idemo dalje od Zemuna, hahahaha.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od admin »

Ja bih radije negde na jug ali se niko ne javlja. Ne treba nista posebno od organizacije samo nam treba dovoljno prostora za dvadesetak kampera. Svako nosi hranu i pice sa sobom , imamo zajednicki krova nad glavom-paviljon, a iskusni mogu staviti nesto i u kotlic. Bitno je druzenje. Ako nema ideja i raspolozenih sa juga hajdemo na Savu ili u Sabac??
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

admin napisao:Ja bih radije negde na jug ali se niko ne javlja. Ne treba nista posebno od organizacije samo nam treba dovoljno prostora za dvadesetak kampera. Svako nosi hranu i pice sa sobom , imamo zajednicki krova nad glavom-paviljon, a iskusni mogu staviti nesto i u kotlic. Bitno je druzenje. Ako nema ideja i raspolozenih sa juga hajdemo na Savu ili u Sabac??
Pošto sam posredno prozvan, red je da se oglasim.

Nama iz Šapca uopšte nije problem da ugostimo kolege.
Šabac je blizu Beograda i Vojvođanima. Južnoj sekciji je, da se ne foliramo, u suštini poprilično daleko.
Mi smo već bili domaćini jednog druženja, ali smo upravo zbog nepovoljne lokacije Šapca, druženje organizovali u Sisevcu.
Što se Nas tiče, iako je Allrounder trenutno u Španiji, mi smo spremni da ponovo organizujemo druženje u Sisevcu na način kako je predložio Admin.
Mi samo zaista ne bi želeli da na bilo koji način remetimo predlog kolege Jadera, što se Nas tiče odgovara Nam Nautičko selo, ali ukoliko je većina kolega za, mi smo spremni i da ponovimo druženje i budemo domaćini u Sisevcu.
Zamolio bih samo kolege da se uključe u diskusiju i izjasne, nemamo baš puno vremena.

PS: Jedina rezerva koju imam je to da ne znam kada će se u Koceljevi održati sajam zimnice, tu sam prisutan sa dve ekipe na takmičenju u spremanju gulaša.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

I šta sad, treba da glasamo?
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Obzirom da sam se setio da imam obavezu u Koceljevi za Dane zimnice i gulašijadu, proverio sam termin kada se ova manifestacija održava.

Na interenet stranici opštine Koceljeva stoji sledeća objava Festival zimnice 30.09.-01.10.2016.

Evo linka

http://www.koceljeva.gov.rs/index_files ... 02016.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obzirom na ovu situaciju, evo i predloga da se vidimo u Koceljevi u ovom terminu.
Ja redovno idem na ovaj festival, zaista je savršena organizacija, organizatori su super, ima aktivnosti sve vreme.

Kontaktirao sam organizatore i dobio načelnu saglasnost, volju i želju da Nas ugoste.
Verujem da ću sutra već imati zvaničnu potvrdu, pa ću se javiti.

Koliko su mi rekli, dali bi Nam lokaciju gde se održavaju moto skupovi u Koceljevi, to je u relativnoj blizini centra.

evo i linka same opštine

http://www.koceljeva.gov.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Dok sam pisao post, vidim da se Jader javio.
@Jader, što se mene tiče, sasvim mi je svejedno gde ćemo se družiti. Ova ideja u vezi Koceljeve se sasvim slučajno i bez ikave zadnje namere sama od sebe izrodila.
Nadam se da se ne ljutiš i ne zameraš i da je u suštini svima super da organizujemo ovo jesenje druženje u Koceljevi.
Ništa još nije sigurno, tek sutra treba da se potvrdi rezervacija. Ukoliko organizatori daju saglasnost , mislim da je super, i to kako za muški deo, tako i za gospođe, jer zaista ima šta da se vidi i da se pazari. Tu je masa štandova sa zdravom hranom, domaćim džemovima, zimnicom od svega i svačega, suvim mesom, domaćom radinošću, u delu gde je takmičenje bude oko 150 kotlića u kojim se sprema lovački gulaš, u toku dana su takmičenja, priredbe, uveče uglavnom bude koncert, stvarno ima svega, za svakog ponešto. Sama priroda je ok. Uostalom, neka se izjasne kolege, ali zaista što pre, samo da znam da li potvrđujem rezervaciju ili ne, ni zbog čega drugog, ne bih želeo da crvenim pred ljdima koji su mi sve ovo obezbedili i to free, ništa više.
Pozdrav
Poslednja izmena od sprinter u 07 Sep 2016 21:51, izmenjeno 1 put ukupno.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od poseidon »

Meni se lično Bela Crkva najviše sviđa,a još nisam bio tamo.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

Mi (Ljubomir, Driver i moja malenkost) smo imali dobru volju da organizujemo skup, do sledeće srede nije kasno da se organizujemo, posle toga teško. U svakom slučaju, neka bude kako većina odluči.

P.S: @sprinter Koceljeva nije baš mnogo bliža kolega s juga ;)
nis-koceljeva.gif
nis-boljevci.gif
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

@Jader. Upravo tako. Zaista mi nije bila namera da bilo koga miniram. Ovde nije stvar u kilometraži. Što se tiče kilometraže , bolja varijanta je Sisevac.
Ovaj predlog za Koceljevu se kao što sam rekao sasvim slučajno desio i to uz nevezan razgovor sa suprugom je sinula ideja: A što ne bi u Koceljevi, tamo je super, velikoj većini će sigurno goditi da posete festival zimnice, uz njega ima aktivnosti za malu decu, predviđeni su i koncerti za odrasle, dakle za svakog ponešto, provedemo dva dana uz ful aktivnosti i druženje.
Čistom srećom i sticajem okolnosti ovog puta imam dobru prohodnost ka organizatorima. Iskoristio sam neka poznanstva i obavio sam načelan kontakt sa organizatorima, dobio pozitivan signal, oni sutra to stavljaju na dnevni red Organizacionog Odbora, ja samo zaista ne bih želeo da ispadnem mufljuz i da ako Nam ljudi daju dozvolu ( u šta ne sumnjam), da ih ispalim ukoliko ne dolazimo.
Zato, ako se organizujemo, treba da im javim što pre , na vreme, samo to, ništa više.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od ljubomir372 »

Evo i ja malo da se uključim.Nema ljutiš ,nema miniranja forum po meni i postoji za zdrave i konstruktivne rasprave.Sad imamo dve lokacije lepe su i jedna i druga samo treba preći iz pasivnog čitanja foruma i izneti svoje mišljenje da bi se znalo šta raditi.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Dragan »

Vidi se da smo bas jaka druzina kada se utrkujemo oko toga ko ce biti organizator skupa. Podrzavam stav Admina oko obaveza organizatora. Treba to svesti na minimum angazovanja. Ovo sto sad predlaze Sprinter bas se fino namestilo. Ne znam samo kako se uklapa u njegov dosadasnji stav da se ne okupljamo u urbanim sredinama. Ja sam za Koceljevo pre nego za nauticko selo, mada bih voleo i tamo da odem. Bez obzira na daljinu u mom programu je jesenje okupljanje i samo me neka nepredvidljiva situacija moze spreciti da dodjem. U mom kraju nema destinacija gde se moze okupiti desetak vozila ( a nama treba veci prostor) a i vecini bi to bilo predaleko. Nadam se da ce biti jos koji predlog pa da hitno delujemo.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Sokol »

Pozdrav drugari, pomno pratim predloge i zelje za organizaciju naseg druzenja,kao sto vidite ni malo lak posao, sobzirom da ste mene izabrali da ja to odradjujem mislim uspesno do sada ,krenuli smo sa predlogom Srebrno jezero na kraju zavrsismo u Koceljevu , sobzirom da se odrzava manifestacija u tom periodu ,podrzavam Sprinterov predlog osim druzenja bice tu jos i drugih zabava.Sprinter vidim da si vec preduzeo neke korake nastavi i napravi spisak druzenja. Nadam se da nece biti zamerki ili nesuglasice vec smo postali jedna porodica .Vidimo se u Koceljevu.
YU1PSO
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od sprinter »

Ja sam se čuo sa organizatrima u Koceljevi.

Informacija je sledeća

Vrlo su radi da Nas dočekaju

Od organizatora imamo obezbeđeno sledeće:

1. Obezbeđen Nam je parking prostor koji će biti sređen i pokošen, radi se o prostoru gde se održava moto skup u Koceljevi, nekih 200-300m od centra, u blizini bazena. 99% će biti obezbeđeno i jedno 5 priključaka za struju.
2. za 50 osoba obezbeđeni su bonovi za hranu i po 1 piće i to za Petak za ručak i Subotu za ručak.

U centru varošice će tradicionalno biti postavljen veliki šator gde će biti organizovan ručak. Sve se kuva na vojnički način, u velikim posudama: Na meniju je: svadbarski kupus, gulaš, pasulj i škembići, po izboru pa ko šta voli.

Za Subotu ili popodne ili uveče predlaženo zajedničko muzičko druženje uz prasence. Uveče u Subotu u Koceljevi je predviđen koncert pa ćemo se u hodu dogovoriti o aktivnosti.

Molim kolege samo da potvrdimo da li prihvatamo ovaj predlog i da znamo koliko Nas dolazi, da bi se mogli organizovati kako treba i da bi i organizator u Koceljevi znao koliko ljudi očekuje.

Pozdrav

PS Ja bih ovih dana otišao do Koceljeve da vidim lokaciju i da je slikam za svaki slučaj.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 771
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: JESENJE DRUŽENJE 30.09--2.10.2016

Post od Jader »

:clap: Ja sam saglasan. 2+2
Zaključana tema