2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Ajmo na glasanje. Ovde možete pristupiti anketi. ;)

Rezultate možete da vidite ovde.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

A koliko dana traje glasanje?
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Hajde da glasanje zakljucimo do petka 15.09. Kada se izglasa mesto i datum onda da se odrede kolege koje ce stupiti u kontakt sa domacinima.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Predvidjanja su da ce jesen biti duga i topla. Zato ne zurimo previse i dajmo malo vremena za jos predloga ako ih ima. Ja sam se pre sat vremena vratio iz Sisevca. Bazen trenutno ne radi ali se cisti i verovatno ce biti pusten za vikend. Mada postoji i mogucnost da se vise ne puni. Dugo nije bilo nikakve diskusije po pitanju jesenjeg skupa a sada mi se cini da malo brzamo i da se malo podize tenzija oko toga( nadam se kreativna).
Pozdrav.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Smatram da Je Jugovo odlicna destinacija, yakodje datum kraj septembra nebi menjao jet mi posle istice osiguranje za ovu godinu, ali memoria da znaci ,l'epo Je da vecina odluci ali poceli smo po starom , svako IMA pravo na svoj ptedlog i komentar ali smo i izabrali ORGANIZATORA koji ce da uvazi sve predloge i odluci kad i gde ili da ja vise o tome ne brinem.
YU1PSO
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Glasačka mesta su zatvorena, glasovi su prebrojani. Jugovo je pobedilo sa 61,5 % glasova.
Termin koji je osvojio najviše glasova je 29. sep - 1. okt, 53,8 %

Vidimo se u Jugovu ;)
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 2017 okupljanje

Post od poseidon »

Glasanje je bilo a prijave za skup?Mali broj je glasao.Koliko doleze???Glasanje je jedno a prijave drugo,bar ja tako mislim.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Čekamo organizatora da nam potvrdi lokaciju i datum pa idemo na prijave
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Sokol napisao:Smatram da Je Jugovo odlicna destinacija, yakodje datum kraj septembra nebi menjao jet mi posle istice osiguranje za ovu godinu, ali memoria da znaci ,l'epo Je da vecina odluci ali poceli smo po starom , svako IMA pravo na svoj ptedlog i komentar ali smo i izabrali ORGANIZATORA koji ce da uvazi sve predloge i odluci kad i gde ili da ja vise o tome ne brinem.
Ovde se radi o malom nehotičnom nesporazumu. Gde će se i kada održati druženje u načelu odlučuju članovi. Sokol kao dobar i proveren organizator uvek je dobrodošao da pripomogne u vezi organizacije za slučaj da nešto zaškripi, bar ja tako smatram.

Sada je takva situacija, treba Nam pomoć prijatelja a i Jugovo je u blizini Smedereva. Ja se pridružujem kolegama u stavu da Nam vreme curi i da bi trebalo da imamo nekakav plan, kakav takav, bar okvirni.

Sokole pozdrav, živ li si?
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Vreme ne curi nego tece ko poplava a niko nista,da li ce uopste biti okupljanja?ne znam sto se uvek ceka zadnji momenat :o
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Na žalost zavladala je opšta apatija na forumu. Mnoge kolege verovatno nisu ni pročitali zadnje komentare niti rezultate glasanja.

Definitivno je nužna veća aktivnost u vezi druženja, ali šta je tu je, sad ne možemo nazad, treba izgurati ovo jesenje druženje.

Ovo treba da Nam ubuduće služi sa nauk. Lično smatram da je poželjno da se zna ko je organizator svakog pojedinačnog druženja.

Sad smo u poziciji "Sto babica, kilavo dete".
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Na kako da izguramo jel ima neki predlog?imsad oko jesenjeg okupljanja imamo tri razlicita foruma!!!!!i ko da s snadje sad tu??umesto na jednom mestu da se pisalo
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Ovde je prijava za skup u Jugovu (Smederevo) od 29.9.-1.10.2017.

Ovde možete da vidite spisak prijavljenih.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Moj utisak je da smo malo zbrzali sa dogovorom oko okupljanja. Sve jedno ne trebamo zadovoljstvo pretvarati u obavezu. Ako su najaktivniji postigli dogovor, ovakav kakav je, treba to ispostovati pa ko moze i ko voli neka izvoli. Tesko je uskladiti sve zelje i mogucnosti.
Pozdrav.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

a muzika nema :?:
Zaključana tema