2017 okupljanje

Moderatori: šukitaxi, miki56, andrijica, GorchaHY

Zaključana tema
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Dragi kolege doslo je do odlicnog resenja sto se tice zajednickog ruckka-vecere, zvao sam SVABU I NENU a vi znate kakvi su oni kad smo kod njih u SISEVAC predlog je sledeci koji treba da prihvatimo;
Nasli smo restoran u Cupriju koji ima hladnjacu i na licu mesta donosi sve i to;-Stolove i stolice i pribor za jelo, hladno pice po zelji neograniceno, bogato predjelo, srneci gulas ,kolaci njegova posluga i to za dva dana sve sto ostane ostaje za sutra i na kraju JAGNJECE PECENJE TO daje SVABA I NENA SVE ZA 13 EVRA, plus 3 evra jagnjeetina koju doniraju SVABA I NENA.Moze i muzika ali to ce biti posebno, (mozda prihvate i za bakksis).Dajtee komentare i druzimo se .
YU1PSO
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Sokole jel to znaci da ce nas kostati 16e po osobi plus muzika.
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 2017 okupljanje

Post od poseidon »

Imamo stolove i stolice,imamo frizidere pa i zamrzivace.Imamo pice,pribor za jelo, predjelo,kolace.imamo ruke i noge da se posluzimo i da posluzimo druge.Ako ovo najavljeno druzenje organizuje Sokol OK.Ako JUG organizuje druzenje u ovom datumu ovo nije nas predlog!Saglasni smo bili sa prvom varijantom kao predlogom.PS necemo da jedemo BAMBIJEVU MAMU!NECEMO VASAR!Ako je bilo pregovora sa ljudima iz restorana,koji su dali lepu ponudu to treba ispostovati!!!
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

ja sam isto u nedoumici kao i Ljuba nejasno mi je to oko cene,a Poseidon je u pravu mi sve to posedujemo od syolica do frizidera i to je vid druzenja u zajednickom ucestvovanju dal je rostilj kotlic il vec nesto trece
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Slažem se sa Pedjom odosmo u neke krajnosti koje mogu da se porede sa bahanalijama.Mene licno bi to kostalo oko 150 evra sto je mnogo para, a od svega toga mi je bitno samo da se vidim sa svima vama i da razmenimo po koju ljudsku pa makar sedeli na travi i pili vodu.
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

slazem se Ljubo najvaznije je druzenje,ja sam licno kao sto znas imao neplaniranno i dogovereno za dva sata prelepo druzenje proslog vikenda i to je bilo divno
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 2017 okupljanje

Post od poseidon »

Spontano,brzinski je bilo i bice nejlepse i najbolje.
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Upravo tako
poseidon
Korisnik
Postovi: 92
Pridružio se: 16 Dec 2009 23:23
Lokacija: nis

Re: 2017 okupljanje

Post od poseidon »

Sledece druzenje ja doniram po konzervu piva,NEDODJETE MI PO 1e!
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

Bilo bi nepošteno prema vlasniku restorana koji nam je dao lepu ponudu u restoranu, mesto za parkiranje i bazen, da sad na praktično njegovom posedu namestimo hladnjaču i mobilnu kafanu.
Hade da presečemo: ili restoran ili sve u sopstvenoj režiji tj. ko šta donese i iznese.
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
Dragan
Korisnik
Postovi: 482
Pridružio se: 06 Mar 2012 13:00
Lokacija: Pirot

Re: 2017 okupljanje

Post od Dragan »

Ja nisam za ovu vasarsku varijantu a od one dve restoran ili sopstven meni moze i jedno i drugo.Zapravo, u restoranu bi imali jedan zajednicki rucak ili veceru a za ostale obroke se inace moramo pobrinuti i tako i tako. Treba videti samo za pice jer ima i onih koji ne piju ili zele nesto posebno( viski na primer ili vino neke posebne berbe ) pa je tu bolje da si svako ugodiagodi po svojoj zelji.
Korisnikov avatar
mustang
Korisnik
Postovi: 1030
Pridružio se: 27 Jan 2008 22:16
Lokacija: Nis

Re: 2017 okupljanje

Post od mustang »

U ponudi piše koja su pića uračunata u cenu tako da ko pije nešto van toga plaća sam
Omnia mea mecum porto
Korisnikov avatar
ljubomir372
Korisnik
Postovi: 175
Pridružio se: 19 Dec 2012 18:11
Lokacija: Surcin
Kontakt:

Re: 2017 okupljanje

Post od ljubomir372 »

Po mom mišljenju odlična ponuda.
Korisnikov avatar
Sokol
Korisnik
Postovi: 319
Pridružio se: 11 Maj 2011 18:38

Re: 2017 okupljanje

Post od Sokol »

Odlicna rasprava ja sam dao vise mogucnosti , nista nije zvanicno ,ja sam za varijantu sami spontano da napravimo veceru ko sta ima i spontano ,ali ako hocemo da se opustimo i nista ne mislimo imamo na raspolaganju i jedno i drrugo pa odlucimo se imamo vremena.Ljubo 13evra po osobi jagnje donira SVABA I NENA i to je gratis, oni su izrazili tu zelju ja nisam bio za to a tobi bilo +3evra ako bi smo mi placali , on je i naso taj restorran.
Ovako, da idemo na varijantu sami da spremimo zajednicku veceru i da na licu mesta to organizemo, a moglo bi i bez muzike dabi smo smanjili troskoove a povecali broj ucesnika, dosadasnja rasprava mi ukazuje na to da je ovaj predlog najbolji.
YU1PSO
Korisnikov avatar
šukitaxi
Korisnik
Postovi: 326
Pridružio se: 25 Feb 2016 09:21
Lokacija: Opovo

Re: 2017 okupljanje

Post od šukitaxi »

ja mislim da muzikica ne bi skodila uopste
Zaključana tema