2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Imam ja kasetofon sa dve glave, dolby stereo... ima da grmi do Kovina :D
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Ako treba poneću i ja moj.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Da bude jače.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Hej, ljudi, ne mogu da pohvatam sve poruke. Potpuno se pogubih. Daj da pisemo samo u jednoj temi.
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: 2017 okupljanje

Post od GorchaHY »

Читам да постоје још два форума где се виртуално окупља ово друштво. Не знам да ли нешто пропуштам, јер пратим само овај форум?
Што се тиче писања на више места, покушавам да пронађем опцију праћења најсвежијих порука по разним темама, али то никако да видим. То би нам олакшало праћење, ако се пише на више места.
Што се тиче сусрета, видимо се, Боже здравља.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

GorchaHY napisao:Читам да постоје још два форума где се виртуално окупља ово друштво. Не знам да ли нешто пропуштам, јер пратим само овај форум?
Што се тиче писања на више места, покушавам да пронађем опцију праћења најсвежијих порука по разним темама, али то никако да видим. То би нам олакшало праћење, ако се пише на више места.
Што се тиче сусрета, видимо се, Боже здравља.
Ne bih otvarao diskusiju jer komplikovano je dati pravi odgovor a da se bilo ko od Nas ne oseti prozvan ili ne uvredi, to mi nije namera, zato je najbolje da se sve "stavi pod tepih". Rekao bih jedino da je evidentno da zbog takvih postupaka ovaj Forum zamire, a iz ove perspektive, bez apostrofiranja bilo koga, čini mi se da je to i bila želja pojedinih članova kluba.

Ja sam u više navrata upozoravao na ovaj scenario, ali bez efekta, zato sam digao ruke.

Što se tiče pisanja na više mesta, to je praktična posledica zamiranja Foruma. Nekada bi administratori odmah reagovali i prebacili postove gde im je mesto, ali ne i danas. Šta je tu je, vozi MIško.

Vidimo se na druženju.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Al izumiremo?? 25 kampera dolazi na nas kasno organizovan jesenji kamperski skup. Bas lepo a i lepo vreme nam se smesi. Nadam se da ce na skupu da vlada optimizam, radost zivljenja i druzenja sto je svojstveno nasem kamperskom pokretu.
Vidimo se. Dusan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

admin napisao:Al izumiremo?? 25 kampera dolazi na nas kasno organizovan jesenji kamperski skup. Bas lepo a i lepo vreme nam se smesi. Nadam se da ce na skupu da vlada optimizam, radost zivljenja i druzenja sto je svojstveno nasem kamperskom pokretu.
Vidimo se. Dusan
Kad se pogledaju diskusije i postovi, vidi se da je Forum najaktivniji samo u delu druženja. To ne vidi samo onaj ko ne želi da vidi. А што се тиче изумирања, далеко било, није акценат био на људима.
Видимо се на друженју.
Zaključana tema