2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Nadam se da mi organizatori neće zameriti, danas sam zvao nadležne u Sisevcu, ne znaju da li će bazen biti otvoren za vikend, kažu sve zavisi od gazde a on im ne polaže račune.
Iz iskustva od ranijih godina, ako sutra ne krenu u pranje i čišćenje zidova, ne verujem da će stići da se bazen napuni i bude spreman za korišćenje od Petka, pre možda od Subote. Negde mi se zagubio Švabin broj, verovatno ga imam i u svesci u kamperu, ako ga nađem zvaću ga pa neka on proveri sa gazdom kada se bazen otvara. Po prognozi, biće baš vruće za vikend, osveženje i kupanje neće štetiti.

Pošto vidim da Nam dolazi par novih učesnika, evo linka za Sisevac

http://www.sisevac.rs/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ko nije dolazio, ako se ide autoputem , isključenje je kod Ćuprije, prati se putokazi za Senje i manastir Ravanicu. Nakon Ravanice vozi se još nekoliko kilometara pa se skreće desno , ima mali putokaz mislim da piše Manstir Sv. Sisoja, ili Sisevac. Voditi računa, skretanje nije baš toliko očigledno. Zadnjih 6 km. je prilično neudobno.

Radi lakšeg snalaženja koristiti Google mapu

https://www.google.rs/maps/place/%D0%A1 ... 21.5869828" onclick="window.open(this.href);return false;
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Pozdrav Sprinter upravo sam se vratio iz Grcke i normalno to sto si uradio jer smo mi svi organizatori, juce je zahvatilo nevreme Sisevac bilo je i poplave nadam se da nas nece zadesiti lose vreme, i ja mislim da nece otvoriti veliki bazen ali zato je tu mali i ostaje kao sto smo se dogovorili kad stignemo organizovacemo se po sistemu ko sta ima, jos neke informacije cu da pribavim i to cu objaviti bitno je da nas je sto vise naoruzanih sa dobrom voljom za lepo druzenje.
YU1PSO
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Pre neki dan sam se čuo sa Švabom, kaže da spremaju bazen za vikend pa se nadam da će ga pustiti u subotu.
Što se tiče muzike i pored svih napora nisam uspeo da obezbedim živu muziku.
Ako neko ima bend koji je slobodan neka javi. Problem je što su proslave matura aktuelne za vikend i svi su zauzeti.
U svakom slučaju ja donosim profi ozvučenje a svako neka ponese muziku koju voli na cd-u i fleški ili gigabajte za net na telefonu.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

E samo bi nam i kisa falila za vikend :oops:
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Nemam Svabin broj a dobro bi bilo da znamo kakva je situacija sa onim klizištem zbog obilnih padavina
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Ide lepo vreme a i da padne malo pa nećemo sigurno da pokisnemo. Dobra volja je najbitnija.
Dragane , zvao sam hotel nema klizišta, sve je u redu.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

OK . Hvala. Krecem sutra posle rucka.
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Kod mene su komarci krenuli na pijacu da je to strašno. Naopako koliko ih ima. Za očekivati je da će ih biti u enormnom broju i u Sisevcu. Zato, ponesite zaštitu, ja krećem sutra oko 16,00ha.
marija
Korisnik
Postovi: 5
Pridružio se: 31 Jan 2014 22:58

Re: 2017 okupljanje

Post od marija »

Dragi prijatelji, samo da vas obavestimo da iz zdravstvenih razloga ne dolazimo na okupljanje u Sisevcu.

Želimo vam lep provod, lepo vreme i sve ostalo što ide uz uživanciju.

Veliki pozdrav.
driver57s
Korisnik
Postovi: 414
Pridružio se: 12 Maj 2011 00:22

Re: 2017 okupljanje

Post od driver57s »

Slika

zajednicka fotografija za uspomenu na lepo druzenje
Korisnikov avatar
GorchaHY
Korisnik
Postovi: 74
Pridružio se: 26 Sep 2016 13:28
Lokacija: Jagodina

Re: 2017 okupljanje

Post od GorchaHY »

Da se zahvalim organizatorima i dobrom društvu :thumbup:

Evo koja slika i od mene

Slika

Slika

Slika
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Evo prodje vec polovina Avgusta a niko se ne izjasnjava za jesenje okupljanje,brzo ce doci septembar pa sve losije vreme a nema nikakvih predloga pa da se ne okasni posle da pocnu kise
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

Predlažem Nikiti, parking pored Lidla. Lokacija je svima dobro poznata, mada ie ovaj put dalje nama sa severa, ali kad se uzme u obzir ukupna razdaljina... nije neka razlika (oko 250 km). Vreme će sigurno da nas posluži, a i snadbevanje je na licu mesta.
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Lep predlog, ali s'obzirom da su odmori prosli a nema drzavnih praznika pa ni slobodnih dana cini mi se da ovaj predlog moze biti samo lepa zelja. Hajmo mi da trazimo neku blizu lokaciju. Na zadnjem okupljanju bilo je i neki predlog da Sisevac bude trajna lokacija za susrete. Ja sam vise za razlicite lokacije kako bi posetili i videli i druge sadrzaje u Srbiji . Sisevac u svakom slucaju u obzir dolazi uvek posebno zbog tople vode pa se moze rekreirati u bazenu i kad malo zahladi.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 2017 okupljanje

Post od poseidon »

Prilikom poslednjeg odlaska u Grčku tj.Sitoniju pitao sam šefa Lidla za skup na parkingu.Nije saglasan jer tad tj.krajem septembra još imaju gužvu na parkingu.Može krajem oktobra ali bez priključka struje i samo roštilji na gas.Uslov je i da se sve kupi u Lidlu.Po mom mišljenju to nam ne odgovara i zato predlažem Srebrno jezero.Nema Lidl ali mi svi imamo velike Lidl kese pa možemo Igore da napravimo sličnu atmosveru.Dunav je veliki kao more itd.Znači moj predlog SREBRNO JEZERO.
Zaključana tema