2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Ja sam za postoji lokacija posle brane desno.Moze tu da stane dvadesetak Kampera.
Poslednja izmena od ljubomir372 u 10 Sep 2017 22:32, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

eh a voleo sam lidl,al slazem se sa svakm predlgoom osim Sisevca a i nisam izgleda slusao kad je bilo reci o tome da uvek bude tamo skup,ja necu tome prisistvotai stalno na isto mesto,ne svidja mi se ideja,a srebrno je lepo,samo jos proveriti vremensku prognozu za datum koji bude aktuelan
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

Zna li neko kakva je situacija Ovčar Banjom, ima li neko nekoga iz tog kraja da proveri.
Ivanjica je takođe lepa, ima bajkovite slapove, staru elektranu s početka 20-og veka, mislim da su neke stare serije na tim lokacijama snimane.
Okolina Topole je takođe ok, blizu je Aranđelovac, Garaši i sl.
Veliki Buk, i okolina.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Bojim se da u tom kraju nemamo nikoga.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Lepo Je sa vase strane i komentari su na svom mestu , medjutim svaka nova lokacija zahteva ozbiljniju organizaciju i konkretne predloge, sobzirom da Niko nije dao ozbiljniji predlog odredio Sam Proverenu destinsciju Sisevac, i ja Sam za razlicita mesta ,ali postoji i neki red ,tako na zadnjem druzenju vecina je bila da Sisevac bude mesto stalnog okupljanja nek bude i spada tako zbog vremena ,pozdrav.
YU1PSO
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Ja se izvinjavam ali se neslazem sa ovakvim odlukama.Rasprava je započeta juce a vec veceras se zavrsava bez prava predlaganja bilo čega.Predloga ima nebih rekao da su neozbiljni jer se danas ceo dan okreću raznorazni brojevi telefona i to nije posao koji se zavrsava za sat vremena.Ali ako je neko tako odlučio neka tako i bude.
Korisnikov avatar
Jader
Korisnik
Postovi: 770
Pridružio se: 14 Avg 2012 00:45
Lokacija: Beograd

Re: 2017 okupljanje

Post od Jader »

U potpunosti se slažem se s Ljubomirom, danas su se neki od kolega baš potrudili oko izbora lokacije i same organizacije. Odluke ovakvog tipa nas vode uvek na isto mesto. Ako nekom to odgovara, poštujem, iako nije bilo ozbiljnije rasprave za ovaj kratak period (neki od kolega su još uvek na odmoru, kao i predlagač).
Korisnikov avatar
sprinter
Korisnik
Postovi: 2670
Pridružio se: 06 Dec 2009 09:17

Re: 2017 okupljanje

Post od sprinter »

ljubomir372 napisao:Bojim se da u tom kraju nemamo nikoga.
Mislim da u suštini nema veze imamo li koga ili nemamo. Na kraju će biti skoro uvek da nemamo nikoga. Zato, treba odrediti par lokacija, a onda zvati ili opštinu gde se lokacija nalazi ili turistički savez i sl. pa videti šta može da se izvede.
Banja Ždrelo takođe nije loša destinacija.
PS: Ja volim Sisevac ali i meni ne izgleda suviše primamljivo, skoro smo bili u njemu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Kao sto vec napisah ja u Sisevac necu doci jer smo bili pre dva meseca tamo,a ne secam se uopste da je bilo nekog sastanka na kom je vecina bila da Sisevac bude stalna lokacija,osim ako nije bio sastanak zatvorenog tipa,onda u redu,nek i skup bude zatvorenog tipa,uvek ista lokacija se necu sloziti ni sa jednom pa makr bila meni najmilija i najbliza i sve naj,a kazete da nema vremena pa sta se cekalo do sada?pogledajte kada sam postavio pitanje u vezi skupa,jos u avgustu al niko ne odgovara
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Odustajemo od Sisevac nova lokacija Jugovo BANJA kod Smedereva pored Dunava na samoj obali proverena lokacija. Petak: okupljanje i druzenje uz logorsku vatru.Subita: prepodnevne aktivnosti- obilazak tvrdjave i vile kralja Milana Obrenovica invece Zajednicka vecera narucicemo rostilj(mesano mesi) 700 din/kg.Nedrlja: slobodne aktivnosti.
YU1PSO
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Da se i ja ukljucim u razgovore oko lokacije. Bio sam odsutan neko vreme pa nisam mogao da se bavim jesenjim okupljanjem. U principu da prvo odredimo datume. To bi trebalo da usvojimo. Oko lokacije treba imati u vidu da usvojena lokacija zahteva necije licno angazovanje kako bi se program predlozio i usvojio.

Koliko vidim bilo je vise predloga gde osim Jugova niko nije prihvatio da se licno angazuje u organizaciji, sto je neophodno.

U svakom slucaju treba da nasa odluka bude demokratska i da dobije podrsku vecine.

Evo ja predlazem da kampersku sezonu zatvorimo u Zasavici.

Ne treba da se opterecujemo sa organizacijom oko hrane i pica. Svi nosimo dovoljno za sebe i za zajednicku veceru ili rucak. Muzicka sekcija nam je tu i samo fali dobro raspolozenje i vreme.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

Kao prvo,treba se svime time pa i samim forum vise baviti,a ne 10 fana pred sam skup,i normalno je onda da se nema vremena,i treba predlziti vise lokacija pa da clanovi izglasaju pa tek onda pricati ko ce se angazovati,al posto to ne ide tako onda dodje i do rasprave kao sada,nit je ko koga pitao za datum ni a lokaciju ni za obilazak tvrdjave ni za rostilj!izvinite al to ne ide tako ja mislim.ne treba nametati nikom nista.,dajte prsdloge pa da vidimo ko moze sta da pomogne i dali neko poznaje nekog negde,
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Hajde prvo da vidimo za datum. Moj predlog je 6.7.8.oktobar. Zasavica. Hajdemo dalje sa predlozima. Nije nam problem da se organizujemo ni u poslednji cas sa nasim pristupom. Mozemo imati lepo druzenje bez angazovanje orkestara ili unapred definisanjem menija sa restoranima. Treba nam samo usvojen datum i mesto.
admin
Site Admin
Postovi: 798
Pridružio se: 22 Nov 2006 10:08

Re: 2017 okupljanje

Post od admin »

Da ne zaboravimo Zlatibor kao opciju gde smo vec bili i gde je sve lepo funkcionisalo??
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Opcija je i nauticko selo Biser u Boljevcima.Organizacija takodje nije problem.
Zaključana tema